Filtrovat dle

Cena
69 184
Manufacturers

Kategorie

Speciální těstoviny

Speciální těstoviny

Počet produktů: 5

Potraviny | Těstoviny a kuskus | Čerstvé těstoviny | Speciální těstoviny

Zobrazení 1-5 z 5 položek
Orecchiette fresche 500 g

Orecchiette fresche 500 g
500.0g

Tradiční bezvaječné těstoviny ze semolinové mouky. Název vznikl z italského slova orecchio což znamená ucho + etto což znamená malý, vznikla tedy zdrobnělina „ouško“. Tyto těstoviny jsou typické pro jižní oblast Itálie Apulii. Nejčastěji se podávají s brokolicí, česnekem, chilli a sardelkami ale i s rajčatovou omáčkou s masovými kuličkami s posypem ze sýrů pecorina a s tvrdou ricottou.

Cena 69 Kč
Strozzapreti all‘uovo 500 g

Strozzapreti all‘uovo 500 g
500.0g

Těstoviny s názvem Strozzapreti pocházejí z regionu Emilia Romagna a mají dlouhou a temnou minulost. Jejich název znamená škodit knězi. Tyto těstoviny se vyráběli ručně tzv. škrcením a kroucením. Jsou velmi chutné a postupně se objevili v celé Itálii. Nejčastěji se podávají s masovým ragú.

Cena 81 Kč
Girasoli ricotta spinaci...

Girasoli ricotta spinaci...
500.0g

Poddejte se pokušení těchto nádherných Girasoli. Překvapivá náplň, která kombinuje bohaté sýry ricotta a špenát. Krásné čerstvé těsto, které dělá elegantní prezentaci a dokonalou chuť.

Cena 184 Kč
Girasoli Mediterranea...

Girasoli Mediterranea...
500.0g

Poddejte se pokušení těchto nádherných Girasoli. Překvapivá náplň, která kombinuje bohaté sýry ricotta a rajčata. Krásné čerstvé těsto, které dělá elegantní prezentaci a dokonalou chuť.

Cena 184 Kč