Filtrovat dle

Cena
236 605
Manufacturers

Kategorie

Likéry

Počet produktů: 8

Likéry

Zobrazení 1-8 z 8 položek

Aktivní filtry

Marcati - Mandarino 0,7 l

Marcati - Mandarino 0,7 l
0.0g

Likér v jemné narůžovělé barvě, s vlídným aroma čerstvých mandarinek a decentní nasládlou chutí. Ovocná podstata doprovází chuť v celé době svého projevu. Lehké elegantní a nenáročné.
Složení: voda, alkohol, cukr, extrakt mandarinkové kůry, grappa, přírodní barvivo a přírodní aroma.

Cena 473,72 Kč
Amaro Montenegro 0,7 l

Amaro Montenegro 0,7 l
0.0g

Aroma je výrazně botanické a zároveň připomíná pomerančovou kůru, čerstvý koriandr, červené třešně, okurku a černý čaj Pekoe. Chuť je zprvu sladká, ale rychle přejde do lehce nahořklé s florálními tóny. Na paletě vystupuje lehká sladkost mandarinky. Dochuť je hořko-sladká.

Cena 604,40 Kč
Lazzaroni – Amaretto del...

Lazzaroni – Amaretto del...
0.0g

Jeden z nejslavnějších italských likérů. Je delikátní aromatický po mandlích a sladký. Jeho užití je různorodé, pro přípravu kávy, zmrzliny nebo jiných dezertů.

Cena 383,87 Kč
Marcati - Pistacchio Panna...

Marcati - Pistacchio Panna...
0.0g

Italský krémový likér z pistácií. Obsah alkoholu 17%. Ideální na polití zmrzliny, na pečení dezertů, nebo jen tak k popíjení.

Cena 375,71 Kč
Marcati – Amaretto 0,7 l

Marcati – Amaretto 0,7 l
0.0g

Tradiční likér v jemně rubínově zlatavé barvě, s jasně čitelným aroma po mandlích. Důležitá ingredience k přípravě TIRAMISU. Jeden z nejslavnějších italských likérů. Je delikátní aromatický po mandlích a je sladký. Jeho užití je různorodé, pro přípravu kávy, zmrzliny nebo jiných dezertů.

Cena 261,36 Kč
Roner - Bombardino 0,2 l

Roner - Bombardino 0,2 l
0.0g

Bombardino je tradiční, známý a oblíbený likér s rumem. Pochází z jihu Tyrolska, z městečka Termeno - Termeno, z rodinné palírny RONER. Bombardino je nápoj s 18% alkoholu, podávaný teplý nebo horký, ale nevařený. K zjemnění můžete použít přiměřené množství šlehačky nebo smetany nebo ho podle chuti jemně zředit mlékem. Bombardino je ideální způsob, jak se zahřát nebo si užít chladné dny na horách. Podávejte zahřáté ve sklenici zdobené šlehačkou v přiměřeném množství podle vašeho uvážení.

Cena 236,86 Kč
Alpler - Amaro alle erbe...

Alpler - Amaro alle erbe...
0.0g

Bylinný likér, připravovaný z tajné směsi mnoha horských bylin, trav a koření, dle prastaré klášterní, pečlivě střežené receptury. Alpler není jen hořký likér, Alpler je tělnatý, skutečně velmi hořký, suchý, bez přidaného cukru, s ověřenými léčivými účinky nejen na zažívání. Po právu je tento likér historicky nazýván elixír dlouhého života.

Cena 555,39 Kč