Filtrovat dle

Cena
127 1209
Manufacturers

Kategorie

Růžové

Počet produktů: 19

Růžové

Zobrazení 1-19 z 19 položek

Aktivní filtry

Gorgo - Bardolino Chiaretto...

Gorgo - Bardolino Chiaretto...
0.0g

Klasické růžové víno z oblasti Gardského jezera. Má lehce růžovou barvu. Aroma je ovocné a připomíná bobulové plody, zejména pak lesní jahody. V chuti je lehké a svěží s dobrou kyselinkou.

Cena 228,69 Kč
Ca´del Bosco - Cuvée...

Ca´del Bosco - Cuvée...
0.0g

Elegantní a jemné šumivé víno z oblasti Lombardia. Jedná se o spojení odrůd pinot noir a chardonnay. Pinot dává vínu jednak jemnou růžovou barvu a zároveň také půvabnou ovocnost čerstvých bobulí, malin jahod a ostružin. V chuti je víno osvěžující díky kyselince, jež mu dodává odrůda chardonnay. Projeví se lehké tóny opékané briošky a másla spolu s ovocem. Perlení je díky dlouhému zrání velmi jemné a dlouhotrvající.

Cena 1 208,79 Kč
Fantini Farnese - Cerasuolo...

Fantini Farnese - Cerasuolo...
0.0g

Víno vyráběné z tradiční odrůdy regionu Abruzzo Montepulciano s ryzí barvou malin a intenzivním, bohatým aroma červených plodů, zejména třešní. To vlastně označuje i jméno Cerasuolo, což v italštině znamená třešeň. V chuti suché a lehké s výraznou ovocností a jemnou svěží kyselinkou. Kulaté a jemné, osvěžující s ovocnou dochutí.

Cena 196,02 Kč
Pipoli - Rosato Basilicata...

Pipoli - Rosato Basilicata...
0.0g

Lehké rose s čerstvou svěžestí. Na vůni I chuti dominují ovocné tóny malin a lesních plodů, s jemným pocitem nasládlého dozvuku Vyvážené a osvěžující víno.

Cena 253,19 Kč
Cantine San Marzano - Il...

Cantine San Marzano - Il...
0.0g

Růžové víno výraznější barvy s náznakem rubínu. Aroma vína je intenzivní a výrazně ovocné. Převažují tóny třešní a višní s dotekem maliny. V chuti je plnější ovšem i svěží a dobře vybalancované s jemnou kyselinkou.

Cena 179,69 Kč
Librandi - Cirò Rosato 0,75 l

Librandi - Cirò Rosato 0,75 l
0.0g

Růžové víno tmavší barvy z odrůdy Gaglioppo, suché, s intensivním ovocným aroma. Zraje v dubových sudech a dále v lahvi. Chuť je intenzivní po zahradních jahodách, mandlích a přezrálém ovoci s harmonickým obsahem tříslovin.

Cena 253,19 Kč
Librandi - Terre Lontane –...

Librandi - Terre Lontane –...
0.0g

Víno výraznější růžové barvy s brilantní jiskrou. Aroma vína je výraznější svěží s tóny bobulového ovoce a minerálů. V chuti je plnějšího charakteru. Střední tělo vína doprovází svěží kyselinka a ovocný charakter.

Cena 302,20 Kč
Sella & Mosca - Alghero...

Sella & Mosca - Alghero...
0.0g

Jemná chuť s květinovou květinovou flórou, aroma třešeň je velmi zralá. Tělo vína je doprovázeno kyselinou kyselinou a minerálním olejem. Je svěží a svěží.

Cena 171,52 Kč
Duca di Salaparuta - Corvo...

Duca di Salaparuta - Corvo...
0.0g

Růžové víno odrůdy Nero ď Avola a Nerello s čistou růžovou barvou, jemným ovocným aroma a decentním pozadím růžových okvětních lístků. Na chuti příjemně svěží, vyvážené s jemnou ovocností připomínající maliny a čerstvé lesní plody. Středně plné letní víno s velmi elegantním dozvukem.

Cena 253,19 Kč
Tasca d´Almerita -...

Tasca d´Almerita -...
0.0g

Růžové víno produkované z lokální odrůdy Nerello Mascalese, která je sklízena z vinice Santa Rosa. Toto růžové víno kombinuje eleganci červeného vína a svěžest vína bílého. Barva je spíše světlejší. Aroma připomíná zralé bobulové ovoce, zejména třešně. V chuti je víno svěží a lehké s příjemně uhlazenou kyselinkou.

