Filtrovat dle

Cena
403 5451
Manufacturers

Kategorie

Velké balení a množství

Velké balení a množství

Počet produktů: 50

Maso a uzeniny | Velké balení a množství

Zobrazení 1-12 z 50 položek
Mortadella Nostrana con...

Mortadella Nostrana con...
2,700.0g

Mortadella s lanýži patří k nejznámějším italským specialitám. Skládá se z mletého vepřového masa a podlouhlých nudliček tuku, které tvoří její typickou bílou mozaiku. Hmota se narazí do umělého střeva, a pak se velice pomalu a šetrně povaří. Mortadella se krájí na velice tenké plátky, protože jedině tak se plně rozvine její aroma. Konzumovat by se měla čerstvá a v co nejkratší době od nakrájení.

Cena 1 265 Kč
Salame Bellafesta Salumeria...

Salame Bellafesta Salumeria...
3,500.0g

Vepřový salám Bellafesta (nízkotučný párty salám) nejvyšší řady od předního italského výrobce uzenin Salumeria Clai. Salám je vyroben z vysoce kvalitního libového vepřového masa s minimem tuku a to min: 12% bez mléčných derivátů a lepku. Salám je plněn do přírodních střívek a je jemně ochucen.

Cena 1 731 Kč
Lardo in trancio 2,5 kg

Lardo in trancio 2,5 kg
2,500.0g

Špek z vepřového masa Lardo se podává buď krájený na tenké plátky s pečivem nebo se přidává k pečenému masu a může sloužit jako základ různých omáček.

Cena 863 Kč
Speck di Montagna 2,5 kg

Speck di Montagna 2,5 kg
2,500.0g

Speck di montagna je specialita jižního Tyrolska oblasti Alto Adige a podává se nakrájený na velmi tenké plátky nebo na nudličky. Maso se udí za studena při teplotě do 20 stupňů. Skladujte na vzdušném místě při stálé teplotě.

Cena 1 719 Kč
Pancetta Coppata 1/2 2,2 kg

Pancetta Coppata 1/2 2,2 kg
2,200.0g

Pancetta Coppata je tradiční produkt z oblasti Emilia - Romagna jedná se o sušenou krkovičku, která se vyrábí z vybraného vepřového masa. Podává se krájená na velmi tenké plátky a má vyváženou chuť s pikantním aromatem.

Cena 932 Kč
Prosciutto Cotto alta...

Prosciutto Cotto alta...
3,900.0g

Dušená šunka pocházející z regionu Emiglia Romagna je vyrobena z libového vepřového masa a čerstvých bylinek. Linie tuku ve středu šunky je známkou kvality, důkaz že šunka pochází z celé nohy, na rozdíl od ostatních, které jsou lisovány z jednotlivých dílů masa z různých regionů. Tato šunka má vynikající kvalitu je bez lepku a polyfosfátů doplněna o čerstvé bylinky které jsou vidět na řezu jako mozaika.

Cena 1 610 Kč
Prosciutto cotto Toast Lesa...

Prosciutto cotto Toast Lesa...
1,200.0g

Dušená šunka pocházející z regionu Emiglia Romagna, je vyrobena z vepřového libového masa. Obsah masa minimálně 80%. 

Cena 1 036 Kč
Prosciutto di Parma senza...

Prosciutto di Parma senza...
7,500.0g

Je to vášeň pro starodávné dílo vyrobené ze starověkých tradic a předávané z generace na generaci. Jde o rovnováhu vůní a chutí bohaté a velkorysé země. Jedná se o kvalitu a pozornost věnovanou výběru použité suroviny. Díky těmto prvkům je Parma Ham jedním z nejreprezentativnějších produktů Made In Italy a nejvíce oceňovaných a známých na světě.

Cena 4 370 Kč
Prosciutto Cotto S. Vigilio...

Prosciutto Cotto S. Vigilio...
8,900.0g

Vepřová šunka nejvyšší kvality s nízkým obsahem tuku je vyrobena podle originálního italského receptu. 

Cena 1 668 Kč
Mortadella Trancio Vismara...

Mortadella Trancio Vismara...
2,000.0g

Mortadella patří k nejznámejším italským specialitám. Skládá se z mletého vepřového masa a podlouhlých nudliček tuku, které tvoří její typickou bílou mozaiku. Hmota se narazí do umělého střeva a pak se velice pomalu a šetrně povaří. Mortadella se krájí na velice tenké plátky, protože jedině tak se plně rozvine její aroma. Konzumovat by se měla čerstvá a v co nejkratší době od nakrájení.

Cena 541 Kč