Filtrovat dle

Cena
138 3349
Manufacturers

Kategorie

Filtrovat podle

Značka

Značka

Region

Region

Odrůda

Odrůda

Červené

Počet produktů: 173

Červené

Zobrazení 1-24 z 173 položek

Aktivní filtry

Kettmeir - Pinot Nero Alto...

Kettmeir - Pinot Nero Alto...
0.0g

Pinot Nero vysoké elegance. Barva je tradičně velmi jemná rubínová. Aroma vína je vysoce ovocné s tóny bobulového ovoce, zráním přechází do tónů podhoubí. V chuti jemné, ovocné s lehkou tříslovinou. Velice vyvážené a elegantní.

Cena 441,05 Kč
Ritterhof - Cabernet Merlot...

Ritterhof - Cabernet Merlot...
0.0g

Vyšší viskozita napoví o plném výrazném vínu. Barva je hutná a bohatá, téměř neprůhledná. Aroma je komplexní, plné s tóny lesních plodů, černého rybízu, ostružin, kávy, mokka a kakaa s lehkých dotykem kůže. Zezadu nastupuje i lehký dotek ušlechtilého dřeva spolu s omamným vanilkovým aroma. Velice elegantní plné extraktivní víno s impozantně vyváženou tříslovinou, nasládlostí skvěle vyzrálých hroznů a ovoce s dlouhým, předlouhým koncem.

Cena 653,40 Kč
Ritterhof - Lagrein Latus...

Ritterhof - Lagrein Latus...
0.0g

Červené víno stejnojmenné odrůdy - Lagrein původem Jižního Tyrolska, území bývalého Rakouska Uherska. Jedna z tradičních , v minulém století téměř zapomenutých odrůd, jenž si opět získává stále větší oblibu jaké se těšila u dvora v dobách monarchie. Plné a hřejivé víno s hlubokou barvou a intenzivním aroma lesních plodů. Chuť je vyvážená se stopami čokolády, vanilky, ušlechtilého dřeva, tmavého ovoce a tabáku. Pevná kostra se snoubí s plným tělem, tříslovinou a odrůdovou jemností. Celý koncert chutí uzavírá pozvolný sametový dozvuk marcipánu.

Cena 637,07 Kč
Ritterhof - Blauburgunder...

Ritterhof - Blauburgunder...
0.0g

Čistá rubínová barva Typická bobulovitá chuť. Zejména třešně, maliny a ostružiny. Nakonec svede svůdný tón vanilky. Velmi jemné, elegantní a elegantní, dlouhé na podlaze.

Cena 392,04 Kč
Santa Margherita - Merlot...

Santa Margherita - Merlot...
0.0g

Vůně je zřetelně ovocná s odstíny fialové, zralých bobulí, malin a ostružin. Chuť je jemná a velmi vyvážená. Ovocnost převládá s jemným opalováním. Ovocný a osvěžující.

Cena 261,36 Kč
Jermann - Blau & Blau 2014...

Jermann - Blau & Blau 2014...
0.0g

Víno tvoří zejména dnes v dané oblasti lehce atypická odrůda frankovka. Barva vína je intenzivní rubínová s odlesky fialové. Bohaté aroma připomíná povidla a zralé višně. V chuti je hebké s decentní tříslovinou a stopou minerality. Závěr je dlouhý a opojný. Franconia del Collio, tedy Frankovka se hojně popíjela na banketech zámožných rodin v okolí měst Gorizia a Trieste již v 19. století. Pro rodinu Jermann je to velmi tradiční révou. Zároveň je to vzpomínka na původ rodiny.

Cena 735,08 Kč
Jermann - Red Angel 0,75 l

Jermann - Red Angel 0,75 l
0.0g

Jiskrná rubínová barva s granátovými odlesky. Mimořádně vytříbené aroma s tóny třešní, malin, sušených okvětních lístků růží, švestek a jahod. Velice vyvážené a elegantní s výjimečnou finesou. Hedvábné a elegantní, typicky odrůdové.

Cena 702,41 Kč
Domini Veneti - Amarone...

Domini Veneti - Amarone...
0.0g

Dávala granátovou barvu, dala intenzivní vůni jako žádost, švestku, vanilku a rebarboru. Používá se pro každý herní produkt zbývající po dobu 120 dní, je zralý po dobu 18 měsíců v sudech. Dodává se s jemnou, elegantní, suchou a trvalou. Starožitné rustikální vybavení s pevným sloupkem je dlouhotrvající kapacitou. Kromě obrovské koncentrace je také vzácná kořeněná kyselina, která dělá potěšení jedinečnou.