Cena 290,76 Kč
Citari - Garda Classico...

Citari - Garda Classico...
0.0g

Růžové víno produkované z klasických odrůd oblasti. Název vína je uznáním historické bitvě a odkazuje na přesný čas 18:45 kdy skončila bitva mezi rakouskou a savojskou armádou. Navíc v tu chvíli bylo nebe zbarvené do růžova, a proto se vinařství Citari rozhodlo dedikovat toto růžové víno právě této historické události. Má lehce malinově-růžovou barvu. Aroma je velmi ovocné, zejména připomíná divoké višně a bobulové ovoce spolu s exotickým nádechem litchi, manga a ananasu. V chuti je velmi svěží, vyvážené s velmi dobrou délkou a kyselinkou.

Cena 269,53 Kč
Bertani - Bertarose...

Bertani - Bertarose...
0.0g

Klasické růžové víno z oblasti Gardského jezera. Barva tónu litchi. Aroma je čerstvé a připomíná grepy a višní. V chuti je svěží s nádechem višní a citrusů, je jemné s dobrou kyselinkou. Elegantní a vyvážené letní růžové víno.

Cena 258,09 Kč
Farnese - Fantini Grand...

Farnese - Fantini Grand...
0.0g

Šumivé víno jemné růžové barvy. Aroma je komplexní s třešňovými tóny a minerálním tónem. V chuti je osvěžující s elegantní a jemnou perličkou.

Cena 359,37 Kč
Astoria - Fashion Victim...

Astoria - Fashion Victim...
0.0g

Růžové perlivé víno produkované z klasických benátských odrůd. Má jemnou pudrovou růžovou barvu. Perlení je jemné a hladké díky dlouhému procesu druhotné fermentace. Aroma je jemné s tóny ovoce a bílých květin. V chuti je suché, plnějšího charakteru s delikátním aroma a svěžestí.

Cena 277,70 Kč
Miazzi - Prosecco DOC Rosé...

Miazzi - Prosecco DOC Rosé...
0.0g

Růžové Prosecco, které se produkuje spojením hroznů Glera a Pinot nero. Díky dlouhé druhotné fermentaci získává velmi jemnou a vytrvalou perlivost. Barva je jemná světle růžová. Aroma je bohaté, ovocné s květinovým podtextem a náznakem bobkového ovoce. V chuti je jemné, bohaté a zároveň osvěžující s delikátní perlivostí.

Cena 264,63 Kč
Chiarli - Lambrusco Rosato...

Chiarli - Lambrusco Rosato...
0.0g

Růžové jemně perlivé víno odrůdy Lambrusco, v barvě malinového sirupu. Na vůni lehké a svěží s příjemným ovocným nádechem, tóny čerstvého ovoce, broskví a přezrálých malin. Stejně tak i chuť zachovává ovocný charakter s dozvukem hroznového cukru.  Amabile je označením pro polosladké víno s obsahem cukru mezi 45 – 55g/l.

Cena 127,41 Kč
Zaccagnini - Cerasuolo...

Zaccagnini - Cerasuolo...
0.0g

Růžová víno produkované z místní odrůdy Montepulciano. Intenzivní vůně bobulového ovoce, malin a jahod přechází ve svěží ovocnou chuť s dobrou kyselinou.

Cena 236,86 Kč
Contadi Castaldi -...

Contadi Castaldi -...
0.0g

Růžové perlivé víno Franciacorta, které má krásnou korálově růžovou barvu, velmi jasnou, jemnou a perzistentní perlage. Ve vůni jsou jasné tóny lesních plodů, okvětních lístků růže, náznaky jablka a tropického ovoce. V chuti je strukturovaná, křupavá a živá, pikantní a smyslná. Závěr je dlouhý a velmi dobře vyvážený.

Cena 718,74 Kč
Ca´ Maiol - Valénesi...

Ca´ Maiol - Valénesi...
0.0g

Elegantní růžové víno vyrobené z lokálních odrůd Barbera, Sangiovese, Marzemino a Groppello. Aroma je svěží s tóny bílých mandlí, jahod a jarních květin. V chuti je bohaté ale lehké a svěží.

Cena 310,37 Kč