Filtrovat dle

Cena
121 629
Manufacturers

Kategorie

dezertní

dezertní
Bava - Moscato d´Asti Bass...

Bava - Moscato d´Asti Bass...
0.0g

Moscato nejvyšší kvality, barvy světlého zlata. Komplexní omamné aroma připomíná nejrůznější ovoce, broskve, meruňky a jiné zralé ovoce. V chuti svůdně nasládlé s osvěžující a živoucí perličkou, která jen zlehka pohladí na patře. Vyvážená kyselinka uzavírá harmonii osvěžujících chutí. Excelentní!

Cena 430 Kč
Sensuale  - Moscato 2020...

Sensuale - Moscato 2020...
0.0g

Velmi zajímavé víno z unikátního terroir sopečné oblasti Vulture. Víno se vyrábí ryze z odrůdy Moscato, která je typičtější spíše v Severních oblastech Itálie. Má velmi výrazné ovocné aroma s Tóny vyzrálých broskví, manga a dalšího exotického ovoce. V chuti Je harmonické a jemné s čerstvou kyselinkou a ovocnou sladkostí. Velmi čerstvé a šťavnaté.

Cena 260 Kč
Florio - Marsala Fine Gran...

Florio - Marsala Fine Gran...
0.0g

K výrobě tohoto vína se používají hrozny Grillo. Cattaratti, Pignello, Garganega, Calabrese - druhý výraz pro odrůdu d´avola, Damaschino, Nerello a Inzolia.Víno se dolíhovává přídavkem neutrální lihoviny, a kdy je to vhodné dosladí se koncetrovanou místní odrůdou. 

Cena 260 Kč
Florio - Marsala Morsi di...

Florio - Marsala Morsi di...
0.0g

Bílé fortifikované víno vyrobení z hroznů vinné révy odrůdy Cataratto a Grillo vypěstovaných na vinicích italské vinařské oblasti Sicílie.

Cena 563 Kč
Umani Ronchi - MAXIMO...

Umani Ronchi - MAXIMO...
0.0g

Dezertní víno zlatavé barvy s bohatým medovým aroma s tóny kvítí a sušeného ovoce. V chuti je delikátní s dlouhou sladkou dochutí a medovým charakterem, je opojné a bohaté na ovocné tóny s širokou paletou chutí, zároveň svěží díky přirozené kyselince.

Cena 629 Kč
Florio - Marsala Floriovo...

Florio - Marsala Floriovo...
0.0g

Jedná se o klasickou tradiční marsalu, do které se přidává přírodní extrakt vaječných žloutků. Je vynikající pro ochucení marcipánu a sladkostí obecně, je také dobrou společností pro ovocné koláče a suché pečivo. Barva je jantarová s měděnými odlesky, svým jasem připomíná karamel. Nos je charakterizován sladkými tóny cukrové vaty, cukrovinek a marcipánu, následovanými tóny aromatických a léčivých bylin s lehkými minerálními dozvuky. Chuť je jemná, teplá a hřející, hlavně sladká a jemná, bohatá na tóny sušeného ovoce s dlouhou perzistencí a dochutí připomínající pražené mandle.

Cena 290 Kč
Chiarli - Lambrusco Rosato...

Chiarli - Lambrusco Rosato...
0.0g

Růžové jemně perlivé víno odrůdy Lambrusco, v barvě malinového sirupu. Na vůni lehké a svěží s příjemným ovocným nádechem, tóny čerstvého ovoce, broskví a přezrálých malin. Stejně tak i chuť zachovává ovocný charakter s dozvukem hroznového cukru.  Amabile je označením pro polosladké víno s obsahem cukru mezi 45 – 55g/l.

Cena 121 Kč