Filtrovat dle

Cena
460 1334
Manufacturers

Kategorie

Pancetta a Guanciale

Pancetta a Guanciale
Pancetta Coppata 1/2 2,2 kg

Pancetta Coppata 1/2 2,2 kg
2,200.0g

Pancetta Coppata je tradiční produkt z oblasti Emilia - Romagna jedná se o sušenou krkovičku, která se vyrábí z vybraného vepřového masa. Podává se krájená na velmi tenké plátky a má vyváženou chuť s pikantním aromatem.

Cena 932 Kč
Pancetta Arrotolata 1,8 kg

Pancetta Arrotolata 1,8 kg
1,800.0g

Rolovaná sušená slanina z vepřového masa. Pancetta se podává buď jako čerstvá krájená na velmi tenké plátky s pečivem, nebo se krájí na kostičky, které dodají chuť omáčkám k těstovinám a jsou základem těstovin carbonara.

Cena 633 Kč
Pancetta tesa stufata 5 kg

Pancetta tesa stufata 5 kg
5,000.0g

Tradiční recepty ožívají v aromatických tónech nenahraditelné přísady - dušené, mírně uzené libové slaniny. V tomto dvojitém balení je ideální pro potřeby současného vaření. Bez lepku a mléčných výrobků. 

Cena 1 334 Kč
Pancetta Arrotolata...

Pancetta Arrotolata...
1,900.0g

Rolovaná zauzená slanina z 100% vepřového masa pocházející jen z Itálie. Pancetta se podává buď jako čerstvá krájená na velmi tenké plátky s pečivem, nebo se krájí na kostičky, které dodají chuť omáčkám k těstovinám a jsou základem těstovin carbonara. 

Cena 702 Kč
Pancetta Tesa affumicata ½...

Pancetta Tesa affumicata ½...
1,300.0g

Libová uzená slanina s kůrkou, solená a uzená za použití přírodních metod. Její příjemná jemná chuť je ideální například do omáček. Ve srovnání s českou slaninou jde o rozdíl několika tříd. Nerozpouští se, ale zesklovatí a lahodně voní. 

Cena 460 Kč