Filtrovat dle

Kategorie
více... méně
Cena
32 1035
Manufacturers

Kategorie

Speciality

Speciality
Aceto di balsamico créma al...

Aceto di balsamico créma al...
400.0g

Balzamická ochucená redukce chilli papričkou. Je výborná k červenému i bílému masu, k sýrům, na saláty a k dochucení nejrůznějších sendvičů.

Cena 104 Kč
L' Oliva alla Marchigiana...

L' Oliva alla Marchigiana...
160.0g

Olivy z oblasti Marche se pěstují již po staletí v tomto regionu, který se nachází ve středu Itálie. Stejně jako to bývalo za našich dědů. Olivy odrůdy Leccino jsou vybírány dle velikosti a barvy s odborným a přesným procesem. Poté jsou marinovány jemnou solí, divokým fenyklem a stroužky česneku a ukládány do sudů, ve kterých se každý den obracejí, až přirozeně dozrají. V době zpracování se přidává pouze drcený červený pepř. Mohou být podávány jako aperitiv s uzeninami a sýry nebo mohou být použity jako koření pro přípravu masa a rybích pokrmů. Toto ovoce se tradičně servíruje na talíři zdobeném plátky pomeranče uspořádaných do kruhu s olivami uprostřed.

Cena 118 Kč
Linguine al peperoncino 500 g

Linguine al peperoncino 500 g
500.0g

Linguine v italštině znamená „malé jazýčky“, jsou to ploché těstoviny velmi podobné špagetám. Jejich původ se připisuje regionu Campanie ale i Ligurii. Vychutnejte si Linguine peperoncino s extra panenským olivovým olejem a drceným česnekem nebo se zeleninou a parmazánem.

Cena 109 Kč
Penne Delli Free Senza...

Penne Delli Free Senza...
400.0g

Bezlepkové suché těstoviny vyrobeny ze směsi rýžové a kukuřičné mouky s mimořádnou pórovitostí, která dokonale absorbuje koření a omáčku. Použití je stejné jako u těstovin ze semolinové mouky. Bezlepkové těstoviny umožňují osobám s celiakií vychutnat si pokrmy ve vysoké kvalitě.

Cena 83 Kč
Spaghetti Delli Free Senza...

Spaghetti Delli Free Senza...
400.0g

Nejtradičnější suché bezlepkové těstoviny. Vyrobeny ze směsi rýžové mouky s mimořádnou pórovitostí, která dokonale absorbují koření a omáčku. Použití je stejné jako u těstovin ze semolinové mouky. Bezlepkové těstoviny umožňují osobám s celiakií vychutnat si pokrmy ve vysoké kvalitě. 

Cena 83 Kč
’e Fidanzati Capresi Senza...

’e Fidanzati Capresi Senza...
500.0g

Těstoviny Fidanzati mají tvar velmi podobný těstovinám Fusilli a jsou dokonalé s jakoukoliv omáčkou jednoduchou rajčatovou nebo s masem a zeleninou.

Cena 165 Kč
Anelli Rigati Senza Glutine...

Anelli Rigati Senza Glutine...
500.0g

Suché bezvaječné těstoviny z rýžové a kukuřičné mouky, mají tvar kulatých kroužků s vroubky. Název pochází z italského slova anelli, což doslova znamená kroužky. Nejčastěji se zapékají s rajčatovou omáčkou a zeleninou, ale také se dobře hodí na studený těstovinový salát s krevetami.

Cena 127 Kč
’a Calamarata Liscia Senza...

’a Calamarata Liscia Senza...
500.0g

Tradiční Neapolské suché bezvaječné těstoviny ze semolinové mouky. Calamarata liscia jsou hladké těstoviny ve tvaru kroužků podobné kalamárovým prstencům. Vhodné jsou s mořskými plody či s rajčatovou omáčkou.

Cena 165 Kč
’e Maccarun Rigati Senza...

’e Maccarun Rigati Senza...
500.0g

Suché bezvaječné těstoviny ze semolinové mouky, mají tvar dutých vroubkovaných trubiček. Nejčastěji se servírují s omáčkou Napoletana.

Cena 132 Kč
Vaso Anfora Fusilloni...

Vaso Anfora Fusilloni...
500.0g

Tradiční Neapolské suché bezvaječné těstoviny ze semolinové mouky, větší verze těstovin fusilli. Jejich tvar a hrubá struktura umožňuje velmi dobře vstřebávat hustou omáčku. Při vaření je tato těstovina velmi velká, bobtnající dvakrát až třikrát oproti její původní velikost. Nejčastěji se podávají s omáčkami jako je ragú.

Cena 322 Kč
Fusilloni Gigante senza...

Fusilloni Gigante senza...
800.0g

Tradiční Neapolské suché bezlepkové těstoviny ze semolinové mouky, větší verze těstovin fusilli. Jejich tvar a hrubá struktura umožňuje velmi dobře vstřebávat hustou omáčku. Při vaření je tato těstovina velmi velká, bobtnající dvakrát až třikrát oproti její původní velikost. Nejčastěji se podávají s omáčkami jako je ragú.

Cena 165 Kč
Sugo all'Arrabbiata 190 g

Sugo all'Arrabbiata 190 g
190.0g

Pikantní italská rajčatová, krémová omáčka na těstoviny jejíž hlavní složkou jsou nakrájená rajčata, sýr pecorino, česnek, chilli paprička, petržel, sůl a extra panenský olivový olej. Tato omáčka je typická pro město Řím a obecně pro celou oblast Lazio. Nejznámějším receptem na použití této omáčky jsou Penne all'Arrabbiata.

Cena 67 Kč