Seznam produktů značky Fattorie Umbre

Skutečná italská chuť.
Vysoce kvalitní produkty vyrobené s vášní v zeleném srdci Itálie. Fattorie Umbre je italský výrobce, který se od roku 1989 specializuje na výrobu omáček, převážně rajčatové omáčky na těstoviny, pesta a pomazánky Bruschetta.

Skutečná italská chuť.
Vysoce kvalitní produkty vyrobené s vášní v zeleném srdci Itálie.
Fattorie Umbre je italský výrobce, který se od roku 1989 specializuje na výrobu omáček, převážně rajčatové omáčky na těstoviny, pesta a pomazánky Bruschetta.
První pýcha Fattorie Umbre S.r.l. byla vždy vysoká kvalita výrobků, která nákladně ovlivňuje politiku společnosti. Naše produkty se zrodily z přání uspokojit potřeby našich zákazníků prostřednictvím vysoké kvality.
Udržovat tak vysokou kvalitu znamená vždy držet krok s nejnovějšími stroji a inovacemi. Vysoká kvalita, která se projevuje od počátečního výběru surovin až po nejlepší techniky zpracování.
Nejmodernější technologie ve službách hotového výrobku, které umožňují uspokojit požadavky našich zákazníků a zaručují nejlepší možný „poměr kvality a ceny“ pro vytváření receptur na míru pro privátní značky a značky třetích stran.

Počet produktů: 20

Fattorie Umbre srl

Zobrazení 1-20 z 20 položek
Crema bruschetta di...

Crema bruschetta di...
130.0g

Organické Artyčoky jsou připravovány z vybraných surovin obohacených extra panenským olivovým olejem a sýrem DOP Parmigiano Reggiano. Perfektní jako těstovinová sezóna nebo jako poleva na bruschettu.

Cena 96,00 Kč
Crema pate di Olive e...

Crema pate di Olive e...
180.0g

Tato lahodná paštika vzniká spojením bohatství nejlepších mandlí s paštikou ze zelených oliv a přidáním extra panenského olivového oleje k těmto jednoduchým přísadám. Perfektní k horkému chlebu jako předkrm se také přidává do těstovin nebo rýže.

Cena 85,00 Kč
Crema Pate di Peperoni...

Crema Pate di Peperoni...
180.0g

Vyrobeno pro milovníka pikantní stravy. Perfektní jako poleva na bruschettu nebo k obohacení pokrmů z masa nebo těstovin.

Cena 75,00 Kč
Pesto alla Siciliana 180 g

Pesto alla Siciliana 180 g
180.0g

Papriky a lilky se předem shromáždí, očistí a vloží do slaného nálevu připraveného k použití. V době přípravy receptu je zelenina smíchána s Ricottou, olejem a několika dalšími charakteristickými přísadami. Zvláštní pozornost věnujeme zejména rovnováze mezi různými příchutěmi zeleniny, abychom zajistili delikátní chuť, jak to vyžaduje tento speciální recept.

Cena 71,00 Kč
Pesto di Cavolo Nero bio 130 g

Pesto di Cavolo Nero bio 130 g
130.0g

Pesto se obzvláště vyznačuje chutnou chutí vyplývající z dokonalé rovnováhy černého zelí a vlašských ořechů. Přidání DOP Parmigiano Reggiano dodá receptu skvělou chuť. Perfektní jako těstovinové koření, ale také neuvěřitelné jako poleva pro bruschettu.

Cena 85,00 Kč
Pesto di Verdure Grigliate...

Pesto di Verdure Grigliate...
130.0g

Organická grilovaná zelenina se vyznačuje obzvláště kulatou a chutnou chutí vyplývající z dokonalé rovnováhy zeleniny. Grilovaná cuketa, grilovaný lilek, grilovaný pepř s DOP Parmigiano Reggiano dodá receptu skvělou chuť;. Perfektní jako těstovinové koření, ale také neuvěřitelné jako poleva pro bruschettu.

Cena 85,00 Kč
Pesto Rosso BIO 130 g

Pesto Rosso BIO 130 g
130.0g

Vysoce kvalitní organická rajčata sušená na slunci smíchaná se sušeným ovocem, v procentech pečlivě smíchaná, dává vzniknout ideálnímu těstovinovému koření.
Bazalka a oregano přispívají k obohacení tohoto typického italského receptu, který se vyznačuje bohatou a krémovou chutí.

Cena 75,00 Kč
Salsa - Dip BIO 235 g

Salsa - Dip BIO 235 g
235.0g

Jemně pikantní organická omáčka. Perfektní jako aperitiv doprovázený s Nachosem ! Může být také spárován s tradičními orientálními nebo s mexickými pokrmy a také k masu nebo rybám.

Cena 85,00 Kč
Salsa al Formaggi e Tartufo...

Salsa al Formaggi e Tartufo...
180.0g

Omáčka velmi krémová, zvláště vhodná k oblékání těstovin nebo jako základ pečených těstovin a pizzy. Přidejte do omáčky trochu „vody na vaření, abyste získali jemnou a chutnou omáčku, která se velmi dobře hodí i k nokům.

Cena 104,00 Kč
Salsa Funghi Porcini 180 g

Salsa Funghi Porcini 180 g
180.0g

Houbová omáčka se vyznačuje vysokým procentem hub použitých v receptu, které jasně ovlivňují konečnou chuť. Houby jsou smíchány s extra panenským olivovým olejem a dalšími charakteristickými přísadami, aby byla zajištěna jeho plnost textury a chuti. Tuto bohatou omáčku můžete použít k horkému chlebu nebo těstovinám nebo jako přílohu k mnoha dalším pokrmům včetně polenty a sýra.

