Seznam produktů značky Salumificio

Náš příběh začíná po druhé světové válce, kdy se zakladatel společnosti Benito Vitali rozhodl založit řeznictví. Byl to malý obchod v malém městečku v boloňských Apeninech, kde mladý Benito uplatnil to, co se naučil v předchozích letech, tím, že pracoval jako řezník. Za pár let Benito přeměnil řeznictví na malou jatku a klobásovou továrnu a v 80. letech rozšířil své podnikání tím, že koupil továrnu zcela zaměřenou na zpracování surové šunky. V průběhu let se šunková továrna rozrostla a dnes se tradice té doby dokonale kombinuje s moderními, výkonnými a technologicky vyspělými továrnami. 

Náš příběh začíná po druhé světové válce, kdy se zakladatel společnosti Benito Vitali rozhodl založit řeznictví. Byl to malý obchod v malém městečku v boloňských Apeninech, kde mladý Benito uplatnil to, co se naučil v předchozích letech, tím, že pracoval jako řezník. Za pár let Benito přeměnil řeznictví na malou jatku a klobásovou továrnu a v 80. letech rozšířil své podnikání tím, že koupil továrnu zcela zaměřenou na zpracování surové šunky. V průběhu let se šunková továrna rozrostla a dnes se tradice té doby dokonale kombinuje s moderními, výkonnými a technologicky vyspělými továrnami. Naše společnost vždy věnovala zvláštní pozornost životnímu prostředí a problémům souvisejícím se spotřebou energie; již v roce 1989 jsme vybavili naši továrnu klimatizačním systémem založeným na principu zpětného získávání tepla; v podstatě vám systém umožňuje rekuperovat teplo produkované kompresory připojenými k chladným místnostem a používat jej k ohřevu vody potřebné k vytápění kanceláří. Kromě toho jsou naše kořenící místnosti regulovány systémem, který díky přítomnosti sond, které detekují cizí teploty a vlhkost, je využívá, když to klimatické a environmentální podmínky umožňují; to umožňuje v první řadě úspory energie a také umožňuje maximálně využít mikroklima našich Apenin během fáze stárnutí. Poslední důležitá volba společnosti se pak týká toho, co nyní považujeme za vlajkovou loď; naše výrobní závody jsou ve skutečnosti vybaveny fotovoltaickými systémy, které pomáhají vyrábět energii poté použitou pro klimatizaci místností a pro provoz strojů.

Počet produktů: 5

Salumificio Vitali

Zobrazení 1-5 z 5 položek
Prosciutto Crudo 1/4 Tranci...

Prosciutto Crudo 1/4 Tranci...
1,000.0g

Sušená šunka se získává z prvotřídní surové šunky. Po dlouhém ochucení se šunky pečlivě vyberou a vykostí, aby se zaručily rovnoměrné řezy. Ideální volba pro spotřebitele, kteří si chtějí koupit malou porci šunky na doma.

Cena 460,00 Kč
Prosciutto crudo Pelatelo...

Prosciutto crudo Pelatelo...
5,600.0g

Očištěná sušená šunka s kůrou zlatavé barvy. Uvnitř má maso intensivní červenou barvu s bílým tukem v omezeném množství. Chuť je velmi příjemná se silnou vůní.

Cena 2 875,00 Kč
Prosciutto Crudo Rustico al...

Prosciutto Crudo Rustico al...
7,400.0g

Tradiční vepřová zrající sušená šunka, pocházející z Pádské nížiny, vyrobena z té nejkvalitnější části vepřové kýty. Osolená a okořeněná zraje nezbytnou dobu 6 měsíců. Má velmi intenzivní a vyváženou chuť s mírně pikantní dozvukem. Barva je hluboce červená s měkkou a voňavou vůní.

Cena 2 990,00 Kč
Prosciutto Crudo Rustico al...

Prosciutto Crudo Rustico al...
7,500.0g

Tradiční vepřová zrající sušená šunka, pocházející z Pádské nížiny, vyrobena z té nejkvalitnější části vepřové. Osolená a okořeněná zraje nezbytnou dobu 6 měsíců. Má velmi intenzivní a vyváženou chuť s mírně pikantní dozvukem. Barva je hluboce červená s měkkou a voňavou vůní.

Cena 3 047,50 Kč
Prosciutto Crudo Tuttafetta...

Prosciutto Crudo Tuttafetta...
2,600.0g

Tradiční vepřová zrající sušená šunka, pocházející z Pádské nížiny, vyrobena z té nejkvalitnější části vepřové kýty bez kosti a kůže. Osolená a okořeněná zraje nezbytnou dobu 6 měsíců. Má velmi intenzivní a vyváženou chuť s mírně pikantní dozvukem. Barva je hluboce červená s příjemnou vůní.

Cena 1 345,50 Kč