Filtrovat dle

Cena
204 702
Manufacturers

Kategorie

Likéry

Likér

Počet produktů: 15

Potraviny | Alkohol| Grappa, Destiláty a Likéry | Likér

Zobrazení 1-12 z 15 položek
RONER - Bombardino 1 l

RONER - Bombardino 1 l
0.0g

Bombardino je tradiční, známý a oblíbený likér s rumem. Pochází z jihu Tyrolska, z městečka Termeno, z rodinné palírny RONER. Bombardino je nápoj s 18% alkoholu, podávaný teplý nebo horký, nevařený. K zjemnění můžete použít přiměřené množství šlehačky nebo smetany nebo ji podle chuti jemně zředit mlékem. Bombardino je ideální způsob, jak se zahřát nebo si užít chladné dny nejen na horách. Podávejte zahřáté ve sklenici zdobené šlehačkou v přiměřeném množství podle vašeho uvážení.

Cena 472 Kč
Fragoline di Bosco 0,7 l

Fragoline di Bosco 0,7 l
0.0g

Jemný likér s chutí a vůní lesních jahod v lehké červené barvě. Součástí likéru jsou také naložené lesní jahody přímo v lahvi, které dotvářejí celkový dojem. Příjemné, nenáročné a elegantní.

Cena 519 Kč
Mandarino 0,7 l

Mandarino 0,7 l
0.0g

Likér v jemné narůžovělé barvě, s vlídným aroma čerstvých mandarinek a decentní nasládlou chutí. Ovocná podstata doprovází chuť v celé době svého projevu. Lehké elegantní a nenáročné.
Složení: voda, alkohol, cukr, extrakt mandarinkové kůry, grappa, přírodní barvivo a přírodní aroma.

Cena 440 Kč
Gagliano Marcati - Mirtillo...

Gagliano Marcati - Mirtillo...
0.0g

Jemný likér s chutí a vůní lesních borůvek. Sladkost je vyvážená a chuť je věrná surovině.

Cena 393 Kč
Amaro Montenegro 0,7 l

Amaro Montenegro 0,7 l
0.0g

Aroma je výrazně botanické a zároveň připomíná pomerančovou kůru, čerstvý koriandr, červené třešně, okurku a černý čaj Pekoe. Chuť je zprvu sladká, ale rychle přejde do lehce nahořklé s florálními tóny. Na paletě vystupuje lehká sladkost mandarinky. Dochuť je hořko-sladká.

Cena 563 Kč
Lazzaroni – Amaretto del...

Lazzaroni – Amaretto del...
0.0g

Jeden z nejslavnějších italských likérů. Je delikátní aromatický po mandlích a sladký. Jeho užití je různorodé, pro přípravu kávy, zmrzliny nebo jiných dezertů.

Cena 351 Kč
Limoncello Lazzaroni 0,7 l

Limoncello Lazzaroni 0,7 l
0.0g

Tradiční Italský likér, který Lazzaroni vyrábí podle tradičního receptu starého 200 let. Hlavní surovinou je speciální odrůda Sicilských pomerančů, jejichž kůra je máčena v alkoholu. Doporučuje se podávat vychlazené přímo po jídle, nebo jako přísada do long drinků, ovocných salátů, citrónové a jiné ovocné zmrzliny. 

Cena 472 Kč
Pistacchio Panna 0,5 l

Pistacchio Panna 0,5 l
0.0g

Italský krémový likér z pistácií. Obsah alkoholu 17%. Ideální na polití zmrzliny, na pečení dezertů, nebo jen tak k popíjení.

Cena 346 Kč
Marcati – Amaretto 0,7 l

Marcati – Amaretto 0,7 l
0.0g

Tradiční likér v jemně rubínově zlatavé barvě, s jasně čitelným aroma po mandlích. Důležitá ingredience k přípravě TIRAMISU. Jeden z nejslavnějších italských likérů. Je delikátní aromatický po mandlích a je sladký. Jeho užití je různorodé, pro přípravu kávy, zmrzliny nebo jiných dezertů.

Cena 236 Kč
Gagliano Marcati -...

Gagliano Marcati -...
0.0g

Tradiční citronový likér vyráběný z infuze citronové kůry. Příjemně nasládlý s věrnou chutí citronů.

Cena 417 Kč