Filtrovat dle

Cena
437 840
Manufacturers

Kategorie

Káva

Káva

Počet produktů: 6

Potraviny | Káva, sladké a ořechy | Káva

Zobrazení 1-6 z 6 položek
Caffe di oro 1 kg

Caffe di oro 1 kg
1,000.0g

Arabikou nazýváme kávová zrnka kávovníku Coffea arabica. Vysoce jakostní káva si svět podmanila nižším obsahem kofeinu a širokým spektrem delikátních chutí a vůní. Díky své popularitě je pěstována na většině plantáží a tvoří 75 % světové produkce kávy. Plody připomínající barvou i velikostí třešně se obvykle sklízejí několikrát za sezonu. Zpracovávají se buď promýváním, suchou nebo polo promývanou metodou. Výsledkem jsou zelená kávová zrnka. Ta se buď praží, nebo prodávají v přirozeném stavu. 

Cena 437 Kč
Caffe Gran Crema Blue 1 kg

Caffe Gran Crema Blue 1 kg
1,000.0g

Special Coffee Gran crema blue je tradiční italská značka kávy, kde převažuje káva Robusta nad Arabicou. Jednotlivé druhy kávy Arabica jsou praženy podle druhu každá zvlášť v oddělených bubnech a po 15 až 18 minutách pražení se směs kávy smíchá a vytvoří tak jedinečnou kávu s neopakovatelnou chutí. Výsledkem je středně silná, velmi krémová, plná chuť espressa, s typickým středomořským stylem. Velmi návyková káva se svou specifickou chutí je přímo stvořená pro zvláštní události. Mezi italskými kávami, patří k těm nejkvalitnějším. Ideální využití kávy Special Coffee Gran Crema Blue jsou krátká espressa, je vhodná pro cappuccino s plnou chutí, Latté Macchiato i ranní kávu.

Cena 667 Kč
Crema Bar oro 1 kg

Crema Bar oro 1 kg
1,000.0g

Jednotlivé druhy kávy Arabica jsou praženy podle druhu každá zvlášť v oddělených bubnech a po 15 až 18 minutách pražení se směs kávy smíchá a vytvoří tak jedinečnou kávu s neopakovatelnou chutí. Výsledkem je středně silná, velmi krémová, plná chuť espressa, s typickým středomořským stylem. Velmi návyková káva se svou specifickou chutí je přímo stvořená pro zvláštní události. Mezi italskými kávami, patří k těm nejkvalitnějším. Ideálním využitím kávy Special Coffee Gran Crema jsou krátká espressa. Je vhodná na cappuccino s plnou chutí, Latté Macchiato i jako ranní káva.

Skvělá směs s intenzivní vůní a kompaktním krémem. 

Cena 794 Kč
Grandaroma 1 kg

Grandaroma 1 kg
1,000.0g

Jednotlivé druhy kávy Arabica jsou praženy podle druhu každá zvlášť v oddělených bubnech a po 15 až 18 minutách pražení se směs kávy smíchá a vytvoří tak jedinečnou kávu s neopakovatelnou chutí. Výsledkem je středně silná, velmi krémová, plná chuť espressa,  s typickým středomořským stylem. Velmi návyková káva se svou specifickou chutí je přímo stvořená pro zvláštní události. Mezi italskými kávami, patří k těm nejkvalitnějším. Ideálním využitím kávy Special Coffee Gran Crema jsou krátká espressa. Je vhodná na cappuccino s plnou chutí, Latté Macchiato i jako ranní káva.

Cena 840 Kč