Filtrovat dle

Cena
127 1928
Manufacturers

Kategorie

Šumivé

Tenuta Santa Anna -...

Tenuta Santa Anna -...
0.0g

Velmi jemné šumivé víno na bázi Prosecco. Plánoval být bdělostí v severní aglomeraci Valdobbiadene. Proto víno zachovalo výraznější minerálnost, což je specificita místa původu. Mám také minerální pokoje. Barva vína ze světelných zlatých zmatek. Vůně připomíná zralé ovoce, meruňky a broskve. K dispozici je lahodná kyselina kyselá tartlet.

Cena 408,00 Kč
Ca´del Bosco - Vintage...

Ca´del Bosco - Vintage...
0.0g

Velmi jemné a elegantní šumivé víno vyrobené jen za použití bílých hroznů chardonnay a pinot bianco. Slovo Satén evokuje jeho hebkost, jež je znatelná zejména díky velmi jemnému hladivému perlení. Jeho aroma nabízí tóny zralého ovoce, banánů, jablek a másla. V chuti je jemné až sametové s dlouhou dochutí a jemnou kyselinkou.

Cena 1 388,00 Kč
Ca´del Bosco - Cuvée...

Ca´del Bosco - Cuvée...
0.0g

Bílé šumivé víno pocházející z oblasti Franciacorta vyráběné druhotným kvašením v láhvi, označovaným jako Metodo Clasicco, tedy stejnou metodou jaká je používána při výrobě vín v oblasti Champagne. Jiskrné víno s velmi jemnou elegantní perličkou a intensivním aroma exotického ovoce. Na chuti sametově jemné s pikantní kyselinkou a ovocnou osvěžující chutí.

Cena 1 094,00 Kč
Ca´del Bosco - Curtefranca...

Ca´del Bosco - Curtefranca...
0.0g

Cabernet Franc a Carmenre. Červené víno temně rubínové barvy s velmi bohatým aroma bobkového ovoce a ušlechtilého dřeva a koření. Vchuti se spoustou tónů temného ovoce, ostružin, pepře a černého rybízu. Suchá dochuť skrývá nasládlou tříslovinu v nekonečné perzistenci s jemným tónem dřeva.

Cena 735,00 Kč
Contadi Castaldi -...

Contadi Castaldi -...
0.0g

Aromatické víno, které vás okamžitě svede svou originalitou, která předesílá výjimečně svěží chuť. Styl této Franciacorty zakládá silně na hledání harmonie mezi komplexností a potěšením v souladu se sladkou hroznovou vyzrálostí, která odráží oblast Franciacorta. Barva je světlá sláma, s jemný a vytrvalý perlage. Nos je svěží a elegantní a připomíná tóny květů hlohu, chlebovou kůrku, balzamikové tóny, jablka, sušené fíky a arašídy. Je jemné v ústech, ale ne sladké, má svěží příjemnou chuť. Závěr je dlouhý a opojný.

Cena 784,00 Kč
Contadi Castaldi -...

Contadi Castaldi -...
0.0g

Růžové perlivé víno Franciacorta, které má krásnou korálově růžovou barvu, velmi jasnou, jemnou a perzistentní perlage. Ve vůni jsou jasné tóny lesních plodů, okvětních lístků růže, náznaky jablka a tropického ovoce. V chuti je strukturovaná, křupavá a živá, pikantní a smyslná. Závěr je dlouhý a velmi dobře vyvážený.

Cena 719,00 Kč
Contadi Castaldi -...

Contadi Castaldi -...
0.0g

Tato Franciacorta má světle žlutou barvu s lehce oranžovými odlesky. Je jemná s perzistentní perlage. Buket je velmi bohatý a připomíná citrusové plody, růžový grapefruit, lesní jahody, bílé květy, limetky, akátový med a zelené oregano. Na patře je toto víno svěží, ovocné s tóny čerstvého ovoce z divokých lesů a příchutí citrusů.

Cena 964,00 Kč
Beato Bartolomeo Breganze -...

Beato Bartolomeo Breganze -...
0.0g

Bílé, velmi jemně šumivé víno připravené ryze z odrůdy Glera, jež tvoří slavná vína Prosecco. Jemnost a svěžest si zachovává díky šetrnému způsobu přípravy. Je velmi osvěžující s perzistentní kyselinkou a aroma čerstvých zralých broskví.

Cena 222,00 Kč
Contadi Castaldi -...

Contadi Castaldi -...
0.0g

Franciacorta slámově žluté barvy se zelenkavými odlesky s jemným a živoucím perlením. Vůně je svěží, s květinovými tóny lípy, citrusových nuancí, bílé broskve a zeleného pepře. V chuti je pevná a křupavá, svěží a šťavnatá, rafinovaná a s přetrvávajícím, velmi příjemným závěrem.

Cena 670,00 Kč
Contadi Castaldi -...

Contadi Castaldi -...
0.0g

Přímočará, voňavá Franciacorta s dobře vyváženým a všestranným stylem. Víno se svou slámově žlutou barvou ukazuje jemné a  perzistentní perlage ve skle. Ve vůni je víno svěží s jemnými nuancemi citrusů, ananasu a hrušky. Na patře je svěží s křupavými tóny citrusů a dlouhotrvajícím závěrem.

Cena 784,00 Kč
Chiarli - Nivola Lambrusco...

Chiarli - Nivola Lambrusco...
0.0g

Velice netradiční suché lambrusco, které překvapí svou výraznou barvou s odlesky fialové. Aroma je plné bobulového ovoce s náznakem dřeviny a peckovin. V chuti je ovocné plné a opojné s jemným perlením a lehkou tříslovinou. Chuť je ovocná výrazná a dlouhá. Jedinečné lambrusco, které zcela přesahuje vnímání lambrusca jako takového.

Cena 229,00 Kč
Chiarli - Centenario...

Chiarli - Centenario...
0.0g

Červené jemně perlivé víno tvořené odrůdou Lambrusco, s rubínovou až lehce nafialovělou barvou a intensivním ovocným aroma. Chuť následuje vůni svou ovocností s tóny lesních plodů a kompotovaného ovoce, s příjemně nasládlým závěrem. Amabile je označením pro polosladké víno s obsahem cukru mezi 45 – 55g/l.

Cena 229,00 Kč