Filtrovat dle

Cena
127 1928
Manufacturers

Kategorie

Dezertní

Počet produktů: 18

Dezertní

Zobrazení 1-18 z 18 položek

Aktivní filtry

Ca´del Bosco - Ca'del Bosco...

Ca´del Bosco - Ca'del Bosco...
0.0g

První ročník přišel na trh v roce 1983 aby se popasovalo s velkými víny z ostatních vinařských zemí (velká Chardonnay z Burgundska...). Velké bílé víno odrůdy Chardonnay hluboké zlatožluté barvy, vysoce viskózní s intenzivním a bohatým aroma, které evokuje tóny vyzrálého exotického ovoce, jemného koření, vanilky, másla a toastu. Chuť je stejně bohatá jako vůně a nabídne nekonečnou paletu vjemů. Intenzivní, oslovující a podmanivé víno, považované za jedno z největších Chardonnay nejen Itálie.

Cena 1 927,53 Kč
Bricco dei Guazzi - Gavi di...

Bricco dei Guazzi - Gavi di...
0.0g

Víno připravené z tradiční regionální odrůdy Cortese , světle žluté barvy a jemné vůně po žlutých melounech, s bylinkovo-květinovým aroma. Víno je suché s delikátní a svěží chutí, harmonické s dobrou strukturou. Podléhá přesným pravidlům pro způsob a místo pěstování a přípravy, jenž mu zajišťuje jeho jedinečnost a zároveň zařazení v v nejvyšší kvalitativní kategorii italských vín DOCG.

Cena 392,04 Kč
Bava - Barbaresco 0,75 l

Bava - Barbaresco 0,75 l
0.0g

Barbaresco granátové barvy. Aroma je komplexní intenzivní s tóny bobulového ovoce, dřeva. Zráním přechází do lanýžových tónů a tónů podhoubí. V chuti velmi plné strukturované s hutným taninem a kyselinkou. Těžké, plné víno s velmi intenzivní chutí a dlouhým dozvukem.

Cena 914,76 Kč
Le Corti dei Podesta -...

Le Corti dei Podesta -...
0.0g

Elegantní víno s aroma zralých černých třešní a višní. V chuti je plnějšího charakteru s dobrou strukturou a lehčím taninem. Převažuje chuť ovoce s dlouhotrvající dochutí a lehkou kyselinkou.

Cena 277,70 Kč
Cecchi - Chianti Classico...

Cecchi - Chianti Classico...
0.0g

Chianti produkované téměř výhradně z odrůdy Sangiovese. Jedná se o Riservu, která se produkuje jen v nejlepších ročnících. Barva vína je intenzivní rubínová a vysoce viskózní. Aroma připomíná plně vyzrálé černé třešně s nádechem cedrového dřeva, tabáku a kůže. V chuti strukturované s tradičně dobrou kyselinkou, ovocné s velmi dlouhým dozvukem. Pevná tříslovina ho předurčuje k dlouholetému zrání.

Cena 571,73 Kč
Donatella Cinelli Colombini...

Donatella Cinelli Colombini...
0.0g

Cenerentola je vínem inspirovaným pohádkou Popelka, což je také překlad jména. Hrozny pocházejí z vinic v údolí Orcia, které se svými víny vždy bojuje se slavnějšími oblastmi (staršími sestrami) Chianti a Brunello. Odtud pochází inspirace pohádko Popelka. Víno rubínové barvy s aroma lesních plodů, třešní a višní spolu s tóny ušlechtilého dřeva a koření. V chuti je plné a opojné s jemnou kyselinkou a měkkým avšak bohatým a robustním taninem. Připomíná vyzrálé červené ovoce s nádechem koření a bylinek. Plné ovšem jemné a dlouhé v dochuti s elegancí hodné velkých vín.

Cena 833,09 Kč
Farnese - Montepulciano...

Farnese - Montepulciano...
0.0g

Víno vyrobené z odrůdy Montepulciano s charakteristickou rubínovou barvou. Vůně vína je plná koření, třešní, marasových třešní, švestek a vanilky. Charakteristická kvalita taninu je marná. Velmi dlouhý konec s nádechem vanilky a výbuchem na celé tělo.

Cena 359,37 Kč
Librandi - Cirò Rosato 0,75 l

Librandi - Cirò Rosato 0,75 l
0.0g

Růžové víno tmavší barvy z odrůdy Gaglioppo, suché, s intensivním ovocným aroma. Zraje v dubových sudech a dále v lahvi. Chuť je intenzivní po zahradních jahodách, mandlích a přezrálém ovoci s harmonickým obsahem tříslovin.

