Filtrovat dle

Cena
35 2841
Manufacturers

Kategorie

Kravské sýry měkké

Kravské sýry měkké

Počet produktů: 11

Potraviny | Sýry a mléčné produkty | Sýry | Kravské sýry měkké

Zobrazení 1-11 z 11 položek
Taleggio D.O.P. IL 2,35 kg

Taleggio D.O.P. IL 2,35 kg
2,350.0g

Čtyřhranný sýr o váze cca 2kg je typický měkký sýr z kravského mléka z lombardských provincií. Na jeho typické hnědé kůře se snadno tvoří plíseň, přímo pod kůrou je těsto měkké a slámově žluté. Uvnitř je sýr kompaktní, křehký a má bělavou barvu. Sýr je vhodný k polentě a zralým hruškám na závěr večeře. Doba zrání je nejméně 1 měsíc. Označení D.O.P si Taleggio nese od roku 1988.

Cena 825 Kč
Stracchino 1 kg

Stracchino 1 kg
1,000.0g

Stracchino je doslova ohrožený druh sýra. Získává se z mléka krav, které se vrátili z pastvy. Název stracchino doslova znamená - vyčerpaný.  Na výrobu tohoto sýra se používá výhradně mléko plnotučné. Sýr je měkký, tučný a smetanový, perlově bílé barvy. Chutná úžasně jemně.

Cena 374 Kč
Ricotta 250 g

Ricotta 250 g
250.0g

Ricotta je měkký sýr z kravského mléka, který se vyrábí ze syrovátky. Název ricotta doslova znamená "znovu uvařený". Po zahřátí bílkoviny se vytvoří měkká sraženina, která se dále zpracovává jako čerstvý sýr. Ricotta se vyrábí i z ovčí nebo kozí syrovátky ale také z jejich směsí. Použití ricotty je velmi pestré a nejčastěji se používá do náplně z těstovin jako jsou ravioli, lasagne, canneloni. Ricotta je vhodná i ke snídani na chléb, k obědu nebo do salátu.

Cena 35 Kč
Taleggio D.O.P. IL...

Taleggio D.O.P. IL...
200.0g

Taleggio je typický měkký sýr z kravského mléka z lombardských provincií. Na jeho typické hnědé kůře se snadno tvoří plíseň, přímo pod kůrou je těsto měkké a slámově žluté. Uvnitř je sýr kompaktní, křehký a má bělavou barvu. Sýr je vhodný k polentě a zralým hruškám na závěr večeře. Doba zrání je nejméně 1 měsíc. Označení D.O.P si Taleggio nese od roku 1988.

Cena 83 Kč
Brie Francese 1 kg

Brie Francese 1 kg
1,000.0g

Brie je měkký sýr s bílou kůrou z kravského pasterovaného mléka, má tvar plochého koláče a krémové až pastovité těsto uvnitř. V chuti připomíná houby a ořechy. Povrch je pokryt tenkou vrstvou bílé jedlé plísně z rodu Penicilinum a není zdraví škodlivá. Sýr je velmi vhodný jako předkrm nebo na naplnění baget a sendvičů. Brie má široké využití i v teplé kuchyni např. do těstovin i do risotta.

Cena 311 Kč
Cacceto Sardo di Capra...

Cacceto Sardo di Capra...
730.0g

Měkký sýr kombinující kravské a kozí mléko. Pod tvrdší voskovou slupkou je ukryto bílé a velmi šťavnaté těsto. V chuti dominují mléčné tóny.

Cena 368 Kč
Formaggio BLU 61 2,6 kg

Formaggio BLU 61 2,6 kg
2,600.0g

Měkký modrý sýr z kravského pasterizovaného mléka zrající ve víně Raboso Passito IGT s brusinkami. Má intenzivní jedinečnou chuť vyváženou tóny vína passito. Vítěz na prvním místě v soutěži ALMA CASEUS 2012 v kategorii "Modré sýry". Vhodný k dezertním vínům. Doba zrání 2 měsíce.

Cena 2 841 Kč
Mascarpone 250 g

Mascarpone 250 g
250.0g

Mascarpone je sýrový produkt vyráběný ze smetany z kravského mléka. Masacrpone se podává k snídani a používá se slaných i sladkých pokrmů. Pro vysoký obsah tuku ho lze použít místo smetany a je nepostradatelnou surovinou pro přípravu dezertu např. Tiramisu.

Cena 63 Kč
Mozzarella Filone Natura 1 kg

Mozzarella Filone Natura 1 kg
1,000.0g

Vyrobeno do nejmenších detailů a splňuje nejvyšší očekávání. Důkladně vybrané přísady, vysoké standardy kvality a nezaměnitelná dobrota: tyto vlastnosti činí z Mozzarella Natura nejlepší možnou přísadu, která vaší pizze dodá nádech skutečné dobroty. 

Cena 184 Kč