Filtrovat dle

Cena
52 98
Manufacturers

Kategorie

Tagliatelle

Tagliatelle

Počet produktů: 5

Tagliatelle

Zobrazení 1-5 z 5 položek

Aktivní filtry

Tagliatelle 500 g

Tagliatelle 500 g
500.0g

Suché bezvaječné těstoviny ze semolínové mouky, mají tvar plochých širších delších nudlí. Název Tagliatelle je odvozeno od italského slova tagliare, což znamená řezat. Tradičně se tagliatelle vyrábějí v italských oblastech Emilia Romagna a Marche. Podávají se nejčastěji s hustými omáčkami z hovězího, telecího, vepřového i králičího masa, ale nejčastěji s omáčkou boloňskou.

Cena 51,41 Kč
Fettucine 90 Nidi 500 g

Fettucine 90 Nidi 500 g
500.0g

Suché bezvaječné těstoviny ze semolinové mouky. Jsou to dlouhé ploché těstoviny podobné druhu tagliatelle, ale tenčí. Podávají se nejčastěji s krevetami nebo houbami, či zapečené.

Cena 52,92 Kč
Tagliatelle all´uovo 500 g

Tagliatelle all´uovo 500 g
500.0g

Suché vaječné těstoviny ze semolinové mouky, mají tvar plochých, dlouhých nudlí. Název Tagliatelle je odvozeno od italského slova tagliare což znamená řezat. Tradičně se tagliatelle vyrábějí v italských oblastech Emilia Romagna a Marche. Podávají se nejčastěji s hustými omáčkami - ragů z hovězího, telecího, vepřového i králičího masa. Nejčastěji s omáčkou boloňskou, nebo také jen s bazalkovým pestem.

Cena 81,65 Kč
Tagliatelle Paglia e Fieno...

Tagliatelle Paglia e Fieno...
500.0g

Suché vaječné a špenátové těstoviny ze semolinové mouky, mají tvar plochých, dlouhých nudlí stočených do tvaru hnízda. Název tagliatelle je odvozeno od italského slova tagliare což znamená řezat. Tradičně se tagliatelle vyrábějí v italských oblastech Emilia Romagna a Marche. Podávají se nejčastěji s hustými omáčkami – ragú z hovězího, telecího, vepřového i králičího masa.

Cena 81,65 Kč
'e Tagliatelle IGP 500 g

'e Tagliatelle IGP 500 g
500.0g

Sušené těstoviny ze semolinové mouky Grano duro, pocházející ze zálivu Amalfi regionu Neapol. Ideální pro hustší omáčky, často kombinované s hovězím a telecím masem, občas i s králíkem. Nejslavnějším receptem je pravděpodobně ragů Bolognese, nejrozšířenějším pak s tomatovou omáčkou a čerstvou bazalkou.

Cena 95,26 Kč