Filtrovat dle

Cena
150 184
Manufacturers

Kategorie

Tagliatelle

Tagliatelle

Počet produktů: 4

Potraviny | Těstoviny a kuskus | Čerstvé těstoviny | Tagliatelle

Zobrazení 1-4 z 4 položek
Tagliatelle all‘uovo Gurmet...

Tagliatelle all‘uovo Gurmet...
1,000.0g

Chlazené těstoviny jsou vyrobeny ze semolinové mouky s přídavkem vajec té nejvyšší jakosti řada ,,LINEA GOURMET ". Taglaiatelle jsou tradiční těstoviny z regionu Emila Romagna. Ideální pro hustší omáčky, často kombinované s hovězím a telecím masem, občas i s králíkem. Nejslavnějším receptem je pravděpodobně ragů Bolognese, nejrozšířenějším pak s tomatovou omáčkou a čerstvou bazalkou.

Cena 150 Kč
Tagliatelle seppiate Gurmet...

Tagliatelle seppiate Gurmet...
1,000.0g

Chlazené sépiové těstoviny jsou vyrobeny ze semolinové mouky s přídavkem vajec té nejvyšší jakosti ,,LINEA GOURMET". Jejich chuť vynikne v kombinaci s mořskými plody.

Cena 184 Kč
Tagliatelle con pomodoro...

Tagliatelle con pomodoro...
1,000.0g

Chlazené rajčatové těstoviny jsou vyrobeny ze semolinové mouky s přídavkem vajec té nejvyšší jakosti "LINEA GOURMET". Tagliatelle jsou tradiční těstoviny z regionu Emila Romagna. Ideální pro hustší omáčky, často kombinované s hovězím a telecím masem, občas i s králíkem. Nejslavnějším receptem je pravděpodobně ragů Bolognese, nejrozšířenějším pal s tomatovou omáčkou a čerstvou bazalkou.

Cena 167 Kč
Tagliatelle all’uovo con...

Tagliatelle all’uovo con...
1,000.0g

Chlazené špenátové těstoviny jsou vyrobeny ze semolínové mouky s přídavkem vajec té nejvyšší jakosti ,,LINEA GOURMET". Tagliatelle jsou tradiční těstoviny z regionu Emila Romagna. Ideální pro hustší omáčky, často kombinované s hovězím a telecím masem, občas i s králíkem. Nejslavnějším receptem je pravděpodobně ragů Bolognese, nejrozšířenějším pal s tomatovou omáčkou a čerstvou bazalkou.

Cena 167 Kč