Seznam produktů značky San Giorgio a Lapi

Jsme šest bratrů, Mattia, Iari, Luca, Alberto, Valentina a Marianna, které neustále podporují naši rodiče Aldo a Fiorenza. Do Toskánska jsme dorazili v roce 1977, kdy náš dědeček Ermete z dlouhé generace vinařů z Trentina koupil 70 hektarů půdy v Toskánsku, pouhých 6 km od historického města Siena: San Giorgio a Lapi.

Jsme šest bratrů, Mattia, Iari, Luca, Alberto, Valentina a Marianna, které neustále podporují naši rodiče Aldo a Fiorenza. Do Toskánska jsme dorazili v roce 1977, kdy náš dědeček Ermete z dlouhé generace vinařů z Trentina koupil 70 hektarů půdy v Toskánsku, pouhých 6 km od historického města Siena: San Giorgio a Lapi. Jeho syn Aldo, náš otec, se přestěhoval do země se svou manželkou Fiorenzou, naší matkou, aby se postaral o vinici, a nadále se věnoval výrobě a prodeji tohoto vína a 2000 olivovníkům v srdci produkce Chianti Classico. plocha. Náš otec přinesl s sebou do Toskánska malý kousek svého domu v Alpách, kde na kopcích Sieny vysázel dvě typické vinné révy (Chardonnay a Teroldego), a tím i své místní odborné znalosti o výrobě bílého vína.

Počet produktů: 4

San Giorgio a Lapi

Zobrazení 1-4 z 4 položek
San Giorgio a Lapi -...

San Giorgio a Lapi -...
0.0g

Barva je jasně rubínová, temnějšího charakteru. Aroma jasně napovídá o odrůdě. Je svěží s tóny třešní a višní. V chuti je osvěžující s dobrou kyselinkou a příjemným pevnějším taninem. Dlouhé na patře a dobře strukturované. Klasické Chianti.

Cena 319,00 Kč
San Giorgio a Lapi -...

San Giorgio a Lapi -...
0.0g

Jedno z nejslavnějších italských červených vín pochází z oblasti Toskánska, oblasti nazývané chianti classico, která se rozprostírá mezi městy Siena a Florencie. Odrůda Sangiovese, která tvoří toto víno, je jednou z nejstarších a nejdůležitějších italských vín. Víno plné intenzivního rubínově červené barvy, intenzivní ovocná vůně z kamenného ovoce, rýží a jemný dotek ušlechtilého dřeva. Chuť je pevná s tvrdým nádechem a taninem, typickým pro tento typ vína.

Cena 596,00 Kč
San Giorgio a Lapi -...

San Giorgio a Lapi -...
0.0g

Chianti výrazné rubínové barvy. Aroma je zejména ovocné a připomíná zralé třešně a višně. V závěru se projevuje i nádech cedrového dřeva a vanilky. Chuť je lehčí až střední se solidní strukturou a tradiční dobrou kyselinkou. Ovocné a dobře pitelné Chianti.

Cena 314,00 Kč
San Giorgio a Lapi -...

San Giorgio a Lapi -...
0.0g

Chianti výrazné rubínové barvy. Aroma je zejména ovocné a připomíná zralé třešně a višně. V závěru se projevuje i nádech cedrového dřeva a vanilky. Chuť je lehčí až střední se solidní strukturou a tradiční dobrou kyselinkou. Ovocné a dobře pitelné Chianti.

Cena 232,00 Kč