Seznam produktů značky Brianza Salumi

Vařená šunka GranForma byla prvním masem sušeným se sníženým obsahem solí uvedeným na italský trh a patentovaným od roku 2005. Linka Buoni per la Vita plně shrnuje pozornost, kterou věnuje Gran Brianza zdraví spotřebitelů. Tyto produkty, stravitelné a lehké, se zaměřují na pohodu a splňují nutriční potřeby, které se spotřebitel každodenně projevuje.

Vařená šunka GranForma byla prvním masem sušeným se sníženým obsahem solí uvedeným na italský trh a patentovaným od roku 2005. Linka Buoni per la Vita plně shrnuje pozornost, kterou věnuje Gran Brianza zdraví spotřebitelů. Tyto produkty, stravitelné a lehké, se zaměřují na pohodu a splňují nutriční potřeby, které se spotřebitel každodenně projevuje. Luigi Vismara založil Brianzu Salumi v roce 1978 v Dolzago v provincii Lecco. Již od prvních dnů činnosti věnuje velkou pozornost kvalitě produktu a respektuje rolnickou tradici. V následujících letech se vstupem dětí do společnosti rozšířila řada akcí na národní a později na mezinárodní úrovni a vždy co nejlépe kombinovala průmyslovou výrobu s řemeslnou zručností. V roce 2000 byla poprvé představena řada organických konzervovaných mas, v roce 2002 byla představena první italská vařená šunka s certifikací dodavatelského řetězce a v roce 2005 byla patentována GranForma: první vařená šunka s nízkým obsahem soli.

Počet produktů: 13

Brianza Salumi srl

Zobrazení 1-13 z 13 položek
Coppa di Parma 0,8 kg

Coppa di Parma 0,8 kg
1,000.0g

Coppa je italská specialita ze svaloviny vepřové krkovice, která se 10-18 dní nakládá v solném láku a pak se naplní do hovězího střeva. Poté se na skladování zabalí do látky namočené do bílého vína. Coppa musí zrát nejméně půl roku. Krájí se na velmi tenké plátky. S kouskem chleba chutná báječně jako předkrm.

Cena 472,00 Kč
Lardo in trancio 2,5 kg

Lardo in trancio 2,5 kg
2,500.0g

Špek z vepřového masa Lardo se podává buď krájený na tenké plátky s pečivem nebo se přidává k pečenému masu a může sloužit jako základ různých omáček.

Cena 912,00 Kč
Mortadella con Pistacchio...

Mortadella con Pistacchio...
2.0g

Kvalita, řemeslné zpracování a respekt k původnímu receptu: tak se zrodila Mortadella. Vybraná vepřová a vepřová sádla získaná ze slaniny, rovnoměrně rozložená v těstě, má kompaktní, ale zároveň drobivou strukturu.

Cena 916,00 Kč
Mortadella Nostrana con...

Mortadella Nostrana con...
2,700.0g

Mortadella s lanýži patří k nejznámějším italským specialitám. Skládá se z mletého vepřového masa a podlouhlých nudliček tuku, které tvoří její typickou bílou mozaiku. Hmota se narazí do umělého střeva, a pak se velice pomalu a šetrně povaří. Mortadella se krájí na velice tenké plátky, protože jedině tak se plně rozvine její aroma. Konzumovat by se měla čerstvá a v co nejkratší době od nakrájení.

Cena 1 404,00 Kč
Mortadella Trancio Vismara...

Mortadella Trancio Vismara...
2,000.0g

Mortadella patří k nejznámejším italským specialitám. Skládá se z mletého vepřového masa a podlouhlých nudliček tuku, které tvoří její typickou bílou mozaiku. Hmota se narazí do umělého střeva a pak se velice pomalu a šetrně povaří. Mortadella se krájí na velice tenké plátky, protože jedině tak se plně rozvine její aroma. Konzumovat by se měla čerstvá a v co nejkratší době od nakrájení.

Cena 587,00 Kč
Prosciutto crudo di Parma...

Prosciutto crudo di Parma...
70.0g

Tradiční vepřová zrající sušená šunka, pocházející z Pádské nížiny, vyrobena z té nejkvalitnější části vepřové. Osolená a okořeněná zraje nezbytnou dobu 18 měsíců. Má velmi intenzivní a vyváženou chuť s mírně pikantní dozvukem. Barva je hluboce červená s měkkou a voňavou vůní.

Cena 116,00 Kč
Prosciutto crudo krájená 100 g

Prosciutto crudo krájená 100 g
100.0g

Sušená šunka z vepřové kýty s dobou zrání 14 měsíců. Světle růžová barva a lahodná chuť. Maso vepřů z dané oblasti se nejprve naloží na několik měsíců do soli, někdy i do koření a pak několik dalších měsíců důkladně suší na dobře větraném místě.

Cena 124,00 Kč
Prosciutto crudo krájená 250 g

Prosciutto crudo krájená 250 g
250.0g

Sušená šunka z vepřové kýty s dobou zrání 14 měsíců. Světle růžová barva a lahodná chuť. Maso vepřů z dané oblasti se nejprve naloží na několik měsíců do soli, někdy i do koření, a pak několik dalších měsíců důkladně suší na dobře větraném místě.

Cena 248,00 Kč
Salame Milano 180 g

Salame Milano 180 g
180.0g

Jemnozrnný salám zraje cca 3 měsíce, vhodný na předkrmový talíř. Salám Milano patří mezi nejznámější italské produkty.

Cena 101,00 Kč
Salame Milano krájený 100 g

Salame Milano krájený 100 g
100.0g

Jemnozrnný salám zrající cca 3 měsíce. Je vhodný na předkrmový talíř. Salám Milano patří mezi nejznámější italské produkty.

Cena 98,00 Kč
Salame Soppressa Veneta 3,7 kg

Salame Soppressa Veneta 3,7 kg
3,700.0g

Salame Sopressa Veneta je suchý salám vyrobený podle tradičního receptury z Veneta z libového vepřového masa. Salám je ručně vázaný s dlouhou dobou zrání.

Cena 2 010,00 Kč
Salame Spianata Romana...

Salame Spianata Romana...
100.0g

Italský salám z vepřového masa. Maso je pečlivě vybíráno a mleto, poté dochuceno solí a pepřem a slisováno do finálního plochého tvaru.

Cena 98,00 Kč
Salame Spianatina 300 g

Salame Spianatina 300 g
300.0g

Italský salám z vepřového masa. Maso je pečlivě vybíráno a mleto, poté dochuceno solí a pepřem a slisováno do finálního plochého tvaru.

Cena 179,00 Kč