Cena 102,00 Kč
Salsa si Verdure Grigliate...

Salsa si Verdure Grigliate...
180.0g

Omáčka na grilovanou zeleninu se vyznačuje obzvláště kulatou a chutnou chutí vyplývající z dokonalé rovnováhy zeleniny. Grilovaná cuketa, grilovaný lilek, grilovaná paprika, špetka cibule a česneku pro lahodnou omáčku ideální k oblékání těstovin, sendvičů, ale také jako chutný doplněk horkého chleba

Cena 85,00 Kč
Sugo ai Funghi 280 g

Sugo ai Funghi 280 g
280.0g

Rajská omáčka s houbami je voňavá a chutná, ideální pro těstoviny. Vyrobeno z pečlivě vybraných italských rajčat, žampionů a hub Porcini a dalších jednoduchých přísad. Připravuje se bohatá směs hub, česneku a dalších tradičních surovin. Získaná sloučenina je rychle uzavřena a pasterizována, aby byla zaručena její konzervace bez přidání chemických konzervantů.

Cena 71,00 Kč
Sugo al Basilico bio 280 g

Sugo al Basilico bio 280 g
280.0g

Organická rajčatová a bazalková omáčka. Je jednoduchá a chutná, ideální kombinace pro těstoviny. Vyrobeno z italských rajčat, bazalky a dalších jednoduchých ingrediencí smíchaných dohromady. Získaná sloučenina je rychle uzavřena a pasterizována, aby byla zaručena její konzervace bez přidání chemických konzervantů.

Cena 71,00 Kč
Sugo all Amatriciana bio 280 g

Sugo all Amatriciana bio 280 g
280.0g

Organická rajčatová a slaninová omáčka Fattorie Umbre je vyrobena spojením přísně vybraných přísad: BIO italská rajčata a BIO slanina z farem, kde je plně integrován řetězec freerange, aby byla zaručena přirozenost chovu. Získaná sloučenina je rychle uzavřena a pasterizována, aby byla zaručena její konzervace bez přidání chemických konzervantů.

Cena 85,00 Kč
Sugo all Arrabbiata bio 280 g

Sugo all Arrabbiata bio 280 g
280.0g

Organická rajčatová omáčka je lahodná a chutná, ideální pro ty, kteří milují něco, co může dát trochu chilli papričky. Vyrobeno z italských rajčat, chilli papričky, česneku a dalších jednoduchých ingrediencí, které vše dokončí. Získaná sloučenina je rychle uzavřena a pasterizována, aby byla zaručena její konzervace bez přidání chemických konzervantů.

Cena 71,00 Kč
Sugo alla Bolognese...

Sugo alla Bolognese...
280.0g

Organická vegetariánská „boloňská“ rajčatová omáčka Fattorie Umbre je opravdu speciální a chutný recept. Organická sója je pečlivě smíchána s italskými rajčaty a dalšími přísadami, aby všemu dodala chuť. Tímto způsobem omáčka získá správnou konzistenci, aby znovu vytvořila skutečný „boloňský zážitek“. Vše bez masa! Výsledkem je skutečně chutná a lahodná omáčka, která se používá v kombinaci s těstovinami nebo pečenými těstovinami.

Cena 75,00 Kč
Sugo alla Ortolana 290 g

Sugo alla Ortolana 290 g
290.0g

Omáčka Ortolana je lahodná a chutná, ideální pro ty, kteří milují grilovanou zeleninu. Vyrobena z italských rajčat, směsi grilované zeleniny a dalších jednoduchých ingrediencí, které vše dokončí. Získaná sloučenina je rychle uzavřena a pasterizována, aby byla zaručena její konzervace bez přidání chemických konzervantů.

Cena 75,00 Kč
Sugo alla Siciliana 280 g

Sugo alla Siciliana 280 g
280.0g

Rajčatová omáčka Siciliana je recenzí tradičního receptu „Pasta alla Norma“, původem ze Sicílie. Je to velmi chutná omáčka, která je vyrobena z italských rajčat, červené papriky, lilku, sýra a směsi dalších přísad, jak tradice chce. Získaná sloučenina je rychle uzavřena a pasterizována, aby byla zaručena její konzervace bez přidání chemických konzervantů.

Cena 71,00 Kč
Sugo alle Contadina 290 g

Sugo alle Contadina 290 g
290.0g

Omáčka Contadina pochází z dokonalé harmonie rajčat a krémové ricotty. Vše s přídavkem vybrané zeleniny a několika dalších přísad. Získaná sloučenina je rychle uzavřena a pasterizována, aby byla zaručena její konzervace bez přidání chemických konzervantů.

Cena 71,00 Kč
Sugo tradizionale bio 280 g

Sugo tradizionale bio 280 g
280.0g

Organická tradiční rajčatová omáčka je „klasická“ rajčatová omáčka vyrobená spojením jednoduchých, ale chutných přísad: omáčka je ochucena kombinací pečlivě vybrané zeleniny a extra panenského olivového oleje. Získaná sloučenina je rychle uzavřena a pasterizována, aby byla zaručena její konzervace bez přidání chemických konzervantů.

Cena 71,00 Kč