Seznam produktů značky STERILTOM

Historie Steriltomu je spojená s rodinou Squeri, která se po dobu čtyř generací zakořenila na území Itálie. Steriltom byl založen v roce 1934 Dariem Giuseppe Squeriem v Piacenze, v samotném srdci rajčatové produkce. Steriltom je lídrem na trhu s rajčaty.

Historie Steriltomu je spojená s rodinou Squeri, která se po dobu čtyř generací zakořenila na území Itálie. Steriltom byl založen v roce 1934 Dariem Giuseppe Squeriem v Piacenze, v samotném srdci rajčatové produkce. Steriltom je lídrem na trhu s rajčaty, které se dále distribuují. Naše společnost je oficiálně známa jako Steriltom, toto jméno začíná svůj vlastní růst a následujících letech se stane lídrem na trhu, který bude nadále exportovat rajčata. Inovace a technologie jsou naše hlavní principy, na kterých stojíme, jsme vždy připraveni spolupracovat a investovat do dalšího růstu. Naší silnou stránkou je kvalita a profesionalita v produkci. Jsme dobrou italskou značkou rajčat od roku 1934.

Počet produktů: 3

STERILTOM srl

Zobrazení 1-3 z 3 položek
Polpa di pomodoro 10 kg

Polpa di pomodoro 10 kg
10,000.0g

Polpa di Pomodoro jsou najemno sekaná rajčata ve vlastní šťávě. Nepostradatelná při přípravě omáček, polévek a pizzy.

Cena 497,00 Kč
Polpa di Pomodoro Lungo...

Polpa di Pomodoro Lungo...
10,000.0g

Tento typ produktu byl vyvinut speciálně pro uspokojení zákazníků zvyklých na tradiční loupaná rajčata. Produkt, kombinuje sladkost a čerstvost klasických loupaných rajčat a snadné přípravy rajčat na použití na pizzu.

Cena 512,00 Kč
Polpa di Pomodoro Pizza...

Polpa di Pomodoro Pizza...
4,100.0g

Drcená rajčata ochucená směsí koření ve vlastní šťávě. Nepostradatelná při přípravě omáček, polévek a pizzy.  

Cena 293,00 Kč