Filtrovat dle

Kategorie
více... méně
Cena
104 6921
Manufacturers

Kategorie

Alkohol

Alkohol
Bertani - Due Uve 2020 0,75 l

Bertani - Due Uve 2020 0,75 l
0.0g

Víno slámově žluté barvy se zelenkavými odlesky. Typicky bohaté aroma odrůdy Sauvignon blanc s tóny zralých broskví, citrusů, šalvěje, zeleného pepře a bezového květu. Pinot naopak dominuje chuti. Je vyvážené a velmi osvěžující se skvělou a živoucí kyselinkou.

Cena 248 Kč
Bertani - Secco Bertani...

Bertani - Secco Bertani...
0.0g

Secco Bertani je nejstarším vínem vinařství. Prvně bylo představeno již v roce 1860 a bylo inspirováno moderními francouzskými technikami zpracování vína. Jednalo se navíc o revoluční suchý styl místního vína. Bertani Vintage je návratem k chutě a receptu “starého” stylu společně s originálním designem láhve z roku 1930. Víno intenzivní červené barvy s odlesky rubínové. Aroma je komplexní a připomíná kakao, červený a černý rybíz spolu s kořeněnými tóny černého pepře, hřebíčku a muškátového ořechu. Chuť kopíruje aroma vína. Projevuje se červené bobulové ovoce, třešně, višně a černý čaj. Je komplexní a výrazné s dlouhým a kořeněným koncem.             

Cena 430 Kč
Domini Veneti -...

Domini Veneti -...
0.0g

Červené víno připravované harmonickou kombinací tří regionálních odrůd kopců Torbe, v srdci Valpolicella. Výjimečné víno nejen svým výrazem, ale i náročným procesem jeho produkce. Bohatá vůně a beník rozpozná jemné náznaky příchuti černých třešní a čerešňového dřeva, které jsou zdokonaleny návyky čokolády a kakaových bobů s teplým povrchem. Díky sekundární fermentaci známé jako Ripasso získává sekundární fermentace plnější tělo a celkovou hladkost.

Cena 466 Kč
Domini Veneti -...

Domini Veneti -...
0.0g

Barva vína je rubínová s jemným ovocným aroma a čistou jiskrou. Chuť je příjemně nazrálá, suchá a perzistentní, s pozadím červeného ovoce a kůry třešňového stromu. Celkový dojem je příjemně harmonický, s plnou chutí a stále živou kyselinkou, zakomponovanou v pevné tříslovině.

Cena 260 Kč
Domini Veneti - Bardolino...

Domini Veneti - Bardolino...
0.0g

Červené víno také s fialovými odrazy. Vůně je velmi čerstvá s červenými rybízovými tóny. Chuť je vyvážená světlem a freskou.

Cena 230 Kč
Domini Veneti - Amarone...

Domini Veneti - Amarone...
0.0g

Dávala granátovou barvu, dala intenzivní vůni jako žádost, švestku, vanilku a rebarboru. Používá se pro každý herní produkt zbývající po dobu 120 dní, je zralý po dobu 18 měsíců v sudech. Dodává se s jemnou, elegantní, suchou a trvalou. Starožitné rustikální vybavení s pevným sloupkem je dlouhotrvající kapacitou. Kromě obrovské koncentrace je také vzácná kořeněná kyselina, která dělá potěšení jedinečnou.

Cena 1 093 Kč
Tenuta Santa Anna - Merlot...

Tenuta Santa Anna - Merlot...
0.0g

Ruby červené víno s fialovými odrazy vyrobené odrůdou Merlot. Bohatá vůně evokuje tóny bobulí, zralých třešní a červených jablek. Chuť je kulatá, plná vyvážených a jemných tříslovin.

Cena 167 Kč
Borgo Magredo - Cabernet...

Borgo Magredo - Cabernet...
0.0g

Červené víno tvořené odrůdou Cabernet sauvignon s temnější barvou a jemně nafialovělými odlesky. Ve vůni převládají tóny černého pepře, černého rybízu a zelených paprik. Stejně bohatá je také paleta chutí, s osobitou tříslovinou a pozvolnou perzistentní dochutí.

Cena 296 Kč
Jermann - Pignacolusse 2013...

Jermann - Pignacolusse 2013...
0.0g

Pignacolusse je jedinečné víno ze staré místní odrůdy Pignolo. Barva pálené cihly. Aroma je výrazné s tóny švestek, kakaa, čokolády, fava, kůže, kávy a koření. Velice silné extraktivní s vynikající strukturou. Bohaté na třísloviny, tělnaté, korpulentní. Těžké ovšem vysoce elegantní a ušlechtilé. Jedinečné.

Cena 1 016 Kč
Jermann - Red Angel 2017...

Jermann - Red Angel 2017...
0.0g

Jiskrná rubínová barva s granátovými odlesky. Mimořádně vytříbené aroma s tóny třešní, malin, sušených okvětních lístků růží, švestek a jahod. Velice vyvážené a elegantní s výjimečnou finesou. Hedvábné a elegantní, typicky odrůdové.

Cena 641 Kč
Jermann - Blau & Blau 2014...

Jermann - Blau & Blau 2014...
0.0g

Víno tvoří zejména dnes v dané oblasti lehce atypická odrůda frankovka. Barva vína je intenzivní rubínová s odlesky fialové. Bohaté aroma připomíná povidla a zralé višně. V chuti je hebké s decentní tříslovinou a stopou minerality. Závěr je dlouhý a opojný. Franconia del Collio, tedy Frankovka se hojně popíjela na banketech zámožných rodin v okolí měst Gorizia a Trieste již v 19. století. Pro rodinu Jermann je to velmi tradiční révou. Zároveň je to vzpomínka na původ rodiny.

Cena 666 Kč
Santa Margherita - Merlot...

Santa Margherita - Merlot...
0.0g

Rubylový merlot. Vůně je zřetelně ovocná s odstíny fialové, zralých bobulí, malin a ostružin. Chuť je jemná a velmi vyvážená. Ovocnost převládá s jemným opalováním. Fructuos a osvěžující

Cena 236 Kč