Filtrovat dle

Cena
52 163
Manufacturers

Kategorie

Omáčky k těstovinám

Omáčky k těstovinám
Salsa piccante ai...

Salsa piccante ai...
90.0g

Pikantní salsa z kalabrijských papriček má široké využití v gastronomii. Je vhodná především na těstoviny, pomazánky, dresinky a marinády. Lze také využít jako doplněk k pečenému masu.

Cena 124,20 Kč
Sugo alla Ortolana 290 g

Sugo alla Ortolana 290 g
290.0g

Omáčka Ortolana je lahodná a chutná, ideální pro ty, kteří milují grilovanou zeleninu. Vyrobena z italských rajčat, směsi grilované zeleniny a dalších jednoduchých ingrediencí, které vše dokončí. Získaná sloučenina je rychle uzavřena a pasterizována, aby byla zaručena její konzervace bez přidání chemických konzervantů.

Cena 80,73 Kč
Sugo ai Funghi 280 g

Sugo ai Funghi 280 g
280.0g

Rajská omáčka s houbami je voňavá a chutná, ideální pro těstoviny. Vyrobeno z pečlivě vybraných italských rajčat, žampionů a hub Porcini a dalších jednoduchých přísad. Připravuje se bohatá směs hub, česneku a dalších tradičních surovin. Získaná sloučenina je rychle uzavřena a pasterizována, aby byla zaručena její konzervace bez přidání chemických konzervantů.

Cena 77,63 Kč
Sugo alla Siciliana 280 g

Sugo alla Siciliana 280 g
280.0g

Rajčatová omáčka Siciliana je recenzí tradičního receptu „Pasta alla Norma“, původem ze Sicílie. Je to velmi chutná omáčka, která je vyrobena z italských rajčat, červené papriky, lilku, sýra a směsi dalších přísad, jak tradice chce. Získaná sloučenina je rychle uzavřena a pasterizována, aby byla zaručena její konzervace bez přidání chemických konzervantů.

Cena 77,63 Kč
Sugo al Basilico bio 280 g

Sugo al Basilico bio 280 g
280.0g

Organická rajčatová a bazalková omáčka. Je jednoduchá a chutná, ideální kombinace pro těstoviny. Vyrobeno z italských rajčat, bazalky a dalších jednoduchých ingrediencí smíchaných dohromady. Získaná sloučenina je rychle uzavřena a pasterizována, aby byla zaručena její konzervace bez přidání chemických konzervantů.

Cena 77,63 Kč
Sugo tradizionale bio 280 g

Sugo tradizionale bio 280 g
280.0g

Organická tradiční rajčatová omáčka je „klasická“ rajčatová omáčka vyrobená spojením jednoduchých, ale chutných přísad: omáčka je ochucena kombinací pečlivě vybrané zeleniny a extra panenského olivového oleje. Získaná sloučenina je rychle uzavřena a pasterizována, aby byla zaručena její konzervace bez přidání chemických konzervantů.

Cena 77,63 Kč
Sugo all Arrabbiata bio 280 g

Sugo all Arrabbiata bio 280 g
280.0g

Organická rajčatová omáčka je lahodná a chutná, ideální pro ty, kteří milují něco, co může dát trochu chilli papričky. Vyrobeno z italských rajčat, chilli papričky, česneku a dalších jednoduchých ingrediencí, které vše dokončí. Získaná sloučenina je rychle uzavřena a pasterizována, aby byla zaručena její konzervace bez přidání chemických konzervantů.

Cena 77,63 Kč
Sugo all Amatriciana bio 280 g

Sugo all Amatriciana bio 280 g
280.0g

Organická rajčatová a slaninová omáčka Fattorie Umbre je vyrobena spojením přísně vybraných přísad: BIO italská rajčata a BIO slanina z farem, kde je plně integrován řetězec freerange, aby byla zaručena přirozenost chovu. Získaná sloučenina je rychle uzavřena a pasterizována, aby byla zaručena její konzervace bez přidání chemických konzervantů.

Cena 93,15 Kč
Pesto Rosso BIO 130 g

Pesto Rosso BIO 130 g
130.0g

Vysoce kvalitní organická rajčata sušená na slunci smíchaná se sušeným ovocem, v procentech pečlivě smíchaná, dává vzniknout ideálnímu těstovinovému koření.
Bazalka a oregano přispívají k obohacení tohoto typického italského receptu, který se vyznačuje bohatou a krémovou chutí.

Cena 80,73 Kč
Crema Pate di Peperoni...

Crema Pate di Peperoni...
180.0g

Vyrobeno pro milovníka pikantní stravy. Perfektní jako poleva na bruschettu nebo k obohacení pokrmů z masa nebo těstovin.

Cena 80,73 Kč
Salsa Funghi Porcini 180 g

Salsa Funghi Porcini 180 g
180.0g

Houbová omáčka se vyznačuje vysokým procentem hub použitých v receptu, které jasně ovlivňují konečnou chuť. Houby jsou smíchány s extra panenským olivovým olejem a dalšími charakteristickými přísadami, aby byla zajištěna jeho plnost textury a chuti. Tuto bohatou omáčku můžete použít k horkému chlebu nebo těstovinám nebo jako přílohu k mnoha dalším pokrmům včetně polenty a sýra.

Cena 108,68 Kč
Salsa si Verdure Grigliate...

Salsa si Verdure Grigliate...
180.0g

Omáčka na grilovanou zeleninu se vyznačuje obzvláště kulatou a chutnou chutí vyplývající z dokonalé rovnováhy zeleniny. Grilovaná cuketa, grilovaný lilek, grilovaná paprika, špetka cibule a česneku pro lahodnou omáčku ideální k oblékání těstovin, sendvičů, ale také jako chutný doplněk horkého chleba

Cena 85,00 Kč