Seznam produktů značky Giacinto Callipo spa

Giacinto Callipo založil naši společnost již v roce 1913 v Pizzu, krásném městě v Kalábrii, které je historicky známé pro lov tuňáků a tonarů. Naše společnost byla první v Kalábrii a jeden z prvních podniků v Itálii, který pocínoval vzácného tuňáka ve Středomoří. 

Giacinto Callipo založil naši společnost již v roce 1913 v Pizzu, krásném městě v Kalábrii, které je historicky známé pro lov tuňáků a tonarů. Naše společnost byla první v Kalábrii a jeden z prvních podniků v Itálii, který pocínoval vzácného tuňáka ve Středomoří. Od svého založení je „kvalita na prvním místě“ posláním, kterým se společnost Callipo vydala: ve skutečnosti byla společnosti Callipo v roce 1926 udělena licence „oficiálního dodavatele“ společností Real Casa. Po 106 letech se Callipo nikdy nezakolísal od tohoto principu: „způsobu bytí“, na kterém naše podnikání neustále závisí, dobře si je vědom toho, že představuje tajemství úspěchu. Dne 14. ledna 2013 oslavila naše společnost sté výročí činnosti. Při této příležitosti jsme uspořádali řadu aktivit a obdrželi jsme několik poděkování. Zejména italská poštovní služba vydala zvláštní zrušení razítka. Rovněž prezident Italské republiky Giorgio Napolitano si přál „připojit se“ k oslavám věnováním pamětní desky této historické události. Deska byla nabídnuta našemu správci Pippovi Callipovi spolu s dopisem, v němž hlava státu vyjádřila nesmírné ocenění za neochvějný závazek společnosti obnovit a předat zkušenosti s neocenitelnou obchodní tradicí.

Počet produktů: 30

Giacinto Callipo spa

Zobrazení 1-24 z 30 položek
Bottarga di tonno...

Bottarga di tonno...
40.0g

Bottarga je sušený kaviár. Bottarga se vyrábí z ušlechtilých ryb, jako je parmice, tuňák nebo mník mořský. Jikry těchto ryb se ukládají do formy s mořskou solí, kde se jikry lisují a vysychají několik týdnů. Bottarga se následně překryje včelím voskem pro uchování aroma. Bottarga má slanou chuť s výraznější příchutí mandlí a ryb. Bottargou lze dochutit mnoho pokrmů. Lanýže se mohou nahradit strouhanou bottargu v omeletě nebo v těstovinách. Bottarga stejně jako ostatní mořské produkty je bohatá na prospěšné látky pro lidský organismus, obsahuje mnoho minerálů a vitamínů a omega-3 nenasycené mastné kyseliny.

Cena 186,00 Kč
Colatura di Alici 100 ml

Colatura di Alici 100 ml
300.0g

Tato specialita se získává z ančoviček ulovených ve Středozemním moři. Během fáze lisování a zrání solených ančoviček se postupně vyluhuje kapalina, která se vynoří na povrchu a podrobí se přirozenému koncentračnímu procesu. Konečným výsledkem je čirý jantarově zbarvený destilát se silnou a plnou chutí, který zachovává aroma suroviny.

Cena 211,00 Kč
Composta di Cipolla rossa...

Composta di Cipolla rossa...
300.0g

Marmeláda  z červené cibule Tropea Calabria je proslulá svou zvláštní sladkostí. Podává na toastu nebo na crostini, je vhodná k sýrům. Skvěle doplní pečené i vařené maso i ryby.

Cena 171,00 Kč
Filetti di Sgomboro all'...

Filetti di Sgomboro all'...
195.0g

Filety z makrely ručně připravované v olivovém oleji. Vhodné do zeleninových salátů a předkrmů.

Cena 202,00 Kč
Filetti Di Tonno Con...

Filetti Di Tonno Con...
200.0g

Červená cibule Tropea Calabria I.G.P. je známa a oceňována pro svou zvláštní sladkost a vysokou stravitelnost. V kombinaci s filety z tuňáka činí tuto specialitu ideální kombinací pro těstoviny nebo chutný aperitiv.

Cena 155,00 Kč
Filetti di Tonno con cuori...

Filetti di Tonno con cuori...
200.0g

Filety z tuňáka v olivovém oleji se srdíčky artyčoků je ideální do těstovin nebo jako lahodný aperitiv.

Cena 155,00 Kč
Filetti di Tonno con Nduja...

Filetti di Tonno con Nduja...
200.0g

Filetty z tuňáka v omáčce Nduja Calabrese. Nduja je typický produkt skládající se z nakrájeného vepřového masa ochuceného pepřem a pálivými papričkami. V kombinaci s tuňákem je to specialita vhodná na těstoviny nebo jako lahodný aperitiv.

Cena 155,00 Kč
Filetti di Tonno con...

Filetti di Tonno con...
200.0g

Filety z tuňáka v olivovém oleji se sušenými rajčaty. Ideální na předkrmy i do těstovin.

Cena 155,00 Kč
Filetti di Tonno Riserva...

Filetti di Tonno Riserva...
150.0g

Filety ze žlutoploutvého tuňáka nejvyšší kvality. Jsou ručně zpracované.

Cena 194,00 Kč
Peperoncini con formaggio...

Peperoncini con formaggio...
440.0g

Typické kulaté zelené kalábrijské papriky s náplní ze smetanového kozího sýra. Vynikající jako předkrm i jako jednoduchá a chutná příloha.

Cena 194,00 Kč
Peperoncini ripieni al...

Peperoncini ripieni al...
440.0g

Typické kulaté kalabrijské chilli papričky, mírně kořeněné s charakteristickou jasně červenou barvou, obohacené o krémovou tuňákovou náplň, kapary a ančovičky. Vhodné jako předkrm, nebo jako doplněk k sýrům a grilovaným nebo vařeným masům.

Cena 194,00 Kč
Tonno all' olio di oliva...

Tonno all' olio di oliva...
160.0g

Jakostní žlutoploutvý tuňák v olivovém oleji jehož maso má jemnou růžovou barvu a jemnou chuť. Vhodný pro přípravu teplé i studené kuchyně. Ideální na pomazánky.

Cena 64,00 Kč
Tonno all' olio di oliva...

Tonno all' olio di oliva...
1,650.0g

Jakostní žlutoploutvý tuňák v olivovém oleji má růžovou barvu a jemnou chuť. Vhodný pro přípravu teplé i studené kuchyně. Ideální na pomazánky.

Cena 559,00 Kč