Seznam produktů značky Kaasbrik

Strouhání sýra a jeho balení pro velkoobchody, stravovací služby a průmyslové partnery po celém světě se silným zaměřením na řešení šitá na míru. To je součástí specializace naší rodinné společnosti po celá desetiletí. Ať už hledáte perfektní sýr pro vaše pizzy, těstoviny, quiche, zábaly, sýrové toasty, polévky atd. 

Strouhání sýra a jeho balení pro velkoobchody, stravovací služby a průmyslové partnery po celém světě se silným zaměřením na řešení šitá na míru. To je součástí specializace naší rodinné společnosti po celá desetiletí. Ať už hledáte perfektní sýr pro vaše pizzy, těstoviny, quiche, zábaly, sýrové toasty, polévky atd. Kaasbrik má potřebné odborné znalosti, aby vám poskytl správné řešení. To začíná hledáním vysoce kvalitních surovin, které splňují také vaše technické, organoleptické a cenové požadavky. Ale to není vše! Protože kromě různých stylů krájení a strouhání vám můžeme nabídnout také širokou škálu možností balení. Strouhání sýra a jeho balení pro velkoobchody, stravovací služby a průmyslové partnery po celém světě: to je naše specialita již více než 30 let. S absolutní výhodou naší vášnivé odbornosti v řešeních šitých na míru. Od surovin a organoleptických vlastností až po tvary a velikosti obalů. Můžeme se hrdě nazývat belgickým lídrem na trhu se strouhanou mozzarellou. Kromě toho máme interní rozsáhlé znalosti a odborné znalosti pro strouhání a balení sýrů rytmu Emmental, Gouda, Cheddar a Granát, tažených sýrů a analogie, jakož i při zahrnutí do specifických směsí různých surovin. Strouhaný, nakrájenými na kostičky, kostariky, vločky, julienne nebo v prášku. Máme správné a vysoce kvalitní řešení pro jakoukoli aplikaci. Navíc si můžeme vybrat mezi různými tvary a velikostní obalů.

Je zde 1 produkt.

Kaasbrik

Zobrazení 1-1 z 1 položek
Pizzamix 2 kg

Pizzamix 2 kg
2,000.0g

Drcení a balení sýra vyžaduje skutečné řemeslné zpracování. Kaasbrik dodává po celém světě kvalitní výrobky připravené k použití: drcené nebo julienné, vločky nebo kostičky, prášek nebo plátky. S řešením Kaasbrik „smart in cheese“ získáte správný produkt v požadované velikosti balení od 70 g do 4 kg. Mozzarella na pizzu je specialitou domu. Sýrová řešení si najdou cestu jako polevu na pizzu naše lasagne, jako gratinované nebo jako přísada do omáček a náplní, na špagety nebo ostatní těstoviny. Takto dokonale dochutíte všechna svá jídla. 

Cena 481,00 Kč