Seznam produktů značky Masiello food

Víno je nepochybně převládajícím vývozem z Verony. Provincie Verona vyrábí jemné květinové a voňavé bílé s ovocnými vůněmi. Odvětví ve Veroně zahrnuje řadu farem a společností všech velikostí, které se zabývají výrobou, zpracováním, marketingem a distribucí potravin, a také se podílí na kultuře potravin a vzdělávání, školení a výzkumu v této oblasti.

Odvětví ve Veroně zahrnuje řadu farem a společností všech velikostí, které se zabývají výrobou, zpracováním, marketingem a distribucí potravin, a také se podílí na kultuře potravin a vzdělávání, školení a výzkumu v této oblasti. Mezi produkty segmentu v oblasti Verony je velmi oceňován příspěvek na trh s rýží díky vysoce kvalitní odrůdě Vialone Nano, které Evropské společenství získalo status chráněného zeměpisného označení. Vialone Nano Veronese je výsledkem dlouhého procesu hybridizace a pečlivého výběru. Víno je nepochybně převládajícím vývozem z Verony. Provincie Verona vyrábí jemné květinové a voňavé bílé s ovocnými vůněmi, jako jsou Soave, Custoza, Lugana, Durello a Valdadige, a pak jsou tu dobře strukturované červené s nádechem lesního ovoce a orientálního koření, jako jsou Bardolino, Valpolicella a Amarone. Dezertní víno Recioto di Soave má zajímavé kandované ovoce a medové parfémy, zatímco Recioto della Valpolicella nabízí vzrušující směs lesního ovoce a lékořice.

Počet produktů: 7

Masiello food srl

Zobrazení 1-7 z 7 položek
Capperi in aceto di vino...

Capperi in aceto di vino...
530.0g

Zelené plody keře kapary trnité, připomínající drobné okurky se stopkou. Mají na trpkou, pikantní chuť, která může připomínat olivy. Používají se jako součást obložených talířů a lze s nimi nevšedně ozdobit zeleninové saláty nebo se konzumují v kombinaci se sýry.

Cena 267,00 Kč
Capperi in Sale Lacrimella...

Capperi in Sale Lacrimella...
1,000.0g

Kapary jsou nerozvinutá poupata květů keře kapary trnité, naložená v soli nebo v solném nálevu, případně v solném nálevu s vinným octem. Hojně se používají ve středomořské kuchyni do salátů, omáček, na těstoviny, na pizzu i k různým masům nebo rybám. Kapary v nálevu lze při vaření použít bez úpravy, kapary nakládané v soli je třeba propláchnout, aby svou chutí nepřehlušily chuť ostatních přísad pokrmu. 

Cena 248,00 Kč
Carciofi interi al Naturale...

Carciofi interi al Naturale...
1,200.0g

Artyčoky srdíčka ve vodě mají skvělou přírodní chuť a jsou křupavé. Vhodné jako příloha nebo jako složka lahodných receptů.

Cena 388,00 Kč
Carciofi Spicchi al...

Carciofi Spicchi al...
2,400.0g

Krájené artyčoky ve vodě jsou vhodné do salátů i na předkrmy.

Cena 303,00 Kč
Olive Nere Bella Cerignola...

Olive Nere Bella Cerignola...
2,250.0g

Olivy Bella di Cerignola je olivový kultivar, který se pěstuje v provincii Foggia v obci Cerignola, odkud pochází jejich název. Plody se vyznačují značnou velikostí a vysokou výtěžností. Sběr probíhá v polovině měsíce října. Mají ovocnou chuť, pevnou dužninu a krásnou černou barvu. Jsou vhodné jako aperitiv.

Cena 699,00 Kč