Seznam produktů značky La Riseria Ferron

Rýži zpracováváme již od roku 1650. Za tu dobu se ve Pila Vecia vystřídalo 5 generací Ferronů. Původní továrna na loupání rýže je od té doby stále v provozu a produktivní.

Rýži zpracováváme již od roku 1650. Za tu dobu se ve Pila Vecia vystřídalo 5 generací Ferronů. Původní továrna na loupání rýže je od té doby stále v provozu a produktivní. Je to především díky vytrvalosti bratrů Gabriele a Maurizia, současných majitelů a se svými syny Alessiem a Diegem, Mircem a Denisem pokračují s vášní a láskou k budoucnosti v pevném a neustálý vývoj. Dnes je Pila skutečnou perlou území, jedinou svého druhu, chráněnou a chráněnou správou kulturního dědictví jako historická památka, s připojeným krajinným omezením.

Počet produktů: 7

La Riseria Ferron

Zobrazení 1-7 z 7 položek
Farina di riso per polenta...

Farina di riso per polenta...
1,000.0g

Unikátní mouka získaná jemným mletím rýžových zrn odrůdy Vialone Nano, díky použití této odrůdy získává mouka jemnou a nasládlou chuť v harmonii s dobrou stravitelností. Tato mouka neobsahuje lepek a proto nikdy nebude kvasit. Může být použita buď čistá, nebo ve směsi s moukou pšeničnou. Najde uplatnění jak v tradiční kuchyni na přípravu jídel z polenty s libovolnými omáčkami ale především k rybám, korýšům a pokrmům z lesních hub. Též je velmi zajímavá v kombinaci se sýrem Gorgonzolla.

Cena 101,00 Kč
Riso Carnaroli 1 kg

Riso Carnaroli 1 kg
1,000.0g

Unikátní rýže Carnaroli jemné struktury s protáhlým zrnem a průsvitně blankytnou barvou zrna. Rýže Carnaroli je nejvíce hodnocenou rýží po celém světě pro svou vynikající odolnost absorbovat chutě a vůně vynikajícím způsobem. Zrno drží dlouho svoji strukturu a při vaření se nerozvaří. Tato rýže je vhodná na přípravu např. Risotta alle Milanese (rizoto se šafránem). Šafrán tomuto pokrmu dodává zlatožlutou barvu někdy se mu říká také risotto giallo - žluté rizoto. Carnaroi je vhodná i na přípravu rýžových salátů a je chutná i jako samostatná příloha.

Cena 179,00 Kč
Riso Carnaroli Pila Vecia 1 kg

Riso Carnaroli Pila Vecia 1 kg
1,000.0g

Výrobky z řady Pila Vecia – Riserie Ferron jsou výrazem absolutní kvality a pečlivého výběru rýže. Rýže Carnaroli patří mezi vysoce oceňované italské rýžové odrůdy na světě pro svoji vynikající schopnost absorbovat vůni a koření. Tato rýže je vhodná pro přípravu rizota i rýžových salátů.

Cena 233,00 Kč
Riso Nero Integrale 500 g

Riso Nero Integrale 500 g
500.0g

Unikátní aromatická rýže má protáhlý tvar zrna a je velmi bohatá na živiny a vlákniny. Má antioxidační vlastnosti a zvláštní vůni. Je bohatá na železo, hořčík a vlákninu. Červená rýže vznikla křížením černé rýže a rýže indické dlouhozrnné. Oceňujeme její široké upotřebení v kuchyni třeba v kombinaci s olivovým olejem a čerstvě mletým pepřem. Je velmi vhodná v kombinaci se syrovými nebo marinovanými rybami a na přípravu rýžových salátů.

Cena 194,00 Kč
Riso Venere Integrale 500 g

Riso Venere Integrale 500 g
500.0g

Riso Venere integrale je první druh originální černé evropské rýže. Originální nejen pro barvu, ale i pro konkrétní vůni santalového dřeva a čerstvě upečeného chleba, která se uvolňuje v průběhu jejího vaření. Zrna rýže jsou menší kulatá s intenzivní aromatickou vůní a velmi výživnou nutriční hodnotou. Ve srovnání s ostatními druhy rýže obsahuje vyšší množství bílkovin a minerálů, jako je vápník, mangan, zinek a selen. Vařit tuto rýži můžete jak způsobem na rizoto nebo pilaf, ale také z ní můžete uvařit velmi chutnou polévku. Velmi dobře se hodí k rybám a mořským produktům.

Cena 179,00 Kč
Riso Vialone Nano 1 kg

Riso Vialone Nano 1 kg
1,000.0g

Rýže Vialone Nano je středně jemná kulatá rýže. Zrno drží dlouho svoji strukturu a při vaření se nerozvaří. Tato rýže pochází výhradně z oblasti Veroan zóny IGP a je zařazena do konsorcia Vailone Nano. Je velmi vhodná na přípravu italského risotta, ale i na přípravu mnoha dalších pokrmů z rýže.

Cena 179,00 Kč
Riso Vialone nano Veronese...

Riso Vialone nano Veronese...
1,000.0g

Výrobky z řady Pila Vecia - Riserie Ferron jsou výrazem absolutní kvality a pečlivého výběru rýže. Vialone Nano Veronese je jemná kulatá rýže s hojným uvolňováním škrobu, vhodná pro přípravu chutného rizota. Tato rýže je pěstována a zpracovávána výhradně v oblasti Verona I.G.P. (Chráněné zeměpisné označení) a její zpracování je kontrolováno Konzorciem na ochranu rýže Nano Vialone Veronese.

Cena 233,00 Kč