Seznam produktů značky Clai

Naše sídlo leží na Istrii, v malé vesnici Krasica, jižně od města Buje v severní části istrijského poloostrova, poblíž slovinských a italských hranic. Věříme, že žádný rok není „dobrý“ nebo „špatný“, pokud pracujete přirozenou cestou - ročníky se prostě liší. Některé jsou jednodušší a jiné těžší. Závisí na sezónních klimatických faktorech, které určují absolutní hodnotu vína: jeho kvalitu.

Naše sídlo leží na Istrii, v malé vesnici Krasica, jižně od města Buje v severní části istrijského poloostrova, poblíž slovinských a italských hranic. Tato nemovitost zahrnuje 10 hektarů vinic a 5 hektarů olivovníků. Asi 200 metrů nad mořem se vinice těší spoustě slunečního svitu a chladnému a slanému mořskému vánku přicházejícímu z Jadranu, asi 10 km na západ. Půda je vápencový flyš - jeho nízká úrodnost a dobrý odtok poskytují dokonalé množství stresu pro naše staré vinice. Naším hlavním cílem je vylepšit náš terroir. Ačkoli máme některé mezinárodní odrůdy, pěstujeme hlavně původní hrozny a olivy. Naše práce ve vinicích je především o kvalitě, ne o kvantitě. Hustota kultivačního systému je vysoká (5 700 rostlin / hektar) a výnosy jsou udržovány na nízké úrovni. Celá naše produkce byla od počátků statku certifikována ekologicky. Nepoužíváme žádná systémová ošetření, jako jsou herbicidy, insekticidy nebo fungicidy. Hnojení je minimální a příležitostné, používá se pouze organický a přírodní hnůj.

Počet produktů: 11

Clai

Zobrazení 1-11 z 11 položek
Salame Cacciatore D.O.P. 175 g

Salame Cacciatore D.O.P. 175 g
100.0g

Sušený salám vyrobený z nejlepšího vepřového masa, s výraznou vůní a jemnou chutí. S chráněným označením DOP za dodržování tradičního receptu.

Cena 109,00 Kč
Salame Campagnolo Salumeria...

Salame Campagnolo Salumeria...
500.0g

Vesnický vepřový salám nejvyšší řady ,,Maestri Salumieri" od předního italského výrobce uzenin Salumeria Clai. Salám je vyroben z vysoce kvalitního libového vepřového masa s mozaikou špeku, plněný do přírodních střívek a jemně ochucený. Ručně vázáno.

Cena 342,00 Kč
Salame Finocchiona I.G.P. 3 kg

Salame Finocchiona I.G.P. 3 kg
3,000.0g

Salám je pokrytý bílou plísní a má jemnou chuť fenyklu a také jemné okořenění. Zrání probíhá po dobu 6 měsíců.

Cena 1 584,00 Kč
Salame Golosetto 100 g

Salame Golosetto 100 g
100.0g

Sušený salám vyrobený z nejlepšího vepřového masa, s výraznou vůní a jemnou chutí. S chráněným označením DOP za dodržování tradičního receptu.

Cena 78,00 Kč
Salame Padano 2 kg

Salame Padano 2 kg
2,000.0g

Tradiční vepřový vesnický salám s mozaikou bílého špeku, který se vyznačuje unikátní nasládlou chutí. Jeho výroba probíhá dodnes zcela ručně. Na výrobu salámu se používá to nejlepší italské vepřové maso v kombinaci se solí a čerstvým pepřem. Směs se plní do přírodních střívek ve kterých následně zraje po dobu nezbytně nutnou, aby dosáhl své výrazné vůně a chuti.

Cena 854,00 Kč
Salame Romagnolo Oro 1 kg

Salame Romagnolo Oro 1 kg
1,100.0g

Vepřový salám úzce spjatý s krajinou Benátska, vyroben jen z libového vepřového masa a slaniny se správným množstvím tuku, poté je pečlivě okořeněn solí, pepřem a plněn do přírodních vepřových střívek. U tohoto výrobku je nejdůležitější doba zrání, která je extrémně dlouhá. Tento produkt je bezlepkový a neobsahuje žádnou mouku.

Cena 590,00 Kč
Salame Spianata Romana 1/2...

Salame Spianata Romana 1/2...
1,100.0g

Italský salám z vepřového masa. Maso je pečlivě vybíráno a mleto, poté dochuceno solí a pepřem a slisováno do finálního plochého tvaru.

Cena 564,00 Kč
Salsiccia passita ORO 550 g

Salsiccia passita ORO 550 g
550.0g

Tradiční italský suchý salám s jemnou chutí vyrobený podle staré receptury z vepřového masa. Vhodná na předkrm, ale také na uzeninové prkénko a do salátů.

Cena 1 061,00 Kč
Salsiccia Sbuccia e Mangia...

Salsiccia Sbuccia e Mangia...
1,000.0g

Vepřové klobásky vyrobeny z velmi vysoce kvalitního libového vepřového masa, plněné do přírodních vepřových střívek jemně ochucené solí a pepřem. Ručně vázané do řetízku.

Cena 637,00 Kč
Ventricina piccante 3,3 kg

Ventricina piccante 3,3 kg
3,300.0g

Ventricina je pikantní italský salám vyrobený z vepřového masa, dochucený solí, pepřem a chilli papričkami. Zraje cca 2 měsíce. Má naprosto jedinečnou a nesrovnatelnou chuť. Výrobek neobsahuje lepek ani mléčné deriváty.

Cena 1 495,00 Kč