Filtrovat dle

Cena
118 672
Manufacturers

Kategorie

Bio potraviny

Bio potraviny
L' Oliva alla Marchigiana...

L' Oliva alla Marchigiana...
160.0g

Olivy z oblasti Marche se pěstují již po staletí v tomto regionu, který se nachází ve středu Itálie. Stejně jako to bývalo za našich dědů. Olivy odrůdy Leccino jsou vybírány dle velikosti a barvy s odborným a přesným procesem. Poté jsou marinovány jemnou solí, divokým fenyklem a stroužky česneku a ukládány do sudů, ve kterých se každý den obracejí, až přirozeně dozrají. V době zpracování se přidává pouze drcený červený pepř. Mohou být podávány jako aperitiv s uzeninami a sýry nebo mohou být použity jako koření pro přípravu masa a rybích pokrmů. Toto ovoce se tradičně servíruje na talíři zdobeném plátky pomeranče uspořádaných do kruhu s olivami uprostřed.

Cena 118 Kč
Filetti di Tonno Riserva...

Filetti di Tonno Riserva...
150.0g

Filety ze žlutoploutvého tuňáka nejvyšší kvality. Jsou ručně zpracované.

Cena 171 Kč
Fantini Farnese -...

Fantini Farnese -...
0.0g

Velmi známé a oblíbené víno z odrůdy montepulciano. Temné rubínové barvy s purpurovými odlesky a intensivní vůní po borůvkách a sušeném ovoci. Chuť je plná však jemná se spoustou chuťových vjemů, od tónů ostružin přes ušlechtilé dřevo. Pozvolná dochuť je doprovázena nádechem marcipánu, je vyrovnaná s pevnou páteří. Vzhledem k obsahu alkoholu a tříslovin mistrovsky vyrovnané a harmonické víno.

Cena 672 Kč
Ceretto - Nebbiolo d'Alba...

Ceretto - Nebbiolo d'Alba...
0.0g

Nebbilo které pochází jediné cru vinice Bernardina, jež leží na hranici rozdělující vína Barolo od vín Nebbiolo del Alba. Těší se velmi dobrým klimatickým i půdním podmínkám, prakticky totožným pro vína Barolo. Proto dává opravdu delikátní hrozny. Víno má rubínovou barvu. Aroma me delikátní s nádechem dřeva a bobulového ovoce, koření a lanýžů. V chuti je plné a dlouhé ovšem zároveň elegantní s důrazným ale jemným taninem.

Cena 653 Kč
Cantine Ermes - Nerello...

Cantine Ermes - Nerello...
0.0g

V písčitých půdách západní sicílie vyrábíme nerello mascalese, typické červené víno s charakteristickou červenou barvou inklinující k granátu. Intenzivní vůně s nádechem lesních plodů a kořenitými tóny. Na patře je elegance, dobrá struktura a vynikající harmonie.

Cena 206 Kč
Cantine Ermes - Nero...

Cantine Ermes - Nero...
0.0g

Tmavě červená barva s fialovými tóny. Nos poskytuje směs červené třešně a maliny. Chuť je věrná nosu s primární chutí červených bobulovin a minerální kyselinkou. Střední profil je zaoblen jemnými taniny a ovocným závěrem.

Cena 206 Kč