Cena 1 176,12 Kč
Domini Veneti - Bardolino...

Domini Veneti - Bardolino...
0.0g

Červené víno také s fialovými odrazy. Vůně je velmi čerstvá s červenými rybízovými tóny. Chuť je vyvážená světlem a freskou.

Cena 245,03 Kč
Domini Veneti -...

Domini Veneti -...
0.0g

Barva vína je rubínová s jemným ovocným aroma a čistou jiskrou. Chuť je příjemně nazrálá, suchá a perzistentní, s pozadím červeného ovoce a kůry třešňového stromu. Celkový dojem je příjemně harmonický, s plnou chutí a stále živou kyselinkou, zakomponovanou v pevné tříslovině.

Cena 285,86 Kč
Domini Veneti -...

Domini Veneti -...
0.0g

Červené víno připravované harmonickou kombinací tří regionálních odrůd kopců Torbe, v srdci Valpolicella. Výjimečné víno nejen svým výrazem, ale i náročným procesem jeho produkce. Bohatá vůně s jemnými náznaky příchuti černých třešní a čerešňového dřeva, které jsou zdokonaleny návyky čokolády a kakaových bobů s teplým povrchem. Díky sekundární fermentaci známé jako Ripasso získává sekundární fermentace plnější tělo a celkovou hladkost.

Cena 506,39 Kč
Domini Veneti -...

Domini Veneti -...
0.0g

Červené víno připravené harmonickým snoubením třech regionálních odrůd, pocházejících ze břehů jezera Lago di Garda. Neobyčejné víno nejen svým projevem, ale také náročností procesu při jeho výrobě. V bohatém a vlídném aroma rozpoznáme jemné tóny černých třešní a třešňového dřeva, chuť je obohacena o tóny čokolád a kakaových bobů s hřejivým dozvukem. Díky druhotnému kvašení označovanému jako Ripasso - sekundární fermentací získává plnější tělo a celkovou uhlazenost.

Cena 588,06 Kč
Domini Veneti -...

Domini Veneti -...
0.0g

Své jméno získalo od slova Veriacus, což ve středověku označovalo údolí Negrar. Jedná se o výjimečný projekt vinařství vytvořit autentická místní vína nejvyšší kvality. Proto jde o selekci nejlepších hroznů jen z klasických poloh. Červené víno připravené pouze z klasických benátských odrůd pro přípravu regionálních vín Valpolicella. Barva vína je granátová s nuancemi fialové. Bohaté a komplexní aroma evokuje zejména plně vyzrálé černé třešně a sladké koření. V chuti působí víno opulentně, je nesmírně komplexní, hřejivé se sametově elegantním průběhem a skvěle vyváženou kyselinkou. Bohaté a velmi tělnaté víno, ovšem zároveň sofistikované. Svou plnost získává sušením hroznů na speciálních rohožích, kde hrozny leží 4 měsíce a získávají tak vyšší koncentraci.

Cena 735,08 Kč
Domini Veneti - Amarone...

Domini Veneti - Amarone...
0.0g

Víno má granátovou barvu, která intenzivní vůni připomíná třešeň, švestku, vanilku a rebarboru. Používá se pro každý herní produkt zbývající po dobu 120 dní, je zralý po dobu 18 měsíců v sudech. Dodává se s jemnou, elegantní, suchou a trvalou. Starožitné rustikální vybavení s pevným sloupkem je dlouhotrvající kapacitou.

Cena 963,77 Kč
Domini Veneti - Amarone...

Domini Veneti - Amarone...
0.0g

Bylo prokázáno, že se jedná o vinici nazvanou Jago, známou pro výrobu dobře zralého a strukturovaného hroznu. Víno dávalo granátové barvy, které daly intenzivní vůni, která připomíná třešně, švestku, vanilku a rebarboru. Používá se pro každý herní produkt zbývající po dobu 120 dní, je zralý po dobu 18 měsíců v sudech. Dodává se s jemnou, elegantní, suchou a trvalou. Starožitné rustikální vybavení s pevným sloupkem je dlouhotrvající kapacitou.

Cena 1 470,15 Kč
Domini Veneti - Amarone...

