Seznam produktů značky Alimenta

Díky nejmodernějším technickým zařízením a kompetencím svých spolupracovníků Alimenta SpA je schopna nabídnout a vyvinout nejvhodnější řešení pro zákazníky podle jejich potřeb. Kulturou, tradicí a posláním společnosti jsou výrobky balené a uváděné na trh společností Alimenta SpA, zejména sýry, v souladu se všemi evropskými a národními předpisy o hygieně a bezpečnosti.

Alimenta SpA rozšiřuje svou škálu produktů prostřednictvím svých značek, pokud jde o kvalitu a zvláštní pozornost věnovanou vkusu. Za tímto účelem využívá prestižní certifikáty k zajištění maximální bezpečnosti ve výrobních a hygienických procesech. Díky závazku rychle reagovat na tržní požadavky rozsáhlé distribuce a běžného obchodu je Alimenta SpA dnes konkrétní realitou založenou na profesionalitě a efektivitě skupiny. Díky nejmodernějším technickým zařízením a kompetencím svých spolupracovníků je schopna nabídnout a vyvinout nejvhodnější řešení pro zákazníky podle jejich potřeb. Kulturou, tradicí a posláním společnosti jsou výrobky balené a uváděné na trh společností Alimenta SPA, zejména sýry, v souladu se všemi evropskými a národními předpisy o hygieně a bezpečnosti.

Počet produktů: 5

Alimenta SpA

Zobrazení 1-5 z 5 položek
Brie Francese 1 kg

Brie Francese 1 kg
1,000.0g

Brie je měkký sýr s bílou kůrou z kravského pasterovaného mléka, má tvar plochého koláče a krémové až pastovité těsto uvnitř. V chuti připomíná houby a ořechy. Povrch je pokryt tenkou vrstvou bílé jedlé plísně z rodu Penicilinum a není zdraví škodlivá. Sýr je velmi vhodný jako předkrm nebo na naplnění baget a sendvičů. Brie má široké využití i v teplé kuchyni např. do těstovin i do risotta.

Cena 373,00 Kč
Cacceto Sardo di Capra...

Cacceto Sardo di Capra...
730.0g

Měkký sýr kombinující kravské a kozí mléko. Pod tvrdší voskovou slupkou je ukryto bílé a velmi šťavnaté těsto. V chuti dominují mléčné tóny.

Cena 431,00 Kč
Fontal Alpinella 1/4 2,9 kg

Fontal Alpinella 1/4 2,9 kg
2,900.0g

Tradiční sýr z nejčerstvějšího mléka původem z vysokohorských pastvin. Fontal je sýr s vyšším obsahem tuku, který mu dodává typickou jemnost a krémovost. Pod pevnou kůrou je jemné nažloutlé těsto s drobnými očky a příjemným mléčným aroma. V průběhu vyzrávání se stává stále krémovějším.

Cena 1 127,00 Kč
Formaggio Dolcecapra 4 kg

Formaggio Dolcecapra 4 kg
4,600.0g

Polovařený kozí vyrobený v „modré zóně“ Ogliastra. Syřidlo dává sladkou, aromatickou, lehce kořeněnou chuť, která je zdůrazněna stárnutím. Chamtivý a neodolatelný i v těch nejjednodušších pokrmech.

Cena 2 916,00 Kč
Pecorino di Pienza...

Pecorino di Pienza...
1,800.0g

Vyzrálý sýr z ovčího mléka s pevným tělem, chráněným v tmavou pevnou krustou. Sýr s výrazným aroma a velmi plnou chutí.

Cena 1 265,00 Kč