Filtrovat dle

Cena
99 534
Manufacturers

Kategorie

Strouhané sýry

Strouhané sýry

Počet produktů: 5

Potraviny | Sýry a mléčné produkty | Sýry | Strouhané sýry

Zobrazení 1-5 z 5 položek
Formaggio Grattugiato 1 kg

Formaggio Grattugiato 1 kg
1,000.0g

Strouhaná směs sýrů ideální pro obohacení pokrmů, zapečených těstovin i slaných koláčů.

Cena 326 Kč
Grana Padano grattugiato 1 kg

Grana Padano grattugiato 1 kg
1,000.0g

Strouhaný sýr Grana Padano má jemnou vůni i chuť. Je vhodný pro přípravu risotta, těstovin i do polévek a zapékaných pokrmů.

Cena 481 Kč
Formaggio Grattuggiato 1 kg

Formaggio Grattuggiato 1 kg
1,000.0g

Chcete-li ochutnat své první chody s chutí, ideální je již nastrouhaný sýr Grana Padano ze sdružení Virgilio Consortium! Grana Padano je tvrdý a vařený italský sýr DOP a vyrábí se v Mantově, oblasti původu konsorcia Virgilio. Vyzkoušejte jedinečnou chuť.

Cena 328 Kč
Mozzarella Pizzaiolo...

Mozzarella Pizzaiolo...
2,000.0g

Drcení a balení sýra vyžaduje skutečné řemeslné zpracování. Kaasbrik dodává po celém světě kvalitní výrobky připravené k použití: drcené nebo julienné, vločky nebo kostičky, prášek nebo plátky. S řešením Kaasbrik „smart in cheese“ získáte správný produkt v požadované velikosti balení od 70 g do 4 kg. Mozzarella na pizzu je specialitou domu. Sýrová řešení si najdou cestu jako polevu na pizzu naše lasagne, jako gratinované nebo jako přísada do omáček a náplní, na špagety nebo ostatní těstoviny. Takto dokonale dochutíte všechna svá jídla. 

Cena 534 Kč
Asiago Formaggio D.O.P 250 g

Asiago Formaggio D.O.P 250 g
250.0g

Sýr Asiago je znakem území, náhorní plošiny Asiago. Tady, s úctou ke zvířatům a s důrazem na zachování území, bylo předáno mléčné umění, které nezná čas. Mléko se sbírá čerstvé každý den a transformuje se na vynikající sýr chráněný značkou Protected Designation of Origin, která potvrzuje, že místo produkce je stejné jako místo původu.

Cena 99 Kč