Seznam produktů značky PASOLINI DALL ONDA BORGHESE

Farma Barberino Val d’Elsa má cca 270 hektarů z toho 40 hektarů specializovaných vinic. Zemědělská činnost zejména pěstování révy se zde datuje od roku 1573.Středověký palác charakterizovaný opěrnými pilíři, stojí u vchodu do vesnice, a je jedním z několika budov, které jsou součástí majetku Pasolini Borghese.

Farma Barberino Val d’Elsa má cca 270 hektarů z toho 40 hektarů specializovaných vinic. Zemědělská činnost zejména pěstování révy se zde datuje od roku 1573.
Středověký palác charakterizovaný opěrnými pilíři, stojí u vchodu do vesnice, a je jedním z několika budov, které jsou součástí majetku Pasolini Borghese.
Sklepy jsou umístěny v suterénu Barberino, starobylého středověké hradu, jehož opevnění chránilo vesnice Val d’Elsa a Val di Pesa. Produkují se zde tradiční toskánská vína: Chianti, Chianti Classico a Vin Santo. Z Merlotu a Cabernetu Sauvignon se vyrábí vynikající červené IGT Toscano. Z Chardonnay a Pinot Grigio se vyrábí moderní bílé IGT Toscano (Montepetri).

Další produktem je výroba dvou extra panenských olivových olejů, které jsou podle názoru odborníků nejlepší v této oblasti, jedná se o olivový olej Laudemio.

Je zde 1 produkt.

PASOLINI DALL ONDA BORGHESE - TENUTA DI BARBERINO VAL D'ELSA

Zobrazení 1-1 z 1 položek
Extra vergine di oliva...

Extra vergine di oliva...
500.0g

Extra panenský olivový olej získaný z klasických toskánských odrůd oliv. Barva je zelená a světle žluto-zlatá. Vůně je intenzivní. Chuť je harmonická a dobře vyvážená s elegantním koncem, který končí v hořké pikantní sladkosti mandlí, artyčoků a bodláku. V gastronomii je vhodný do polévek a na pokrmy typicky toskánské kuchyně a také na přípravu rybích pokrmů.

Cena 745,00 Kč