Seznam produktů značky Negro Angelo e Figli

Zmínky o tomto vinařství jsou zapsány ve starých registrech v archivu historické radnice v Monteu Roero již od roku 1670. Otcem tohoto prestižního vinařství byl Giovanni Domenico Negro, který byl vlastníkem domu s pecí, mlátičkou a sklepem s víny. Dům se nachází v Ajello Valley, ve východní části vinice Perdaudin, kde rodina Negro po staletí zdokonalovala svůj vinařský um.

Zmínky o tomto vinařství jsou zapsány ve starých registrech v archivu historické radnice v Monteu Roero již od roku 1670. Otcem tohoto prestižního vinařství byl Giovanni Domenico Negro, který byl vlastníkem domu s pecí, mlátičkou a sklepem s víny. Dům se nachází v Ajello Valley, ve východní části vinice Perdaudin, kde rodina Negro po staletí zdokonalovala svůj vinařský um. Zóna Roere, kterou z části vlastní rodina Negro je jedinečnou oblastí s unikátními podmínkami pro pěstování révy. Teplé mikroklima a naopak studené proudy z Alp snižují vlhkost a půda, jež je tvořena křídy, mořskými usazeninami a směsí jílu a písku, jsou ideálními podmínkami pro kultivaci vysoce kvalitních vín. Vinařství obhospodařuje 45 hektarů, z nichž přes polovinu tvoří odrůda Arneis. Druhou nejvýznamnější odrůdou je tradiční Nebbiolo, které představuje špičku produktové řady vinařství Negro. Dalšími jsou Barbera a velice raritní réva Favorita, Brachetto a Bonarda. Vinařství Negro je především producentem vysoce kvalitních vín, kterým se dostává obrovské péče. Při vinifikaci se používá jemného spojení moderních metod s velmi tradičním přístupem a respektem k místní kultuře.

Počet produktů: 4

Negro Angelo e Figli

Zobrazení 1-4 z 4 položek
Negro Angelo - Angelin...

Negro Angelo - Angelin...
0.0g

Rubínová barva s oranžovými odlesky. Aroma připomíná růže, jahody a maliny. Chuť je elegantní s plným taninem, suchá. Velmi ovocné v dochuti.

Cena 449,00 Kč
Negro Angelo - Dina Barbera...

Negro Angelo - Dina Barbera...
0.0g

Intensivní purpurová barva s odlesky fialové. Vůně je svěží ovocná s tóny zralých švestek, třešní a borůvek. V chuti je jemné a elegantní s tradičně dobrou kyselinkou.

Cena 368,00 Kč
Negro Angelo - Onorata...

Negro Angelo - Onorata...
0.0g

Víno jemně žluté barvy s odlesky zelené. Velice svěží aroma evokuje čerstvě trhaná zelená jablka. Chuť věrně kopíruje aroma. Velice svěží s příjemnou kyselinkou a tóny citrusových plodů.

Cena 368,00 Kč
Negro Angelo - Sudisfa...

Negro Angelo - Sudisfa...
0.0g

Intenzivní granátová barva. Tóny sušeného ovoce, džemu, vanilky a zeleného pepře. V chuti strukturované, dlouhé a komplexní s jemným zralým, sladkým, hedvábným taninem. Nesmírně dlouhá chuť se váže na vynikající persistenci. Plné strukturované a při tom jemné a elegantní Nebbiolo.

Cena 980,00 Kč