Filtrovat dle

Cena
43 127
Manufacturers

Kategorie

Tagliatelle

Tagliatelle

Počet produktů: 7

Potraviny | Těstoviny a kuskus | Suché těstoviny | Tagliatelle

Zobrazení 1-7 z 7 položek
Tagliatelle 500 g

Tagliatelle 500 g
500.0g

Suché bezvaječné těstoviny ze semolínové mouky, mají tvar plochých širších delších nudlí. Název Tagliatelle je odvozeno od italského slova tagliare, což znamená řezat. Tradičně se tagliatelle vyrábějí v italských oblastech Emilia Romagna a Marche. Podávají se nejčastěji s hustými omáčkami z hovězího, telecího, vepřového i králičího masa, ale nejčastěji s omáčkou boloňskou.

Cena 43 Kč
Tagliatelle all´uovo 500 g

Tagliatelle all´uovo 500 g
500.0g

Suché vaječné těstoviny ze semolinové mouky, mají tvar plochých, dlouhých nudlí. Název Tagliatelle je odvozeno od italského slova tagliare což znamená řezat. Tradičně se tagliatelle vyrábějí v italských oblastech Emilia Romagna a Marche. Podávají se nejčastěji s hustými omáčkami - ragů z hovězího, telecího, vepřového i králičího masa. Nejčastěji s omáčkou boloňskou, nebo také jen s bazalkovým pestem.

Cena 63 Kč
Fettucine 90 Nidi 500 g

Fettucine 90 Nidi 500 g
500.0g

Suché bezvaječné těstoviny ze semolinové mouky. Jsou to dlouhé ploché těstoviny podobné druhu tagliatelle, ale tenčí. Podávají se nejčastěji s krevetami nebo houbami, či zapečené.

Cena 43 Kč
Tagliatelle 500 g

Tagliatelle 500 g
500.0g

Tradiční těstoviny z regionu Emila Romagna. Ideální pro hustší omáčky, často kombinované s hovězím a telecím masem, občas i s králíkem. Nejslavnějším receptem je pravděpodobně ragů Bolognese, nejrozšířenějším pak s tomatovou omáčkou a čerstvou bazalkou.  

Cena 81 Kč
'e Tagliatelle IGP 500 g

'e Tagliatelle IGP 500 g
500.0g

Sušené těstoviny ze semolinové mouky Grano duro, pocházející ze zálivu Amalfi regionu Neapol. Ideální pro hustší omáčky, často kombinované s hovězím a telecím masem, občas i s králíkem. Nejslavnějším receptem je pravděpodobně ragů Bolognese, nejrozšířenějším pak s tomatovou omáčkou a čerstvou bazalkou.

Cena 86 Kč
Tagliatelle Paglia e Fieno...

Tagliatelle Paglia e Fieno...
500.0g

Suché vaječné a špenátové těstoviny ze semolinové mouky, mají tvar plochých, dlouhých nudlí stočených do tvaru hnízda. Název tagliatelle je odvozeno od italského slova tagliare což znamená řezat. Tradičně se tagliatelle vyrábějí v italských oblastech Emilia Romagna a Marche. Podávají se nejčastěji s hustými omáčkami – ragú z hovězího, telecího, vepřového i králičího masa.

Cena 63 Kč
Tagliatelle veridi all’uovo...

Tagliatelle veridi all’uovo...
1,000.0g

Suché vaječné špenátové těstoviny ze semolinové mouky, mají tvar dlouhých hubených nudlí stočených do tvaru hnízda. Název tagliatelle je odvozeno od italského slova tagliare což znamená řezat. Tradičně se tagliatelle vyrábějí v italských oblastech Emilia Romagna a Marche. Podávají se nejčastěji s hustými omáčkami – ragú z hovězího, telecího, vepřového i králičího masa. Dobře vyniknou i v kombinaci s čerstvými lanýži.

Cena 127 Kč