Seznam produktů značky Molino Spadoni

Dnes je naše skupina na základě důležitých investic je nejen přítomna ve světě organických a bezlepkových, s moukou, směsmi a pekárenskými výrobky, ale také ve mražených pekárenských výrobcích a gastronomii, se sýry, masem a sušenou Mora Romagnola maso, označené značkou Officine Gastronomiche Spadoni. Po upuštění od autentických chutí a udržení místní gastronomické tradice naživu se v proprietárním pivovaru a likérech a octech pod značkou Leonardo Spadoni vyrábí také řada řemeslných piv.

V roce 1921 se stal historický mlýn Coccolia (RA) z roku 1445 majetkem rodiny Spadoni. Se třemi generacemi - nejprve s Liviem Spadonim, poté s Liberem a dnes s Leonardem - mlýn zahájil svůj vývoj zavedením politiky diverzifikace a interpretace nových potravinových stylů a potřeb moderních spotřebitelů v průběhu času. Dnes jsme referenčním bodem na trhu speciálních mouček a směsí (více než 32% italského podílu GDO na trhu) pro domácí a profesionální použití, kde se ve velkoplošné distribuci chlubíme přítomností značky v 86% Italské obchody. Naše výroba se nachází ve 14 továrnách, ve kterých působí více než 180 zaměstnanců, obklopených sítí obchodních zástupců a distributorů. Kromě výrobních závodů je zde také chovatelská farma Mora Romagnola o rozloze více než 90 hektarů v Palazzo Palazzo di Zattaglia v Brisighelle (RA) a v restauracích Casa Spadoni v oblasti Emilia-Romagna. Vyvážíme do více než 30 zahraničních zemí, zejména do Francie, Španělska, Velké Británie, Německa, Holandska, Belgie, Izraele, Austrálie, Japonska a Spojených států.

Je zde 1 produkt.

Molino Spadoni spa

Zobrazení 1-1 z 1 položek
Farina per pasta fresca e...

Farina per pasta fresca e...
25,000.0g

Mouka je vyrobena starým způsobem mletí ve mlýně a díky jejímu unikátnímu složení vydrží těstoviny z ní vyrobené delší dobu vláčné a zvyšují rezistenci vaření. Také po dlouhou dobu si zachovávají svojí krásnou žlutou barvu a nešednou. Vynikající pro přípravu tradičních čerstvých těstovin a noků.

Cena 1 242,00 Kč