Seznam produktů značky Iberandalus

Alimentos Iberandalus se zrodila v roce 2001 s jasným exportním a zákaznickým povoláním od svého založení. Jedná se o rodinný podnik, který se nachází v srdci největší produkční oblasti na světě s olivovým olejem a stolními olivami. Naše paleta balíčků je k dispozici ve více než 40 zemích s vsokými požadavky na kvalitu, sledovatelnost a bezpečnost potravin jsou vysoké.

Alimentos Iberandalus se zrodila v roce 2001 s jasným exportním a zákaznickým povoláním od svého založení. Jedná se o rodinný podnik, který se nachází v srdci největší produkční oblasti na světě s olivovým olejem a stolními olivami. Kvalita, služby, péče, blízkost, flexibilita ... jsou slova, která shrnují náš způsob života a práce a která se určitě liší. Máme produkty výjimečné kvality a širokou škálu formátů, prezentací, referencí (pro pohostinství i supermarkety). Naše paleta balíčků je k dispozici ve více než 40 zemích a patří mezi naše klienty s velkými obchodními řetězci, jejichž požadavky na kvalitu, sledovatelnost a bezpečnost potravin jsou vysoké.

Počet produktů: 3

Iberandalus s.l.

Zobrazení 1-3 z 3 položek
Olive Nere a Rondelle 2 kg

Olive Nere a Rondelle 2 kg
4,200.0g

Černé krájené olivy naložené ve slaném nálevu. Vhodné na pizzu, bruchettu, sendviče i na přípravu omáček. Po otevření skladujte v chladu a ve slaném nálevu.

Cena 326,00 Kč
Olive nere denocciolate 2 kg

Olive nere denocciolate 2 kg
4,200.0g

Černé vypeckované olivy jsou vhodné do salátů, na předkrmy, pomazánky i na vaření.

Cena 326,00 Kč
Olive verdi denocciolate 2 kg

Olive verdi denocciolate 2 kg
4,200.0g

Zelené vypeckované olivy jsou vhodné do salátů, na předkrmy, pomazánky i na vaření.

Cena 326,00 Kč