Filtrovat dle

Cena
22 715
Manufacturers

Kategorie

Mozzarella a čerstvé sýry

Mozzarella a čerstvé sýry

Počet produktů: 12

Potraviny | Sýry a mléčné produkty | Sýry | Mozzarella a čerstvé sýry

Zobrazení 1-12 z 12 položek
Mozzarella Fior di Latte 125 g

Mozzarella Fior di Latte 125 g
125.0g

Mozzarella fior di latte - název znamená doslova mléčný květ. Rozdíl mezi klasickou mozzarellou a fior di latte je především v tom, že mléčný květ má jemnější chuť  a je také měkčí. V chuti je sladší a obsahuje méně tuku. Kvůli menšímu procentu tuku a vody se fior di latte používá jako ingredience na pizzu. Právě pizze dodává tato mozzarella měkkou konzistenci a kořenitou chuť.

Cena 40 Kč
Mozzarella bufala Campana...

Mozzarella bufala Campana...
125.0g

Mozzarella s ochranným označením D.O.P se smí vyrábět výhradně z plnotučného syrového nebo pasterovaného buvolího mléka, pocházející z Campana. Název mozzarella je odvozen od výrazu "mozzare", který označuje hnětení v ruce do požadovaného tvaru. Po hnětení se naloží do solného roztoku. Obsah tuku v sušině: 52%. Struktura sýra mozzarella je měkká a lehce pružná, nikoli však tuhá. Sýr je svěží a jemný. Čím čerstvější mozzarella je, tím je lahodnější. Mozzarella je nejvhodnější do salátů. Vhodným vínem je svěží, hutné bílé víno např. Falanghina.

Cena 67 Kč
Mozzarella Fior di Latte 250 g

Mozzarella Fior di Latte 250 g
250.0g

Mozzarella fior di latte – název znamená doslova mléčný květ. Rozdíl mezi klasickou mozzarellou a fior di latte je především v tom, že mléčný květ má jemnější chuť  a je také měkčí. V chuti je sladší a obsahuje méně tuku. Kvůli menšímu procentu tuku a vody se fior di latte používá jako ingredience na pizzu. Právě pizze dodává tato mozzarella měkkou konzistenci a kořenitou chuť.

Cena 84 Kč
Mozzarella Bocconcini...

Mozzarella Bocconcini...
2,000.0g

Název Mozzarella je odvozen od italského slova: MOZZARE tzn. vykrajovat nebo oříznout. Na krátkou chvíli se vkládá do solné lázně, kde se konzervuje. Konzumuje se jako čerstvý sýr a proto prodáván v ochranném nálevu. Mozzarela je známá po celém světě jako měkký čerstvý sýr z kravského mléka.

Cena 225 Kč
Scamorza affumicata filone...

Scamorza affumicata filone...
2,000.0g

Válce sýra mozzarella se udí nad ohněm z místních druhů dřeva, čímž získávají tmavou barvu a charakteristickou vůni a chuť.

Cena 714 Kč
Mozzarella fior di Latte...

Mozzarella fior di Latte...
100.0g

Mozzarela je známá po celém světě jako měkký čerstvý sýr z kravského mléka. Název Mozzarella je odvozen od italského slova: MOZZARE tzn. vykrajovat nebo oříznout. Na krátkou chvíli se vkládá do solné lázně, kde se konzervuje. Konzumuje se jako čerstvý sýr a proto prodáván v ochranném nálevu. 

Cena 22 Kč
Mozzarella Cubetti 2,5 kg

Mozzarella Cubetti 2,5 kg
2,500.0g

Mozzarella se na krátkou chvíli se vkládá do solné lázně, kde se konzervuje. Konzumuje se jako čerstvý sýr a proto se prodává v ochranném nálevu. Mozzarela je  známá po celém světě jako měkký čerstvý sýr z kravského mléka. Tato mozzarella je již nakrájená na kostičky, proto se hodí zvláště pro restaurace a pizzerie na přípravu tradiční italské pizzy.

Cena 690 Kč
Camembert di Bufala 300 g

Camembert di Bufala 300 g
300.0g

Měkký krémový sýr vyrobený z buvolího mléka a pokrytý tenkou bílou kůrou s plísní na povrchu. V chuti sladký a intenzivní. Dokonale chutná s plátkem čerstvého chleba.

Cena 196 Kč
Mozzarella Filone Natura 1 kg

Mozzarella Filone Natura 1 kg
1,000.0g

Vyrobeno do nejmenších detailů a splňuje nejvyšší očekávání. Důkladně vybrané přísady, vysoké standardy kvality a nezaměnitelná dobrota: tyto vlastnosti činí z Mozzarella Natura nejlepší možnou přísadu, která vaší pizze dodá nádech skutečné dobroty. 

Cena 265 Kč