Seznam produktů značky PAOLO LAZZARONI & FIGLI

Rodinná společnost Paolo Lazzaroni & Figli S.P.A. sídlí ve městě Saronno a jejím hlavním výrobním sortimentem od roku 1718 jsou legendární sušenky Amaretti di Saronno, které jsou vyráběny ze směsi cukru, meruňkových jader a vaječných bílků.

Rodinná společnost Paolo Lazzaroni & Figli S.P.A. sídlí ve městě Saronno a jejím hlavním výrobním sortimentem od roku 1718 jsou legendární sušenky Amaretti di Saronno, které jsou vyráběny ze směsi cukru, meruňkových jader a vaječných bílků. Tyto sušenky mají výraznou hořkosladkou chuť a jsou perfektní k espressu, dezertnímu vínu nebo k likérům po večeři. Od roku 1847 je činnost společnosti rozdělena do tří různých oblastí : sušenky, panettone a likéry.V oblasti likérů působí pod ochrannou známkou „Lazzaroni“ a v sušenkách a Panettone s ochrannou známkou „Chiostro di Saronno“. „Chiostro di Saronno“ je starobylý františkánský klášter, který se nachází v centru města Saronno. Jedná se o domovské sídlo společnosti.
Při výrobě jsou využívány nejnovější technologie a nejkvalitnější suroviny.

Počet produktů: 6

PAOLO LAZZARONI & FIGLI S.P.A.

Zobrazení 1-6 z 6 položek
Amaretti del Chiostro di...

Amaretti del Chiostro di...
50.0g

Tradiční regionální italská specialita mandlovo - amaretové sušenky křupavé řada Chiostro balené v rustikální plechové krabičce.

Cena 140,00 Kč
Lazzaroni Amaretto Cherries...

Lazzaroni Amaretto Cherries...
400.0g

Autentické „Lazzaroni Amaretto - třešně Amarena“ jsou divoké černé třešně Amarena namočené v sirupu s příchutí Lazzaroni Amaretto, který pochází z macerace slavných sušenek Amaretti Chiostro di Saronno. Gurmánské třešně krásně vytvořené rodinou Lazzaroni.
Pouze ty nejlepší černé třešně pečlivě vybírány a oslazeny k ozdobení koktejlů, dezertů nebo jsou použity na dorty nebo zmrzlinu.

Cena 225,00 Kč
Lazzaroni – Amaretto del...

Lazzaroni – Amaretto del...
0.0g

Jeden z nejslavnějších italských likérů. Je delikátní aromatický po mandlích a sladký. Jeho užití je různorodé, pro přípravu kávy, zmrzliny nebo jiných dezertů.

Cena 384,00 Kč
Paolo Lazzaroni - Sambuca 1 l

Paolo Lazzaroni - Sambuca 1 l
0.0g

Sambuca je druh anýzového alkoholického nápoje italského původu. Od ostatních anýzových nápojů se liší hlavní přísadou, kterou tvoří černý bez. Název nápoje je odvozen od latinského slova sambuctus (černý bez). Tento nápoj je hodně sladký a aromatický.

Cena 539,00 Kč
Pasticceria Saronno –...

Pasticceria Saronno –...
200.0g

Selekce tradičního Italského vánočního pečiva, balená v elegantní rustikální krabičce. Vánoční pečivo Chiostro di Saronno je vyráběno dle staré tradiční receptury založené na dlouhodobých zkušenostech. Všechny ingredience, od mouky po mléko, od vajec až po máslo, droždí, jsou přírodního původu, čerstvé a pravé, bez konzervačních látek a barviv.

Cena 116,00 Kč
Specialita regionali...

Specialita regionali...
90.0g

Tradiční regionální italská specialita vyrobena ze směsi cukru, meruňkových jader a vaječných bílků jsou měkké, balené v elegantní rustikální krabičce. Amaretti Chiostro di Saronno jsou vyráběny dle staré tradiční receptury založené na dlouhodobých zkušenostech. Všechny ingredience, od mouky po mléko, od vajec až po máslo, droždí, jsou přírodního původu, čerstvé a pravé, bez konzervačních látek a barviva.

Cena 101,00 Kč