Seznam produktů značky Orto Conserviera

Ortoconserviera Cameranese je zemědělsko-potravinářská společnost, která vyrábí, konzervuje a prodává produkty v oleji po tři generace. Na základě své dlouholeté vášně a zkušeností uchovává Ortoconserviera Cameranese a předává typické recepty a příchutě regionu Marche. 

Ortoconserviera Cameranese je zemědělsko-potravinářská společnost, která vyrábí, konzervuje a prodává produkty v oleji po tři generace. Na základě své dlouholeté vášně a zkušeností uchovává Ortoconserviera Cameranese a předává typické recepty a příchutě regionu Marche. Různé výrobní linky Ortoconserviera Cameranese se v Itálii zavádějí prostřednictvím různých distribučních kanálů (organizovaná hromadná distribuce a HORECA) v odvětvích gastronomie, konzerv, ovoce a zeleniny. Díky pozitivní odezvě italského trhu se společnost rozhodla rozšířit svoji přítomnost na trhu do zahraničí, se zvláštním důrazem na Evropu, Ameriku a Dálný východ. Tato nová strategie vychází z rostoucí poptávky po produktech, která odráží kombinaci kvality, inovace a zachování kulturních tradic.

Počet produktů: 18

Ortoconserviera srl

Zobrazení 1-18 z 18 položek
Carciofi con Gambo 550 g

Carciofi con Gambo 550 g
970.0g

Celé artyčoky se stopkou pečlivě vybrané ze země původu, tyto celé artyčoky se stopkou si zachovávají svou konzistenci a svou přirozenou chuť. Díky jednoduchému přidání petrželky a česneku jsou ideální jako předkrm nebo jako příloha masových pokrmů.

Cena 404,00 Kč
Cipolle al Balsamico 1,9 kg

Cipolle al Balsamico 1,9 kg
1,900.0g

Cibule borettana pochází z malého městečka Boretta v provincii Regiio Emilia. Cibulky mají jedinečnou sladkou chuť. Název Cipollini je v italštině výraz pro malou cibuli. Cibulky Borettana mají výrazný zploštělý talířovitý tvar. Cibulky marinované v balsamickém octu z Modeny jsou měkké a mají sametovou jemnou chuť. Přidávají se do teplých pokrmů a studené se hodí na předkrm.

Cena 543,00 Kč
Crema di Olive nere 130 g

Crema di Olive nere 130 g
130.0g

Naše krémy jsou výborné pro pomazánky na krutonech, bruschetách a na nádivku sendvičů. Mnoho návrhů na mnoho chutí, vše velmi příjemné, dokonce i v kořeněné verzi.

Cena 78,00 Kč
Kapary con gambo 970 g

Kapary con gambo 970 g
970.0g

Zelené plody keře kapary trnité, připomínající drobné okurky se stopkou. Mají natrpklou, pikantní chuť, která může připomínat olivy. Používají se jako součást obložených talířů a lze s nimi nevšedně ozdobit zeleninové saláty nebo se konzumují v kombinaci se sýry.

Cena 248,00 Kč
L' Oliva alla Marchigiana...

L' Oliva alla Marchigiana...
160.0g

Olivy z oblasti Marche se pěstují již po staletí v tomto regionu, který se nachází ve středu Itálie. Stejně jako to bývalo za našich dědů. Olivy odrůdy Leccino jsou vybírány dle velikosti a barvy s odborným a přesným procesem. Poté jsou marinovány jemnou solí, divokým fenyklem a stroužky česneku a ukládány do sudů, ve kterých se každý den obracejí, až přirozeně dozrají. V době zpracování se přidává pouze drcený červený pepř. Mohou být podávány jako aperitiv s uzeninami a sýry nebo mohou být použity jako koření pro přípravu masa a rybích pokrmů. Toto ovoce se tradičně servíruje na talíři zdobeném plátky pomeranče uspořádaných do kruhu s olivami uprostřed.

Cena 147,00 Kč
Olive alla marchigiana 1,9 kg

Olive alla marchigiana 1,9 kg
1,900.0g

Černé olivy Marchigiana marinované s kořením a česnekem získali svůj název podle tradiční domácí receptury z oblasti Marche. Jsou velmi chutné a mírně pikantní. Velice hodí jako aperitiv a dobře se kombinují s předkrmy zejména s parmazánem. Vhodné jsou i jako příloha k pečenému masu nebo k obohacení zeleninových salátů.

Cena 590,00 Kč
Olive nere intere con...

Olive nere intere con...
4,700.0g

Černé olivy s peckou jsou vhodné a chutné jako aperitiv nebo jako přísada mnoha pokrmů např. těstovin a hlavních jídel.

Cena 272,00 Kč
Olive Nere Leccino...

Olive Nere Leccino...
2,800.0g

Černé olivy bez pecky odrůdy Leccino pocházející z regionu Toscana. Jsou marinované ve slunečnicovém oleji.

Cena 745,00 Kč