Seznam produktů značky Donatella Cinelli Colombini

Jmenuji se Donatella Cinelli Colombini a vítám vás v Casato Prime Donne v Montalcinu a Fattoria del Colle v Trequandě, v zemi skvělých toskánských červených vín. Dnes se Fattoria del Colle stala vinařskou destinací, prvním vinařstvím, které má trvalé aktivity, každý den 5 různých zážitků, dvě prohlídky s průvodcem, vertikální ochutnávku Brunella, ochutnávkový oběd a krátkou lekci vaření.

Jmenuji se Donatella Cinelli Colombini a vítám vás v Casato Prime Donne v Montalcinu a Fattoria del Colle v Trequandě, v zemi skvělých toskánských červených vín. Moji předkové byli majiteli těchto statků již na konci 16. století a dnes jsou veřejnosti přístupné pro výlety a pobyty, kde si člověk může užít zážitky v nejkrásnější krajině světa. Casato Prime Donne, první italské vinařství, v němž pracují výhradně ženy, dosáhlo mezinárodního úspěchu díky kvalitě svého Brunella. Fattoria del Colle je pokladnicí pamětí, kde si návštěvníci mohou vyzkoušet historii toskánské krajiny uprostřed nekontaminované a organicky pěstované přírody. 336 hektarů na kopcích s výhledem na Montalcino a jeho Brunello, Chianti Classico a oblast Nobile di Montepulciano.
Křižovatka skvělých červených vín. Země, která rodí bílé lanýže a mimořádný extra panenský olivový olej, zděděná Donatellou Cinelli Colombini v roce 1998. V současné době ve Fattoria del Colle pěstujeme 160 hektarů obilnin, 6 hektarů olivových hájů a 17 hektarů vinic se Sangiovese, Odrůdy Merlot a Traminer a také Foglia Tonda, stará autochtonní réva opuštěná po více než století, kterou jsme znovu uvedli na trh. Nadmořská výška Colle ve výšce 204 metrů nad mořem a velký teplotní rozdíl mezi dnem a nocí díky blízkosti „Kréty Senesi“ určují zvláštní bohatství vůní vín z této oblasti, která jsou intenzivní, složitá a mimořádně jemná. Dnes se Fattoria del Colle stala vinařskou destinací, prvním vinařstvím, které má trvalé aktivity, každý den 5 různých zážitků, dvě prohlídky s průvodcem, vertikální ochutnávku Brunella, ochutnávkový oběd a krátkou lekci vaření.

Počet produktů: 6

Donatella Cinelli Colombini

Zobrazení 1-6 z 6 položek
Donatella Cinelli Colombini...

Donatella Cinelli Colombini...
0.0g

Lev na štítku, který dal jméno tohoto vína, je starobylým symbolem předků Donatelly Cinelli Colombini, konkrétně symbolem rodiny Socini. Byl to Claudio Socini, který postavil panství Fattoria del Colle v roce 1592. Leone Rosso představuje příběh 400 letého vína Donatelly Cinelli Colombini. Harmonická kombinace odrůd Sangiovese a Merlot. Barva vína je rubínová s fialovými odrazy. Vůně připomíná bobule, třešně, třešně a ostružiny. Harmonická vůně s vyváženým měkkým taninem a ovocnou chutí.

Cena 376,00 Kč
Donatella Cinelli Colombini...

Donatella Cinelli Colombini...
0.0g

Jedno z největších vín Itálie produkované čistě z klasické tradiční odrůdy Sangiovese na malém kousku země v okolí městečka Montalcino. Barva vína je rubínová a zráním přechází do cihlové. Omamné aroma připomíná nejrůznější tóny bobulového ovoce, ušlechtilého dřeva, kůže, cedru, tabáku a Toskánských bylinek. V chuti je plné, strukturované s pevnou tříslovinou. Je dlouhé až nekončící a sametově vyvážené.

Cena 1 143,00 Kč
Donatella Cinelli Colombini...

Donatella Cinelli Colombini...
0.0g

Jedno z největších vín Itálie produkované čistě z klasické tradiční odrůdy Sangiovese. Prime Donne je vínem ženské ruky a je to vlajkovou lodí vinařství. Barva je rubínová a zráním přechází do cihlové. Opojné aroma evokuje nespočet vůní, koření, bobulové ovoce, třešně, višně, cedrové dřevo, tabák, kůži a tradiční Toskánské bylinky. V chuti mistrně vybalancované s pevnou kostrou a silným tříslem. Mohutné, veliké Brunello, které má až nekončící dochuť.

Cena 1 552,00 Kč
Donatella Cinelli Colombini...

Donatella Cinelli Colombini...
0.0g

Cenerentola je vínem inspirovaným pohádkou Popelka, což je také překlad jména. Hrozny pocházejí z vinic v údolí Orcia, které se svými víny vždy bojuje se slavnějšími oblastmi (staršími sestrami) Chianti a Brunello. Odtud pochází inspirace pohádko Popelka. Víno rubínové barvy s aroma lesních plodů, třešní a višní spolu s tóny ušlechtilého dřeva a koření. V chuti je plné a opojné s jemnou kyselinkou a měkkým avšak bohatým a robustním taninem. Připomíná vyzrálé červené ovoce s nádechem koření a bylinek. Plné ovšem jemné a dlouhé v dochuti s elegancí hodné velkých vín.

Cena 833,00 Kč
Donatella Cinelli Colombini...

Donatella Cinelli Colombini...
0.0g

Víno rubínové barvy s aroma lesních plodů, třešní a višní. V chuti je svěží s klasicky příjemnou kyselinkou a tříslovinou. Připomíná vyzrálé červené ovoce s nádechem koření a bylinek. Plné ovšem jemné a dlouhé v dochuti.

Cena 319,00 Kč
Donatella Cinelli Colombini...

Donatella Cinelli Colombini...
0.0g

Rosso di Montalcino, které pochází ze stejných hroznů pro výrobu Brunella. Víno rubínové barvy. Aroma vína je delikátní a připomíná tóny plně zralých třešní, koření a ušlechtilého dřeva. V chuti je intenzivní, plné s pevným taninem a vyvážené.

Cena 604,00 Kč