Seznam produktů značky Ritterhof

V blízkosti městečka Caldaro (Kaltern) ,v malebné krajině nedaleko jezera Lago di Caldaro a města Tramin v regionu Alto Adige, přímo na začátku Strada del Vino, se nachází vinařství RITTERHOF. Ritterhof je malé vinařství hospodařící na 7,5 ha vlastních vinic a spolupracující s místními vinohradníky od kterých nakupuje révu v té nejvyšší možné kvalitě přibližně ze 40 až 45 ha. 

V blízkosti městečka Caldaro (Kaltern) ,v malebné krajině nedaleko jezera Lago di Caldaro a města Tramin v regionu Alto Adige, přímo na začátku Strada del Vino, se nachází vinařství RITTERHOF. Ritterhof je malé vinařství hospodařící na 7,5 ha vlastních vinic a spolupracující s místními vinohradníky od kterých nakupuje révu v té nejvyšší možné kvalitě přibližně ze 40 až 45 ha. Vinařství vzniklo v průběhu šedesátých let jako koníček rodiny Roner z Tramínu (majitelé a provozovatelé destilerie Roner) a v současné době je stále v jejím vlastnictví. V průběhu let si vinařství získalo velmi dobré jméno a o výtečné kvalitě svědčí i nejedno ocenění na prestižních světových soutěžích. V současné době je vinařství Ritterhof na velmi vysoké technologické úrovni, přesto však celková produkce vína, z důvodu zachování nejvyšší kvality, je velmi omezená. Díky jedinečnosti této lokality, obsahu minerálů v půdě, teplotním rozdílům mezi dnem a nocí, vysokou nadmořskou výškou a místním odrůdám, jsou zdejší vína skutečně mimořádná. Velký důraz je kladen na původní autochtonní odrůdy, které se v žádné jiné lokalitě světa nevyskytují. Místní Lagrein nebo Gewürztraminer si získal věhlasné jméno nejen v Itálii.

Počet produktů: 11

Ritterhof Weingut - Tenuta

Zobrazení 1-11 z 11 položek
Ritterhof - Blauburgunder...

Ritterhof - Blauburgunder...
0.0g

Čistá rubínová barva Typická bobulovitá chuť. Zejména třešně, maliny a ostružiny. Nakonec svede svůdný tón vanilky. Velmi jemné, elegantní a elegantní, dlouhé na podlaze.

Cena 376,00 Kč
Ritterhof - Cabernet Gratus...

Ritterhof - Cabernet Gratus...
0.0g

Plná hutná barva s ohromujícím buketem. V nose tóny černého rybízu a ostatního černého bobulového ovoce. Následně přichází lehký tón vanilky a ušlechtilého dřeva. Čokoláda, kakao, mokka. Chuť je plná dlouhá a opulentní. Ovoce v dokonalé symbióze s tříslovinou a alkoholem. Vysoce elegantní a vyvážené s dlouhou dochutí. Mimořádný Cabernet.

Cena 604,00 Kč
Ritterhof - Cabernet Merlot...

Ritterhof - Cabernet Merlot...
0.0g

Vyšší viskozita napoví o plném výrazném vínu. Barva je hutná a bohatá, téměř neprůhledná. Aroma je komplexní, plné s tóny lesních plodů, černého rybízu, ostružin, kávy, mokka a kakaa s lehkých dotykem kůže. Zezadu nastupuje i lehký dotek ušlechtilého dřeva spolu s omamným vanilkovým aroma. Velice elegantní plné extraktivní víno s impozantně vyváženou tříslovinou, nasládlostí skvěle vyzrálých hroznů a ovoce s dlouhým, předlouhým koncem.

Cena 637,00 Kč
Ritterhof - Gewürztraminer...

Ritterhof - Gewürztraminer...
0.0g

Barva slámově žlutá až zlatá. Výrazné aroma zralého ovoce, koření, zejména skořice a zralých hrušek s tónem okvětních lístků bulharských růží. V chuti plné elegantní vyvážené s kořeněnou dohrou.

Cena 449,00 Kč
Ritterhof - Gewürztraminer...

Ritterhof - Gewürztraminer...
0.0g

Výrazně zlatá barva. Bohaté ohromující aroma s typickými tóny okvětních lístků bulharských růží, doprovázeno vyzrálým až sušeným ovocem. V chuti bohatá s tóny sladkého koření, skořice. V do chuti velice dlouhé hutné ovšem i svěží díky mistrně zvládnuté kyselince. Veliký Gewurztraminer.

Cena 547,00 Kč
Ritterhof - Lagrein 2019...

Ritterhof - Lagrein 2019...
0.0g

Horské červené víno odrůdy Lagrein. Má temnější barvu s odlesky fialové. Aroma je ovocné s nádechem bobulového ovoce a koření, pepře a dřeva. V chuti převažuje ovoce s nádechem koření a minerality.

Cena 327,00 Kč
Ritterhof - Lagrein Latus...

Ritterhof - Lagrein Latus...
0.0g

Červené víno stejnojmenné odrůdy - Lagrein původem Jižního Tyrolska, území bývalého Rakouska Uherska. Jedna z tradičních , v minulém století téměř zapomenutých odrůd, jenž si opět získává stále větší oblibu jaké se těšila u dvora v dobách monarchie. Plné a hřejivé víno s hlubokou barvou a intenzivním aroma lesních plodů. Chuť je vyvážená se stopami čokolády, vanilky, ušlechtilého dřeva, tmavého ovoce a tabáku. Pevná kostra se snoubí s plným tělem, tříslovinou a odrůdovou jemností. Celý koncert chutí uzavírá pozvolný sametový dozvuk marcipánu.

Cena 621,00 Kč
Ritterhof - Lenz Weinberg...

Ritterhof - Lenz Weinberg...
0.0g

Bílé víno s bohatým ovocným aroma čerstvých plodů a vyzrálých hroznů. Na chuti svěží a ovocné, s plnou chutí a jemným dozvukem hroznového cukru. Příjemné nenáročné víno plné chutí a života.

Cena 327,00 Kč
Ritterhof - Manus Lagrein...

Ritterhof - Manus Lagrein...
0.0g

Horská odrůda Lagrein dává tomuto vínu tmavší barvu s odlesky fialové. Aroma je výrazné s nádechem minerálů, dřeva a zralého bobulového ovoce a sladkého koření. V chuti je bohaté dlouhé a hřejivé, lehce kořeněné.

Cena 1 160,00 Kč
Ritterhof - Pinot Grigio...

Ritterhof - Pinot Grigio...
0.0g

Zeleno-žlutá barva, jiskrná. Velice delikátní buket lučního kvítí. Tóny zralých hrušek a jablek. V chutí suché s vynikající ovocností a příjemnou tradiční kyselinkou.

Cena 343,00 Kč
Ritterhof - Ritterhof...

Ritterhof - Ritterhof...
0.0g

Zeleno-žlutá barva, jiskrná. Velice delikátní buket s ovocným charakterem, zejména pak s tóny banánů a zralého ananasu. V chutí suché s vynikající ovocností a příjemnou typickou kyselinkou.

Cena 343,00 Kč