Filtrovat dle

Cena
81 116
Manufacturers

Kategorie

Sladké pečivo

sladké pečivo
Pasticceria Saronno –...

Pasticceria Saronno –...
200.0g

Selekce tradičního Italského vánočního pečiva, balená v elegantní rustikální krabičce. Vánoční pečivo Chiostro di Saronno je vyráběno dle staré tradiční receptury založené na dlouhodobých zkušenostech. Všechny ingredience, od mouky po mléko, od vajec až po máslo, droždí, jsou přírodního původu, čerstvé a pravé, bez konzervačních látek a barviv.

Cena 116 Kč
Specialita regionali...

Specialita regionali...
90.0g

Tradiční regionální italská specialita vyrobena ze směsi cukru, meruňkových jader a vaječných bílků jsou měkké, balené v elegantní rustikální krabičce. Amaretti Chiostro di Saronno jsou vyráběny dle staré tradiční receptury založené na dlouhodobých zkušenostech. Všechny ingredience, od mouky po mléko, od vajec až po máslo, droždí, jsou přírodního původu, čerstvé a pravé, bez konzervačních látek a barviva.

Cena 101 Kč
Piadina Sfogliata con olio...

Piadina Sfogliata con olio...
360.0g

Piadina je kulatý plochý chléb z pšeničné mouky, vody, soli, sádla a s olivovým olejem. Používá se ohřátá a plněná prosciuttem, sýrem a rajčaty. Piadina pochází z oblasti Emilia-Romagna. Balení obsahuje 3 kusy.

Cena 81 Kč
Cantuccini Toscani 200 g

Cantuccini Toscani 200 g
200.0g

Tradiční Italské mandlové pečivo pocházející z regionu Florencie, balené v elegantní rustikální krabičce s okénkem. Cantuccini Chiostro di Saronno jsou vyráběny podle staré tradiční receptury založené na dlouhodobých zkušenostech. Všechny ingredience, od mouky po mléko, od vajec až po máslo, droždí, jsou přírodního původu, čerstvé a pravé, bez konzervačních látek a barviva.

Cena 116 Kč