Filtrovat dle

Cena
43 127
Manufacturers

Kategorie

Farfalle

Farfalle

Počet produktů: 5

Potraviny | Těstoviny a kuskus | Suché těstoviny | Farfalle

Zobrazení 1-5 z 5 položek
Farfalle 500 g

Farfalle 500 g
500.0g

Suché bezvaječné těstoviny ze semolinové mouky  ve tvaru motýlků vhodné zejména ke krémovým a rajčatovým omáčkám, které obsahují především menší kusy masa či zeleniny. Název pochází z italského slova farfalla, což znamená motýl (v množném čísle farfalle - motýli). Tento typ těstovin je známý od 16. století ze severních italských regionů Lombardie a Emilia-Romagna.

Cena 43 Kč
Farfalle al pomodoro e...

Farfalle al pomodoro e...
500.0g

Suché bezvaječné špenátovo - rajčatové těstoviny ze semolinové mouky, mají tvar motýlků. Farfalle jsou vhodné zejména ke krémovým a rajčatovým omáčkám. Název pochází z italského slova farfalla což znamená motýl (v množném čísle farfalle – motýli). Díky jejich tvaru se na nich velmi dobře zachytí omáčka. Tento typ těstovin je známý od 16. století ze severních italských regionů Lombardie a Emilia-Romagna.

Cena 48 Kč
le Farfalle Giganti IGP 500 g

le Farfalle Giganti IGP 500 g
500.0g

Sušené těstoviny ze semolinové mouky. Název pochází z italského slova farfalla což znamená motýl (v množném čísle farfalle – motýli). Farfalle giganti je větší formát těstovin farfalle. Díky jejich tvaru se na nich velmi dobře zachytí omáčka. Tento typ těstovin je známý od 16.století ze severních italských regionů Lombardie a Emilia-Romagna.

Cena 92 Kč
Farfalle Fantasia  500 g

Farfalle Fantasia 500 g
500.0g

Suché vaječné špenátovo – rajčatové - sepiové těstoviny ze semolinové mouky. Mají tvar motýlků. Farfalle jsou vhodné zejména ke krémovým a rajčatovým omáčkám. Název pochází z italského slova farfalla, což znamená motýl (v množném čísle farfalle – motýli). Díky jejich tvaru se na nich velmi dobře zachytí omáčka. Tento typ těstovin je známý od 16.století ze severních italských regionů Lombardie a Emilia-Romagna.

Cena 109 Kč
Farfalle Giganti tricolore...

Farfalle Giganti tricolore...
500.0g

Suché bezvaječné špenátovo – rajčatové  těstoviny ze semolinové mouky, mají tvar motýlků. Farfalle jsou vhodné zejména ke krémovým a rajčatovým omáčkám. Název pochází z italského slova farfalla což znamená motýl (v množném čísle farfalle – motýli). Díky jejich tvaru se na nich velmi dobře zachytí omáčka. Tento typ těstovin je známý od 16. století ze severních italských regionů Lombardie a Emilia-Romagna.

Cena 127 Kč