Filtrovat dle

Cena
34 311
Manufacturers

Kategorie

Linguine

Linguine

Počet produktů: 7

Potraviny | Těstoviny a kuskus | Suché těstoviny | Linguine

Zobrazení 1-7 z 7 položek
’e Linguine al Nero di...

’e Linguine al Nero di...
500.0g

Linguine v italštině znamená „malé jazýčky“, jsou to ploché těstoviny velmi podobné špagetám. Jejich původ se připisuje regionu Campanie ale i Ligurii. Nejčastěji se používají na přípravu Linguine alle Vongole (se slávkami). Vynikající jsou sépiové špagety s hřebenatkami, s lososem, zeleným a bílým chřestem a cherry rajčaty. Další použití je možné v kombinaci s masem, rajčaty, pestem a mořskými plody.

Cena 186,30 Kč
Linguine 5 kg

Linguine 5 kg
5,000.0g

Italské sušené bezvaječné těstoviny vyrobené ze semolinové mouky.

Cena 310,50 Kč
'e Linguine a Piez 'e Palum...

'e Linguine a Piez 'e Palum...
500.0g

Sušené těstoviny ze semolinové mouky Grano duro, pocházející ze zálivu Amalfi regionu Neapol. Linguine v italštině znamená "malé jazýčky", jsou to ploché těstoviny velmi podobné špagetám. Jejich původ se připisuje regionu Campanie ale i Ligurii. Nejčastěji se používají na přípravu Linguine alle Vongole (se slávkami). Další použití je možné v kombinaci s masem, rajčaty, pestem a mořskými plody.

Cena 97,75 Kč
Linguine 500 g

Linguine 500 g
500.0g

Linguine jsou dlouhé suché bezvaječné semolínové  těstoviny, které mají místo válcovitého tvaru tvar plochý. Díky zvláštnímu tvaru se k nim nejlépe hodí mořské plody. Výborné jsou také s rajčatovou omáčkou, pestem s mořskými plody. Název linguine znamená v italštině "malé jazyky" a vznikly v Janově v regionu Ligurie.

Cena 34,16 Kč
Linguine secchi ,,n°7" 1 kg

Linguine secchi ,,n°7" 1 kg
1,000.0g

Linguine v italštině znamená "malé jazýčky", jsou to ploché těstoviny velmi podobné špagetám. Nejčastěji se používají na přípravu Linguine alle Vongole (se slávkami). Další použití je možné v kombinaci s masem, rajčaty, pestem a mořskými plody.

Cena 116,44 Kč
Linguine al peperoncino 500 g

Linguine al peperoncino 500 g
500.0g

Linguine v italštině znamená „malé jazýčky“, jsou to ploché těstoviny velmi podobné špagetám. Jejich původ se připisuje regionu Campanie ale i Ligurii. Vychutnejte si Linguine peperoncino s extra panenským olivovým olejem a drceným česnekem nebo se zeleninou a parmazánem.

Cena 116,15 Kč
Linguine Al Limone di...

Linguine Al Limone di...
500.0g

Linguine v italštině znamená „malé jazýčky“, jsou to ploché těstoviny velmi podobné špagetám. Jejich původ se připisuje regionu Campanie, ale i Ligurii. Linguine al limone jsou těstoviny ochucené šťávou z citrónů IGP ze Sorenta. Výtečně se hodí k mořským plodům.

Cena 139,73 Kč