Seznam produktů značky IPSA

Společnost Ipsa, která byla založena v roce 1978, je dnes velkou společností, která nabízí rychlé odpovědi a vysoce kvalitní produkty. Rozsáhlá a inovativní řada: od zmrzlinových základů přes speciální směsi a zlepšováky až po rostlinné krémy.

Základ úspěchu IPSA? Vždy buďte napřed. Od roku 1999 mezi prvními společnostmi s certifikací kvality. Společnost Ipsa, která byla založena v roce 1978, je dnes velkou společností, která nabízí rychlé odpovědi a vysoce kvalitní produkty. Rozsáhlá a inovativní řada: od zmrzlinových základů přes speciální směsi a zlepšováky až po rostlinné krémy. IPSA je pevnou realitou v neustálém růstu. Naše politika společnosti je založena na zákaznickém servisu, který zaručuje nejlepší prodejní podmínky pro distributory a kvalitu výkonu našich produktů. To jsou jistoty, s nimiž vytváříme dlouhodobé pracovní vztahy.

Je zde 1 produkt.

IPSA s.p.a.

Zobrazení 1-1 z 1 položek
Halta Cucina 1000 ml

Halta Cucina 1000 ml
1,000.0g

Ideální na těstoviny, omáčku, pizzu a všechna pečená jídla. Uchovávejte při teplotě +4C/+20C. Po otevření uchovávejte v ledničce a spotřebujte do 3-4 dnů. 

Cena 96,26 Kč