Filtrovat dle

Kategorie
více... méně
Cena
34 388
Manufacturers

Kategorie

Suché těstoviny

Suché těstoviny

Počet produktů: 83

Potraviny | Těstoviny a kuskus | Suché těstoviny

Zobrazení 1-12 z 83 položek
Pasta Mista 500 g

Pasta Mista 500 g
500.0g

Směs různých tvarů bezvaječných těstovin ze semolinové mouky. Pasta Mista je vhodná jako zavářka do italské polévky Minestrone nebo jako příloha k zeleninovým omáčkám zejména k luštěninám. Nejčastěji se Pasta Mista používá v Neapolské kuchyni.

Cena 34 Kč
Orecchiette Baresi 500 g

Orecchiette Baresi 500 g
500.0g

Tradiční suché bezvaječné těstoviny ze semolinové mouky. Název vznikl z italského slova orecchio což znamená ucho + etto což znamená malý, vznikla tedy zdrobnělina "ouško". Tyto těstoviny jsou typické pro jižní oblast Itálie Apulii. Nejčastěji se podávají s brokolicí, česnekem, chilli a sardelkami, ale i s rajčatovou omáčkou s masovými kuličkami s posypem ze sýrů pecorina a s tvrdou ricottou.  

Cena 68 Kč
Anelli Siciliani 1 kg

Anelli Siciliani 1 kg
1,000.0g

Suché bezvaječné těstoviny ze semolinové mouky, mají tvar kulatých kroužků. Název pochází z italského slova anelli, což doslova znamená kroužky. Nejčastěji se zapékají s rajčatovou omáčkou a zeleninou, ale také se dobře hodí na studený těstovinový salát s krevetami.

Cena 61 Kč
Gnocchetti Sardi 500 g

Gnocchetti Sardi 500 g
500.0g

Suché bezvaječné těstoviny ze semolinové mouky, ve tvaru zahnuté skořepiny s vroubky na vnější straně. Tato těstovina je ideální k silným a hustým omáčkám.

Cena 54 Kč
Gomiti 500 g

Gomiti 500 g
500.0g

Suché bezvaječné těstoviny ze semolinové mouky, mají tvar zahnutých dutých kolínek. Podávají se nejčastěji z vepřovým ragú nebo s čerstvou vepřovou klobásou.

Cena 34 Kč
Rotelle 500 g

Rotelle 500 g
500.0g

Suché bezvaječné těstoviny ze semolinové mouky mají tvar kola od vozu. Podávají se v hustších omáčkách. Ideální pro vaření chutných a originálních pokrmů.

Cena 54 Kč
'o Vesuvio IGP 500 g

'o Vesuvio IGP 500 g
500.0g

Sušené těstoviny ze semolinové mouky Vesuvio se řadí mezi krátké těstoviny. Pojmenované jsou podle sopky Vesuv která leží v regionu Kampánie. Můžete kombinovat se svojí oblíbenou omáčkou.

Cena 93 Kč
Colonne di Pompei IGP 500 g

Colonne di Pompei IGP 500 g
500.0g

Sušené těstoviny ze semolinové mouky Colonne di Pompei jsou speciálním formátem těstovin, který nevyrábí žádná jiná továrna na výrobu těstovin, jsou to extra dlouhé fusillony, o délce asi 23 cm a vysušené při nízké teplotě a po dobu nejméně 36/40 hodin. Název Colonne di Pompei znamená "sloupy z Pompejí". Díky své délce mají dostatek plochy k zachycení a absorbování různých omáček.

Cena 179 Kč
'e Caserecce IGP 500 g

'e Caserecce IGP 500 g
500.0g

Suché bezvaječné těstoviny ze semolinové mouky, které jsou svinuté do tvaru písmene S. Původně se při přípravě stáčely kolem stvolů trávy. Název pochází z italského slova casereccio, což znamená domácí. Caserecce pochází ze Sicílie, ale brzy se rozšířili do dalších oblastí jižní a střední Itálie. Tento druh těstovin je vhodný pro studenou kuchyni do salátů nebo v teplé kuchyni s kuřecím masem, špenátem, se šafránem, se zeleninou a chilli papričkami. Označení „Trafilata al bronzo“ znamená, že byly vyrobeny přes bronzovou formu a následně se pomalu suší při nízkých teplotách.

Cena 93 Kč
'e Fidanzati Capresi IGP 500 g

'e Fidanzati Capresi IGP 500 g
500.0g

Sušené těstoviny ze semolinové mouky "Fidanzati Capresi" mají tvar, který je velmi podobný "Fusilli". Jméno znamená "milenci Capri" a dokonale připomíná starou tradici Neapolských skvělých těstovin. Jsou dokonalé s jakoukoliv omáčkou, jednoduchou nebo na bázi masa, ryb či zeleniny. 

Cena 93 Kč
'e Cavatappi IGP 500 g

'e Cavatappi IGP 500 g
500.0g

Sušené těstoviny ze semolinové mouky mají krátký zakroucený trubkovitý tvar. Výborně ladí s hustými silnými omáčkami. Jsou vhodné i k zapékání. Název Cavatappi znamená v italštině "vývrtka".

Cena 109 Kč
Vaso Anfora con 'e...

Vaso Anfora con 'e...
750.0g

Tradiční Neapolské suché bezvaječné těstoviny ze semolinové mouky. Větší verze těstovin fusilli. Jejich tvar a hrubá struktura umožňuje velmi dobře vstřebávat hustou omáčku. Při vaření je tato těstovina velmi velká, bobtnající dvakrát až třikrát oproti její původní velikost. Nejčastěji se podávají s omáčkami jako je ragú.

Cena 388 Kč