Seznam produktů značky Grandi salumifici italiani

Grandi Salumifici Italiani zahrnuje mnoho zkušeností různých značek, z nichž každá se vyznačuje výběrem produktů bohatých na tradici, péči a vášeň. Označení CHOP a CHZO a exkluzivní recepty činí z Grandi Salumifici Italiani a jejích značek měřítkem pro kvalitní italské delikatesy. Ze země bohaté na gastronomickou kulturu pocházejí produkty Masters, maso Casa Modena deli. Nabízejí jedinečné příchutě, výsledek místních odborných znalostí, zkušeností s výrobou s dlouhou historií a typické emilianské touhy spojit tradici s nádechem inovace. Takto jsme vytvořili šunku Cotto di Famiglia, mortadellu „Goduriosa“, řadu italských uzenin Storie di Sapori a řadu Liberamente se sníženým obsahem tuku. A samozřejmě legendární Teneroni.

Úspěch Grandi Salumifici Italiani je založen na talentu pracujících lidí a silných a sdílených hodnotách. Flexibilita, kreativita, rychlost a dostupnost změn, spolu s odhodláním, nadšením a kompetencemi jsou charakteristickými znaky našich lidí. Jsme mezinárodní společnost s kořeny v srdci Itálie: pracovat ve společnosti Gsi znamená být součástí velké skupiny, která stále více působí na globální úrovni, ale pevně zakořeněná na území původu. Všichni sdílíme stejné hodnoty: dodržování pravidel a závazků, bezpečnost potravin, tradice a udržitelnost. Grandi Salumifici Italiani zahrnuje mnoho zkušeností různých značek, z nichž každá se vyznačuje výběrem produktů bohatých na tradici, péči a vášeň. Označení CHOP a CHZO a exkluzivní recepty činí z Grandi Salumifici Italiani a jejích značek měřítkem pro kvalitní italské delikatesy. Ze země bohaté na gastronomickou kulturu pocházejí produkty Masters, maso Casa Modena deli. Nabízejí jedinečné příchutě, výsledek místních odborných znalostí, zkušeností s výrobou s dlouhou historií a typické emilianské touhy spojit tradici s nádechem inovace. Takto jsme vytvořili šunku Cotto di Famiglia, mortadellu „Goduriosa“, řadu italských uzenin Storie di Sapori a řadu Liberamente se sníženým obsahem tuku. A samozřejmě legendární Teneroni.

Počet produktů: 3

Grandi salumifici italiani s.p.a.

Zobrazení 1-3 z 3 položek
Mortadella con pistacchio...

Mortadella con pistacchio...
3,400.0g

Mortadella s pistáciemi patří k nejznámějším italským specialitám. Skládá se z mletého vepřového masa a podlouhlých nudliček tuku, které tvoří její typickou bílou mozaiku. Hmota se narazí do umělého střeva  a pak se velice pomalu a šetrně povaří. Mortadella se krájí na velice tenké plátky, protože jedině tak se plně rozvine její aroma. Konzumovat by se měla čerstvá a v co nejkratší době od nakrájení.

Cena 854,00 Kč
Salame Schiacciata piccante...

Salame Schiacciata piccante...
2,200.0g

Pikantní vepřový středně velký salám, jeho tvar je dán tím, že v některých oblastech Itálie, kde je klima teplejší a sušší je obtížné správné zrání; tak lidská vynalézavost překonala překážku tím, že vytvořila zploštělý salám, menšího průměru který tak zajistí jeho stárnutí! Salám má krásnou červenou barvu zvýrazněnou chilli papričkou. Na řezu je mleté ​​maso proložené tukovými kostkami. Vůně je komplexní, kombinuje typické tóny semen fenyklu s intenzivním aroma chilli papričky. Chuť je velmi vyvážená.

Cena 1 144,00 Kč
Speck di Montagna 2,5 kg

Speck di Montagna 2,5 kg
2,500.0g

Speck di montagna je specialita jižního Tyrolska oblasti Alto Adige a podává se nakrájený na velmi tenké plátky nebo na nudličky. Maso se udí za studena při teplotě do 20 stupňů. Skladujte na vzdušném místě při stálé teplotě.

Cena 1 118,00 Kč