Filtrovat dle

Cena
165 667
Manufacturers

Kategorie

Dárkové balení

Dárkové balení

Počet produktů: 10

Potraviny | Těstoviny a kuskus | Dárkové balení

Zobrazení 1-10 z 10 položek
Kit Sempre Insieme 500 g

Kit Sempre Insieme 500 g
0.0g

Dárková sada Insieme v překladu znamená "vždy společně" a skládá se z lahodných těstovin, vynikající rajčatové omáčky a dřevěné vařečky.

Cena 184 Kč
Vaso Anfora con 'e...

Vaso Anfora con 'e...
750.0g

Tradiční Neapolské suché bezvaječné těstoviny ze semolinové mouky. Větší verze těstovin fusilli. Jejich tvar a hrubá struktura umožňuje velmi dobře vstřebávat hustou omáčku. Při vaření je tato těstovina velmi velká, bobtnající dvakrát až třikrát oproti její původní velikost. Nejčastěji se podávají s omáčkami jako je ragú.

Cena 322 Kč
Vaso Anfora Fusilloni...

Vaso Anfora Fusilloni...
500.0g

Tradiční Neapolské suché bezvaječné těstoviny ze semolinové mouky, větší verze těstovin fusilli. Jejich tvar a hrubá struktura umožňuje velmi dobře vstřebávat hustou omáčku. Při vaření je tato těstovina velmi velká, bobtnající dvakrát až třikrát oproti její původní velikost. Nejčastěji se podávají s omáčkami jako je ragú.

Cena 322 Kč
Ricarica Caccavella 125 g

Ricarica Caccavella 125 g
125.0g

Náhradní náplně těstovin Caccavella do zapékacích misek 4 kusy.

Cena 184 Kč
Vaso Anfora con Lumaconi...

Vaso Anfora con Lumaconi...
650.0g

Tříbarevné těstoviny Gragnano z tvrdé pšenice ve skleněné váze. Lumaconi mají tvar skořápky a uvnitř jsou duté. V italštině slovo lumaca znamená hlemýžď. Ideální pro přípravu s náplněmi sýr, ricotta, zelenina a houby.

Cena 368 Kč
Fusilloni Gigante senza...

Fusilloni Gigante senza...
800.0g

Tradiční Neapolské suché bezlepkové těstoviny ze semolinové mouky, větší verze těstovin fusilli. Jejich tvar a hrubá struktura umožňuje velmi dobře vstřebávat hustou omáčku. Při vaření je tato těstovina velmi velká, bobtnající dvakrát až třikrát oproti její původní velikost. Nejčastěji se podávají s omáčkami jako je ragú.

Cena 165 Kč
IL Kit Verde Pasta e...

IL Kit Verde Pasta e...
3,450.0g

Dárková sada Gragnano s ručně vyráběným terakotovým hrncem s pokličkou, regionálními těstovinami Gragnano, sušenými fazolemi, dřevěnou vařečkou a kovovou síťkou (redukcí na plynové spotřebiče). Terakotový hrnec je vyroben ručně, drobné oděrky a nerovnosti jsou součástí designu výrobku.

Cena 667 Kč
7 formati 7 giorni 2 kg

7 formati 7 giorni 2 kg
2,000.0g

Nechte se zlákat jedinečnou sadou.
Každý den můžete přinést na stůl pravé italské řemeslné těstoviny připravené podle starodávné tradice. 

Pondělí: Gigli di Gragnano 200 g, Úterý: Candele ca' Pont 250 g, Středa: Rigatoni 250 g.
Čtvrtek: Paccheri ca 'Pont 200 g, Pátek: Conchiglioni Giganti 250 g, Sobota: Calamarata Liscia 250 g.
Neděle s rodinou: Paccheri Lisci 500 g
Tradiční, velkoformátové ručně vyráběné těstoviny z malého města Gragnano v zálivu Amalfi, blízko Neapole.
Pouze přírodní přísady, voda a mouka z tvrdé pšenice, která neobsahuje žádné barviva, aromatické nebo konzervační látky.

Cena 437 Kč
80 Voglia di pasta 2 kg

80 Voglia di pasta 2 kg
2,000.0g

Tradiční, velkoformátové ručně vyráběné těstoviny z malého města Gragnano v zálivu Amalfi, blízko Neapole. Pouze přírodní přísady, voda a mouka z tvrdé pšenice, která neobsahuje žádné barviva, aromatické nebo konzervační látky.

Cena 437 Kč
Lumaconi Vaso Anfora 650 g

Lumaconi Vaso Anfora 650 g
650.0g

Mimořádná skleněná váza, anfora, která obsahuje jedny z nejlepších těstovin Gragnano. Velmi vzácný nápad na dárek, který ohromí kvalitou těstovin vyráběných výhradně řemeslnými metodami, s velmi chutnou konzistencí a nenapodobitelnou chutí. Každý jednotlivý formát pochází ze sté historie oblasti Gragnano a vyjadřuje všechna starodávná magická tajemství předávaná po generace. Dnes jsou různé tvary těstovin Gragnano vyprávěny ve všech formách komunikace, aby ještě více ocenily barvu, drsnost a jejich extrusivní dokonalost důsledně bronzovou.

Cena 311 Kč