Seznam produktů značky Fantini Group

Vína Fantini od Farnese jsou odrazem barev Abruzzo, malování nádherných krajin vkusu a života pro lásku k nekonečným vinicím chráněným mateřskou kulatostí Mount Majella. Můžete je vidět sklouzávat z kopců do moře, hledat optimální expozici a užívat si vynikající mikroklima, které nám závidí celá Evropa. To je důvod, proč plody této země rostou tak dobře a stárnou ještě lépe. Vína z Abruzza se proslavila po celém světě v XVI. Století díky rakouské princezně Margaret a společnosti Farnese se ujistila, že si v průběhu let udržela svou pověst. Margaret z Rakouska a její manžel princ Farnese začali vyrábět velmi kvalitní vína, která se pila na slavnosti po celé Evropě. 

Vína Fantini od Farnese jsou odrazem barev Abruzzo, malování nádherných krajin vkusu a života pro lásku k nekonečným vinicím chráněným mateřskou kulatostí Mount Majella. Můžete je vidět sklouzávat z kopců do moře, hledat optimální expozici a užívat si vynikající mikroklima, které nám závidí celá Evropa. To je důvod, proč plody této země rostou tak dobře a stárnou ještě lépe. Vína z Abruzza se proslavila po celém světě v XVI. Století díky rakouské princezně Margaret a společnosti Farnese se ujistila, že si v průběhu let udržela svou pověst. Margaret z Rakouska a její manžel princ Farnese začali vyrábět velmi kvalitní vína, která se pila na slavnosti po celé Evropě. Naše společnost pokračovala v této tradici vysoce pokročilým, úplným a bezchybným programem výroby a marketingu. Prestižní víno Fantini od Farnese, vyrobené z nejlepších hroznů panství Farneto Valley a dalších prestižních vinic z Abruzzo, se v konečné fázi růstu může dostat také do nádherných sklepů hradu Caldora, struktury, kterou jsme se snažili obnovit a restrukturalizovat pokračovat v tradici vína a historie, která je pro Ortonu zásadní, a zajistit, aby vína stárla způsobem, který odpovídá prestiži, která z nich činí lídry na mezinárodních trzích. Nejmodernější technologie je naprosto nezbytná k tomu, aby bylo možné vlastnosti našich hroznů přenést neporušené do láhve. Maniacké postoje při práci na vinicích jsou zbytečné, pokud nejsme schopni dodržovat při plnění lahví určité standardy. Ve společnosti Farnese věříme, že nemůžeme vyrábět skvělé víno bez neustálého dohledu jménem odborných vinařů, což je důvod, proč v každém ročníku 6 úspěšných vinařů žije v dokonalé harmonii s hrozny, které přicházejí do vinařství a jsou proměněny ve skvělá vína.

Je zde 1 produkt.

Fantini Group vini SRL

Zobrazení 1-1 z 1 položek
Tenuta Rossetti - Bianco...

Tenuta Rossetti - Bianco...
0.0g

Víno slámově žluté barvy se zelenkavými odlesky. Aroma je ovocné s citrusovým charakterem a tóny bílých broskví. V chuti je svěží a lehké.

Cena 196,00 Kč