Seznam produktů značky Gorgo azienda agricola

Roberta Bricolo je dnes v čele rodinného podniku, který založili její rodiče Alberta a Roberto v roce 1975 a který se od svého založení věnuje výrobě klasických vín z tohoto nádherného koutu Benátska mezi Veronou a Gardským jezerem a jehož produkce jsou excelence této oblasti.

Roberta Bricolo je dnes v čele rodinného podniku, který založili její rodiče Alberta a Roberto v roce 1975 a který se od svého založení věnuje výrobě klasických vín z tohoto nádherného koutu Benátska mezi Veronou a Gardským jezerem a jehož produkce jsou excelence této oblasti. Vinařství, které představuje, je historickou realitou v oblasti Verony, ale cesta, kterou jsme se tam dostali, nám pomáhá formovat životy lidí zvyklých na odvážná rozhodnutí.

Počet produktů: 5

Gorgo azienda agricola

Zobrazení 1-5 z 5 položek
Gorgo - Bardolino Chiaretto...

Gorgo - Bardolino Chiaretto...
0.0g

Klasické růžové víno z oblasti Gardského jezera. Má lehce růžovou barvu. Aroma je ovocné a připomíná bobulové plody, zejména pak lesní jahody. V chuti je lehké a svěží s dobrou kyselinkou.

Cena 229,00 Kč
Gorgo - Bardolino Superiore...

Gorgo - Bardolino Superiore...
0.0g

Víno výrazné rubínové barvy s fialkovými odlesky. Aroma je intenzivní s tóny zralého červeného ovoce, zralých třešní a sladkého koření. V chuti je plné a dlouhé.

Cena 302,00 Kč
Gorgo - Bianco di Custoza...

Gorgo - Bianco di Custoza...
0.0g

Hrozny pocházejí z historické vinice San Michelin. Velmi svěží a jiskrné víno slámově žluté barvy. Aroma připomíná zralé hrozny, ovoce a tóny citrusů v doprovodu minerality pocházející z kamenitého podloží. V chuti je pak suché a elegantní s příjemnou osvěžující kyselinkou.

Cena 278,00 Kč
Gorgo - Perlato Custoza...

Gorgo - Perlato Custoza...
0.0g

Šumivé víno vyrobené z odrůd Trebbiano, Garganega, Cortese a Durello metodou Charmat. Barva je jemná s odlesky zelené a zlatavé. Perlení vína je jemné a dlouhé. Aroma je lehce ovocné s výraznou svěžestí. V ústech je víno živé a jemné zároveň díky jemnému perlení. Překvapí svou mineralitou a lehce ovocnou chutí.

Cena 343,00 Kč
Gorgo - Pinot Grigio 2020...

Gorgo - Pinot Grigio 2020...
0.0g

Velmi čisté a osvěžující víno odrůdy Rulandské šedé. Jemná zelenkavá Barva s čistou jiskrou. Aroma je ovocné a připomíná zralé ovoce, zejména zelná jablka. V chuti osvěžující a lehké.

Cena 229,00 Kč