Seznam produktů značky Riseria tarantola

Antica Riseria Tarantola della Bruciata představuje plavbu, která sleduje všechny kroky, které rýžové zrno podniká na své cestě z polí na stůl. V obchodě na farmě najdete také další produkty, například kamennou mletou kukuřičnou mouku.

Antica Riseria Tarantola je společnost z Albairate v provincii Milán, která od roku 1910 vyrábí různé odrůdy rýže, včetně bio rýže. Tento mlýnek na rýži je považován za jednoho z prvních v Itálii, který získal značku Demeter pro kontrolu kvality pro uvádění organické a biodynamické rýže na trh bez použití chemikálií. Antica Riseria Tarantola produkuje rýži: Carnaroli, Arborio, Řím, Baldo, Padano, Ribe, Balilla, Loto, Drago, Ariente, Tahi Bonet, Vialone nano, Ribe předvařená.

Počet produktů: 3

Riseria tarantola srl

Zobrazení 1-3 z 3 položek
Riso Semifino Vialone Nano...

Riso Semifino Vialone Nano...
1,000.0g

Bílá krátkozrnná rýže, oblého tvaru. Stejně jako Carnaroli má vysoký obsah škrobu a vytváří velmi dobrou krémovitost. Po uvaření je spíše středně tvrdá a oproti Arboriu je mírně náchylnější k rozvaření. Zcela ideální pro přípravu Italského risotta. Označována za jednu z nejlahodnějších rýží vůbec.

Cena 109,00 Kč
Riso Superfino Arborio 1 kg

Riso Superfino Arborio 1 kg
1,000.0g

Bílá dlouhá kulatozrnná rýže s vysokým obsahem škrobu, která v průběhu vaření vytváří krémovitost, díky velkému vstřebávání vody. Po uvaření je tato rýže na povrchu jemná a ve svém středu dostatečně pevná – al dente. Díky svým vlastnostem je to jedna z nejrozšířenějších druhů rýže používaných pro přípravu rizota nejen v Itálii.

Cena 97,00 Kč
Riso Superfino Carnaroli 1 kg

Riso Superfino Carnaroli 1 kg
1,000.0g

Bílá krátkozrnná rýže je s vysokým obsahem škrobu podobně jako Arborio, která v průběhu vaření vytváří krémovitost, díky velkému vstřebávání vody. Po uvaření je rýže na povrchu jemná a ve svém středu dostatečně pevná – al dente. Velmi vhodná pro přípravu Italského rizota.

Cena 102,00 Kč