Filtrovat dle

Cena
87 2208
Manufacturers

Kategorie

Sýrové speciality

Sýrové speciality 

Počet produktů: 6

Potraviny | Sýry a mléčné produtky | Sýry | Sýrové speciality

Zobrazení 1-6 z 6 položek
Scamorza affumicata 250 g

Scamorza affumicata 250 g
250.0g

Bochánky sýra mozzarella se udí nad ohněm z místních druhů dřeva, čímž získávají tmavou barvu a charakteristickou vůni a chuť.

Cena 87 Kč
Scamorza affumicata filone...

Scamorza affumicata filone...
2,000.0g

Válce sýra mozzarella se udí nad ohněm z místních druhů dřeva, čímž získávají tmavou barvu a charakteristickou vůni a chuť.

Cena 621 Kč
Pecorino il Tartufo 1 kg

Pecorino il Tartufo 1 kg
1,000.0g

Delikátní sýr světlé barvy s velmi opojným aroma lanýžů. Lanýže, jako dominantní vjem převládají také v chuti. Jejich velmi jemná struktura, je čitelná i v měkkém a pružném těstě sýru. Tento sýr skýtá přímo labužnický zážitek.

Cena 851 Kč
Basajo 1,5 kg

Basajo 1,5 kg
1,500.0g

Velmi ojedinělý a netradiční sýr, připravený z ovčího mléka, tajné směsi koření, vinné révy Zibbibo a Chilských rozinek. Sýr ve formách tvaru půlměsíce váží cca 1,5 Kg. Bílé měkké těsto sýru s bohatou mozaikou koření a hroznů Passito di Panteleria, je ukryto v pružné kůře, s krustou z Chilských rozinek. Bohaté chuti dominují výrazné tóny ovčího mléka a koření s příjemným nasládlým pozadím hroznů Zibbibo. Netradiční sýr nabízející nevšední zážitek.

Cena 1 898 Kč
Ubriaco d´Amarone 2 kg

Ubriaco d´Amarone 2 kg
2,000.0g

Polotvrdý sýr z kravského mléka zrající ve víně a slupkách vína Amarone della Valpolicella classico D.O.C.G. Intenzivní a silná chuť.

Cena 2 208 Kč
Caciottella alle olive...

Caciottella alle olive...
1,000.0g

Tato caciotta válcového tvaru s poměrně měkkou a elastickou konzistencí má díky kouskům přidaných zelených oliv olivovou a rozhodující vůni, která kontrastuje s typickou sladkou a delikátní chutí tohoto druhu sýra.

Cena 426 Kč