Seznam produktů značky Sabelli

Společnost důležitým podnikem v oblasti mléčných farem, řízena čtvrtou generací rodiny Sabelli, s inovativní technologií a vynikající distribuční a logistickou sítí. Sabelli Plc je velká společnost, která si po téměř stoleté činnosti zachovává ducha rodinného podnikání, se zvláštním důrazem na řemeslnou kvalitu a mléčnou tradici. Kvalita výrobků je vždy spojena s hodnotami a odpovědností společenských společností a respektem k udržitelnosti životního prostředí.

„Caseificio Sabelli“ byl založen v Molise v roce 1921, kdy Nicolangelo Sabelli zahájil svoji obchodní činnost se svým synem Archimedem. V padesátých letech se Archimede rozhodl přestěhovat do regionu Marche. Společnost rostla, dokud zakladatel nezřídil současný závod v průmyslové oblasti Ascoli Piceno. Dnes je společnost důležitým podnikem v oblasti mléčných farem, řízena čtvrtou generací rodiny Sabelli, s inovativní technologií a vynikající distribuční a logistickou sítí. Sabelli Plc je velká společnost, která si po téměř stoleté činnosti zachovává ducha rodinného podnikání, se zvláštním důrazem na řemeslnou kvalitu a mléčnou tradici. Kvalita výrobků je vždy spojena s hodnotami a odpovědností společenských společností a respektem k udržitelnosti životního prostředí.

Počet produktů: 10

Sabelli spa

Zobrazení 1-10 z 10 položek
Burrata Fresca 2 kusy po 125 g

Burrata Fresca 2 kusy po 125 g
250.0g

Burrata je čerstvý sýr z kravského mléka, velmi podobný mozzarelle. Má měkkou strukturu těsta a velmi příjemnou mléčnou chuť. Burrata je váček z hnětené sýřeniny, který se plní smetanou a kousky ručně roztrhané sýrové hmoty. Náplni se říká stracciatella (z italského slova stracciato - roztrhaný). Burrata je dodávána v praktické izolované plastové vaničce. Sýr se podává při pokojové teplotě a je nutné ji rychle spotřebovat. Výborně se hodí k sušené šunce, salátům, čerstvým rajčatům s extra panenským olivovým olejem i k těstovinám.  

Cena 138,00 Kč
Caciotta Noci 1 kg

Caciotta Noci 1 kg
1,000.0g

Tento poloměkký ořechový sýr je vyroben z kravského mléka a obecně se vyznačuje chutí díky přítomnost pohmožděných pražených ořechů navíc ke konečnému výrobnímu kroku. Díky jeho hlavním vlastnostem je příjemný, mírně kyselý, ale přesto s příjemnou dochutí přítomnost koření.
Kompaktní, s nahnědlými pruhy uvnitř, je vynikající jak samostatně, tak do komplikovaných pokrmů. 

Cena 564,00 Kč
Caciottella al peperoncino...

Caciottella al peperoncino...
1,000.0g

Tato caciotta válcového tvaru s poměrně měkkou a elastickou konzistencí má díky kouskům přidaných chilli papriček pálivou chuť. 

Cena 564,00 Kč
Caciottella alle olive...

Caciottella alle olive...
1,000.0g

Tato caciotta válcového tvaru s poměrně měkkou a elastickou konzistencí má díky kouskům přidaných zelených oliv olivovou a rozhodující vůni, která kontrastuje s typickou sladkou a delikátní chutí tohoto druhu sýra.

Cena 559,00 Kč
Mozzarella Fior di Latte 125 g

Mozzarella Fior di Latte 125 g
125.0g

Mozzarella fior di latte - název znamená doslova mléčný květ. Rozdíl mezi klasickou mozzarellou a fior di latte je především v tom, že mléčný květ má jemnější chuť  a je také měkčí. V chuti je sladší a obsahuje méně tuku. Kvůli menšímu procentu tuku a vody se fior di latte používá jako ingredience na pizzu. Právě pizze dodává tato mozzarella měkkou konzistenci a kořenitou chuť.

Cena 44,00 Kč
Mozzarella Fior di Latte 250 g

Mozzarella Fior di Latte 250 g
250.0g

Mozzarella fior di latte – název znamená doslova mléčný květ. Rozdíl mezi klasickou mozzarellou a fior di latte je především v tom, že mléčný květ má jemnější chuť  a je také měkčí. V chuti je sladší a obsahuje méně tuku. Kvůli menšímu procentu tuku a vody se fior di latte používá jako ingredience na pizzu. Právě pizze dodává tato mozzarella měkkou konzistenci a kořenitou chuť.

Cena 89,00 Kč
Mozzarella fior di Latte...

Mozzarella fior di Latte...
100.0g

Mozzarela je známá po celém světě jako měkký čerstvý sýr z kravského mléka. Název Mozzarella je odvozen od italského slova: MOZZARE tzn. vykrajovat nebo oříznout. Na krátkou chvíli se vkládá do solné lázně, kde se konzervuje. Konzumuje se jako čerstvý sýr a proto prodáván v ochranném nálevu. 

Cena 26,00 Kč
Ricotta 250 g

Ricotta 250 g
250.0g

Ricotta je měkký sýr z kravského mléka, který se vyrábí ze syrovátky. Název ricotta doslova znamená "znovu uvařený". Po zahřátí bílkoviny se vytvoří měkká sraženina, která se dále zpracovává jako čerstvý sýr. Ricotta se vyrábí i z ovčí nebo kozí syrovátky ale také z jejich směsí. Použití ricotty je velmi pestré a nejčastěji se používá do náplně z těstovin jako jsou ravioli, lasagne, canneloni. Ricotta je vhodná i ke snídani na chléb, k obědu nebo do salátu.

Cena 42,00 Kč
Scamorza affumicata filone...

Scamorza affumicata filone...
2,000.0g

Válce sýra mozzarella se udí nad ohněm z místních druhů dřeva, čímž získávají tmavou barvu a charakteristickou vůni a chuť.

Cena 840,00 Kč