Cena 253,19 Kč
Sella & Mosca - Alghero...

Sella & Mosca - Alghero...
0.0g

Jemná chuť s květinovou květinovou flórou, aroma třešeň je velmi zralá. Tělo vína je doprovázeno kyselinou kyselinou a minerálním olejem. Je svěží a svěží.

Cena 171,52 Kč
Tasca d´Almerita -...

Tasca d´Almerita -...
0.0g

Růžové víno produkované z lokální odrůdy Nerello Mascalese, která je sklízena z vinice Santa Rosa. Toto růžové víno kombinuje eleganci červeného vína a svěžest vína bílého. Barva je spíše světlejší. Aroma připomíná zralé bobulové ovoce, zejména třešně. V chuti je víno svěží a lehké s příjemně uhlazenou kyselinkou.

Cena 290,76 Kč
Chiarli - Lambrusco...

Chiarli - Lambrusco...
0.0g

Červené perlivé víno z odrůdy Lambrusco. Má výraznější rubínovou barvu s odlesky fialové. Aroma je ovocné a připomíná červené bobulové ovoce. V chuti je ovocné s jemnou perličkou a hroznovou sladkostí.

Cena 163,35 Kč
Chiarli - Dolce Frizzantino...

Chiarli - Dolce Frizzantino...
0.0g

Bílé sladší víno výhradně z odrůdy Trebbiano Rubikone, s jemným perlením. V platinové až jemně zlatavé barvě je skryto svěží ovocné aroma s tóny zralých hroznů. Na chuti nenáročné s nádechem lučního medu a květin. Celkově jemné osvěžující víno s jemně nasládlým charakterem.

Cena 187,85 Kč
Chiarli - Lambrusco Modena...

Chiarli - Lambrusco Modena...
0.0g

Červené jemně perlivé víno tvořené odrůdou Lambrusco, s rubínovou až lehce nafialovělou barvou a intensivním ovocným aroma. Chuť následuje vůni svou ovocností s tóny lesních plodů a kompotovaného ovoce, s příjemně nasládlým závěrem.

Cena 187,85 Kč
Chiarli - Lambrusco Rosso...

Chiarli - Lambrusco Rosso...
0.0g

Červené jemně perlivé víno tvořené odrůdou Lambrusco, s rubínovou až lehce nafialovělou barvou a intensivním ovocným aroma. Chuť následuje vůni svou ovocností s tóny lesních plodů a kompotovaného ovoce, s příjemně nasládlým závěrem. Amabile je označením pro polosladké víno s obsahem cukru mezi 45 – 55g/l.

Cena 155,18 Kč
Bertani - Amarone...

Bertani - Amarone...
0.0g

Plné a bohaté víno intenzivní červené barvy s odlesky fialové. Aroma je velmi intenzivní po vyzrálých černých třešních a višních, lesního ovoce a sladkého koření s nádechem ušlechtilého dřeva. V chuti je velmi plné s bohatou tříslovinou. Je mocné a velmi dlouhé v chuti s tóny vyzrálého ovoce a dřeva. Elegantní a mocné meditativní víno.

Cena 1 078,11 Kč
Chiarli - Lambrusco Rosato...

Chiarli - Lambrusco Rosato...
0.0g

Růžové jemně perlivé víno odrůdy Lambrusco, v barvě malinového sirupu. Na vůni lehké a svěží s příjemným ovocným nádechem, tóny čerstvého ovoce, broskví a přezrálých malin. Stejně tak i chuť zachovává ovocný charakter s dozvukem hroznového cukru.  Amabile je označením pro polosladké víno s obsahem cukru mezi 45 – 55g/l.

Cena 127,41 Kč
Ca´del Bosco - Curtefranca...

Ca´del Bosco - Curtefranca...
0.0g

Curtefranca je prvotinou sklepu. Bílé víno připravené z celením odrůd Chardonnay a Pinot Bianco. Vůně překvapí výrazným minerálním charakterem. Převažuje citrusové aroma s tóny zelených jablek. Chuť je výrazná, plná s vynikající kyselinou. Je velmi vyvážené a elegantní s dlouhou perzistencí s výborným potenciálem k archivaci. 

Cena 882,09 Kč
Zaccagnini - Cerasuolo...

Zaccagnini - Cerasuolo...
0.0g

Růžová víno produkované z místní odrůdy Montepulciano. Intenzivní vůně bobulového ovoce, malin a jahod přechází ve svěží ovocnou chuť s dobrou kyselinou.

Cena 236,86 Kč