Domini Veneti - Amarone...
0.0g

Toto Amarone je výsledkem dlouholetých zkušeností všech subjektů, které se zabývají výrobou. Hrozny pocházejí z vinic Jago a jsou jen to nejlepší z roku. Amarone Mater se produkuje pouze v letech, kdy hrozny dosahují limitu nejlepší zralosti, pouze v těch nejlepších letech. Vyráběli se pouze v letech 1990, 1995, 1995, 2000, 2003, 2004 a 2008. Označení štítku ukazuje silný vztah vína k Matce Zemi. Jejím tvůrcem je umělec Gianni Burato. Garnetově zbarvené víno s intenzivní vůní připomínající třešeň, švestku, vanilku a rebarboru. Tato vůně je pouze pomíjivá. Chuť vína je plná a nekonečná s poznámkami ze sušeného ovoce, vanilky, ušlechtilého dřeva a vlašských ořechů. 

Cena 3 348,68 Kč
Bertani - Valpolicella...

Bertani - Valpolicella...
0.0g

Ripasso je starodávná metoda výroby vína, která vytváří komplexní a strukturované víno. Barva vína je fialová s rubínovými nuancemi. Vůně je velmi charakteristická s tóny zralých bobulí, ostružin, černého rybízu a zralých černých třešní. Chuť je vyvážená, živá a plná s delší dochutí a dobrou tříslovinou.

Cena 383,87 Kč
Marcati - Amarone della...

Marcati - Amarone della...
0.0g

Dávala granátovou barvu, dala intenzivní vůni jako žádost, švestku, vanilku a rebarboru. Používá se pro každý z produktů, které jsou ponechány na 120 dní, je užitečné u dubových sáčků. Dodává se s jemnou, elegantní, suchou a trvalou. Stará rustika s pevnou vrstvou je dlouhá doba.

Cena 718,74 Kč
Monteverdi - Cabernet...

Monteverdi - Cabernet...
0.0g

Klasický Cabernet Sauvignon. Barva je rubínová s odlesky fialové. Aroma vína je ovocné a připomíná lesní plody, černý rybíz a jiné bobulové ovoce. V chuti je jemné s vyváženou tříslovinou, ovocné a osvěžující, nekomplikované.

Cena 225,42 Kč
Monteverdi - Sangiovese...

Monteverdi - Sangiovese...
0.0g

Víno granátové barvy produkované čistě z odrůdy Sangiovese. Aroma vína je ovocné s džemovými tóny a náznaky třešní a višní. V chuti je plné, strukturované s pevnou tříslovinou a ovocným charakterem. Dlouhá dochuť jde ruku v ruce s elegantní finesou vína.

Cena 220,52 Kč
Monteverdi - Montepulciano...

Monteverdi - Montepulciano...
0.0g

Červené víno vyrobené pouze z hroznů odrůdy Montepulciano výrazné rubínové barvy s odlesky fialové. Ovocné aroma připomíná bobulové ovoce, ostružiny, maliny a švestky. V ústech je lehčí s výraznou ovocností, jemné a delikátní s mírnou tříslovinou.

Cena 220,52 Kč
Monteverdi - Primitivo di...

Monteverdi - Primitivo di...
0.0g

Červené víno původem z regionu Puglia v jižní části Itálie, připravené z jedné z nejstarších odrůd vinné révy, Primitivo. Intenzivní a temně červená barva, nabízí bohaté ovocné aroma s tóny exotického koření,likéru a tmavého ovoce. Na chuti příjemně plné s komplexní strukturou a pozvolným hřejivým dozvukem.

Cena 220,52 Kč
Rocche dei Manzoni -...

Rocche dei Manzoni -...
0.0g

Temné až neprůhledné plné piemontské víno rubínové až jemně nafialovělé barvy s purpurovými odlesky . Neobyčejné víno s jemným ovocným aroma po třešních a třešňových peckách s decentním nádechem ušlechtilého dřeva. V chuti jemné s pevnou tříslovinou a páteří, tóny čokolády, peckovin a tabáku s nekonečně dlouhou dochutí. Jedinečné víno odrážející charakter místa svého původu.

Cena 849,42 Kč
Rocche dei Manzoni -...

Rocche dei Manzoni -...
0.0g

Dolcetto výraznější rubínové barvy. Aroma je výrazně ovocné a svěží s tóny červeného bobulového ovoce a třešní. V chuti svěží, doprovází aroma svou ovocností a je zakončeno příjemnou tradiční kyselinkou.

Cena 408,38 Kč