Filtrovat dle

Cena
483 4370

Kategorie

Velké balení a množství

Velké balení a množství

Počet produktů: 8

Maso a uzeniny | Velké balení a množství

Zobrazení 1-8 z 8 položek
Mortadella Nostrana con...

Mortadella Nostrana con...
6,000.0g

Mortadella s lanýži patří k nejznámějším italským specialitám. Skládá se z mletého vepřového masa a podlouhlých nudliček tuku, které tvoří její typickou bílou mozaiku. Hmota se narazí do umělého střeva, a pak se velice pomalu a šetrně povaří. Mortadella se krájí na velice tenké plátky, protože jedině tak se plně rozvine její aroma. Konzumovat by se měla čerstvá a v co nejkratší době od nakrájení.

Cena 2 588 Kč
Lardo in trancio 2,2 kg

Lardo in trancio 2,2 kg
2,200.0g

Špek z vepřového masa Lardo se podává buď krájený na tenké plátky s pečivem nebo se přidává k pečenému masu a může sloužit jako základ různých omáček.

Cena 828 Kč
Speck di Montagna  2-2,5 kg

Speck di Montagna 2-2,5 kg
2,000.0g

Speck di montagna je specialita jižního Tyrolska oblasti Alto Adige a podává se nakrájený na velmi tenké plátky nebo na nudličky. Maso se udí za studena při teplotě do 20 stupňů. Skladujte na vzdušném místě při stálé teplotě.

Cena 826 Kč
Prosciutto Cotto alta...

Prosciutto Cotto alta...
3,700.0g

Dušená šunka pocházející z regionu Emiglia Romagna je vyrobena z libového vepřového masa a čerstvých bylinek. Linie tuku ve středu šunky je známkou kvality, důkaz že šunka pochází z celé nohy, na rozdíl od ostatních, které jsou lisovány z jednotlivých dílů masa z různých regionů. Tato šunka má vynikající kvalitu je bez lepku a polyfosfátů doplněna o čerstvé bylinky které jsou vidět na řezu jako mozaika.

Cena 1 404 Kč
Prosciutto cotto Toast Lesa...

Prosciutto cotto Toast Lesa...
1,200.0g

Dušená šunka pocházející z regionu Emiglia Romagna, je vyrobena z vepřového libového masa. Obsah masa minimálně 80%. 

Cena 1 036 Kč
Prosciutto di Parma senza...

Prosciutto di Parma senza...
7,500.0g

Je to vášeň pro starodávné dílo vyrobené ze starověkých tradic a předávané z generace na generaci. Jde o rovnováhu vůní a chutí bohaté a velkorysé země. Jedná se o kvalitu a pozornost věnovanou výběru použité suroviny. Díky těmto prvkům je Parma Ham jedním z nejreprezentativnějších produktů Made In Italy a nejvíce oceňovaných a známých na světě.

Cena 4 370 Kč