Seznam produktů značky Gusti Italia

Gusti Italia byla založena v roce 1998 panem Francescem Falcone. Nachází se v jižní Itálii, v regionu Apulie který je považován za nejlepší místo pro pěstování olivovníků v kvalitě i v kvantitě. Firma se od počátku zaměřila na výrobu extra panenského olivového oleje nejvyšší jakosti. V roce 2005 byla uvedena do výroby nová řada organických extra panenských olejů. 

Gusti Italia byla založena v roce 1998 panem Francescem Falcone. Nachází se v jižní Itálii, v regionu Apulie který je považován za nejlepší místo pro pěstování olivovníků v kvalitě i v kvantitě. Firma se od počátku zaměřila na výrobu extra panenského olivového oleje nejvyšší jakosti. V roce 2005 byla uvedena do výroby nová řada organických extra panenských olejů. Oleje Gusti Itália jsou výsledkem důkladného a pečlivého výběru těch nejlepších surovin.
Distribuce olejů této značky probíhá do celého světa. Výrobky plně zohledňují vysoké nároky moderního spotřebitele. Kvalita je průběžně sledována s extrémní pečlivostí ve všech fází výrobního procesu. Extra panenský olivový olej má přirozený obsah fenolických složek a vitaminu E, které hrají důležitou roli v blokování volných radikálů a zpomalují oxidaci buněk, která způsobuje záněty a stárnutí. Olivový olej oceníte pro jeho extrémně jemnou chuť a využijete ho zejména při přípravě studené kuchyně.

Počet produktů: 3

Gusti Italia S.a.s.

Zobrazení 1-3 z 3 položek
Olio di Sansa di Oliva 5 l

Olio di Sansa di Oliva 5 l
1,900.0g

Olivový olej obsahující olej získaný zpracováním pokrutin. Ideální pro každodenní vaření, pro všechny druhy pokrmů z masa a zeleniny, vynikající především pro pečení, smažení, fritování a barbecue.

Cena 900,00 Kč
Olio di semi di Arachide 5 l

Olio di semi di Arachide 5 l
5,000.0g

Arašídový olej je tepelně stabilní. Má příjemnou oříškovou chuť. Je vhodný pro vaření, dušení a použití i ve studené kuchyni.

Cena 621,00 Kč